Insektofobiczna rusałka i inne bramy gdzies tam, czyli M.W.

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Post autor: Agi »

Millenium Falcon pisze:
Navajero pisze:Hmm... < w panice szuka włosów> :)
Po następnym strzyżeniu mogę Ci użyczyć trochę moich. Mają magiczną moc, +10 do rozpoznawalności i +1 do sprzedaży. ;>
E:cyt.
Millenium, włosy masz rzeczywiście rewelacyjne, oglądałam z bliska i zazdrościłam po cichu.
To kiedy Wrota3 będą w sprzedaży? Innymi Twoimi tekstami też chętnie ucieszę oczy i serce.
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Niania Ogg pisze: Millenium, włosy masz rzeczywiście rewelacyjne, oglądałam z bliska i zazdrościłam po cichu.
Dzięki. :)
Niania Ogg pisze:To kiedy Wrota3 będą w sprzedaży?
Na pewno dopiero jak je napiszę.;) Chwilowo dla rozluźnienia piszę sobie smęty, jeden zbiorek opowiadań jest w redakcji, a przed Wrotami powinnam jeszcze Załatwiaczkę 2 popełnić.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Post autor: Agi »

Załatwiaczkę2 też chętnie zobaczę w swoim księgozbiorze.
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Ilt
Stalker
Posty: 1930
Rejestracja: pt, 02 paź 2009 15:45

Post autor: Ilt »

Można spytać, czy - a jeśli tak to co i w jakiej części ukończone - teraz coś piszesz, Millenium Falcon? Bo nigdzie informacji na ten temat znaleźć nie mogę ; >
The mind is not a vessel to be filled but a fire to be kindled.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Jeden zbiór opowiadań leży w redakcji. Drugi się pisze, troszkę wolno, bo tak zwane życie wymaga aktualnie mojej większej uwagi niż książka, ale się pisze. Kiedy któryś się ukaże - nie jestem w stanie powiedzieć.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

brajt
Sepulka
Posty: 14
Rejestracja: ndz, 16 maja 2010 09:26

Post autor: brajt »

Oj, niejednej osobie Cię polecałem w krakowskim Empiku. Bo jak coś jest dobre, to warto polecać. :)
nothing's forgotten... nothing is ever forgotten

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Miło mi. :)
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Soi
Psztymulec
Posty: 936
Rejestracja: ndz, 26 paź 2008 20:36
Płeć: Kobieta

Post autor: Soi »

To ja ponawiam pytanie o ponowne "Wrót" pojawienie się...
Będą? Kiedykolwiek... <tęskne chlip, chlip>

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Soi, jakbym miała jeszcze autorskie, to bym Ci sama wysłała. Nie wiem. Robię co mogę - monituję wydawnictwo, tłumaczę im po ile książka na Allegro chodzi, przypominam, że czytelnicy się pytają - ale efektów brak.

E: Podobno na 100% będzie wznowienie, jak wyjdzie tom 3, tylko ze tom 3 czeka w kolejce na napisanie. Wątpię, czy w tym roku się z nim wyrobię.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Marcin Robert
Niegrzeszny Mag
Posty: 1765
Rejestracja: pt, 20 lip 2007 16:26
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Marcin Robert »

brajt pisze:Oj, niejednej osobie Cię polecałem w krakowskim Empiku. Bo jak coś jest dobre, to warto polecać. :)
Pracujesz w krakowskim Empiku? Jak tam byłem ostatnio - czyli w zeszłym roku :) - były tylko Wrota 2, a trudno przecież kupować część drugą, jak się nie ma pierwszej.

Awatar użytkownika
Soi
Psztymulec
Posty: 936
Rejestracja: ndz, 26 paź 2008 20:36
Płeć: Kobieta

Post autor: Soi »

Aj tam trudno, Marcinie. Ja mam właśnie tylko drugi tom, zakupiony bodajże w Krakowie za pomocą kolegi. : P

Cóż, to ja poczekam. Ważne, że kiedyś będzie. : ]

edycia: Albo nie ta minka: :<

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Jak wszyscy się obrażają na NK, to i ja. Nie z racji ustawień prywatności, tylko ogólnie wkurzający się portal zrobił. W ramach owczego pędu polazłam na Facebooka i usiłuję sobie stworzyć profil oficjalny, coś w stylu "zaproś autorkę do znajomych, autorka fajna jest". Jeśli mi się uda maszynerię rozgryźć, to postaram się zamieszczać regularnie info typu co się pisze, co się czyta, co się tłumoczy, co się recenzuje itp.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3226
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Sokolica, barzo siem cieszem, że mogliśmy się na tej Avie poznać face-to-face. Dzięki temu widok uroczej żywej Osoby przysłonił mi obraz surowej moderatorki-służbistki ;-), który sobie stworzyłem na podstawie czysto netowych interakcji.

ps. jak udał się zakupowy spacer po Warszawie? ;-)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Szacun za to, że odważyłeś się przyjść do moderatorki-służbistki na autorskie i jeszcze zadawałeś pytania. ;)

A zakupy był 100% sukcesem. Nabyłam trampki w cenie warszawskiej i w końcu mogłam normalnie chodzić.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3226
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Sam jestem gdzieś tam za admina-służbistę, więc podobne przyciąga podobne (na spotkania autorskie np.) ;).

A co do trampek - faktycznie jak sobie dystutowaliśmy z Piotrem S. na przedkonwentowym murku, a Wy (Ty przodem, baron parę kroków z tyłu) wracaliście z mniasta wyglądało jakbyś na łyżwach sunęła, bez oporu materii. Te trampki i to wyprzedzenie w stosunku do reszty grupy tłumaczą i tą lekkość ;).

(Teraz pewnie mi to wytniesz, bo nic tu o Twojej twórczości ;).)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

ODPOWIEDZ