A Białołęcka zakazana czy co?

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Fanfiki są bossskie:D. Szczerze mówiąc, to ja na dalsze części liczę po cichu, ale się pewnie przeliczę. Cóż, przynajmniej różowe ma mieć part two, to się znowu pośmieję.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Jak przeczytałam bodaj piątą część HP, to nawet się ucieszyłam, że Snape jest taki sam, jak u Ewy. Ale szósta część mnie rozczarowała - za mało Snape'a. Stanowczo za mało. Snape jest cool. I faktycznie - przede wszystkim działa tu perspektywa film + fanficki Ewy, Rowling nie ma z tym wiele wspólnego :P:P:P

edit: Właśnie sobie przypomniałam, że ja w gruncie rzeczy nie lubię fanficków... :I
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

I jeszcze Rickman, Margot. I Rickman. Snape bez twarzy Rickmana byłby o wiele mniej cool;)
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

A skąd te fanfiki można wziąć?

Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Post autor: Czarownica »

Millenium Falcon pisze:I jeszcze Rickman, Margot. I Rickman. Snape bez twarzy Rickmana byłby o wiele mniej cool;)
Popieram! Rickam jest cool, kól, a nawet KUL!
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Millenium Falcon pisze:I jeszcze Rickman, Margot. I Rickman. Snape bez twarzy Rickmana byłby o wiele mniej cool;)
No, przecież mówię, że film. Nazwiska aktora, jak zwykle, nie pamiętam. Ale twarz - BEZWZGLĘDNIE! :))))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Cień Lenia pisze:A skąd te fanfiki można wziąć?
STĄD
Czarownica pisze:
Millenium Falcon pisze:I jeszcze Rickman, Margot. I Rickman. Snape bez twarzy Rickmana byłby o wiele mniej cool;)
Popieram! Rickam jest cool, kól, a nawet KUL!
A nawet jeszcze bardziej;)
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Lene.

Post autor: Lene. »

Cień Lenia pisze:A skąd te fanfiki można wziąć?
http://www.fanfiction.net/u/584806/
Ejmen.

Awatar użytkownika
Czarownica
ZakuŻony Terminator
Posty: 1495
Rejestracja: pn, 14 sie 2006 20:48

Post autor: Czarownica »

Małgorzata pisze:
Millenium Falcon pisze:I jeszcze Rickman, Margot. I Rickman. Snape bez twarzy Rickmana byłby o wiele mniej cool;)
No, przecież mówię, że film. Nazwiska aktora, jak zwykle, nie pamiętam. Ale twarz - BEZWZGLĘDNIE! :))))
A ten GŁOS! Taki głęboki, brzmiący, wibrujący, ojojojojojoj!!!!
<gollum bunny mode on> Świeże mięsssko, hyhyhyhy... Dopsie, dopsie... >:-] Tak, tak, trzeba pisssać, wysssyłać, tak, tak, trzeba, rozwijać sssię, tak, tak... Bałdzo dopsssie, ssskarby, dopsssie... <gollum bunny mode off> - by Harna

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Annathea
Sepulka
Posty: 26
Rejestracja: czw, 09 sie 2007 17:26

Post autor: Annathea »

Hehe, ja już nie umiem sobie wyobrazić Snape'a inaczej niż z twarzą szeryfa z Nottingham :-). Dziękuję za linka do fanfików, z przyjemnością przeczytam :)
Don't fear the darkness. You're a part of it.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Lafcadio:
Białołęcka ma plusa za pisanie obyczajówek młodzieżowych w fantasy ;]
Kaj: Ale dla starszych nuda.
- ciekawi mnie, co Kaj rozumie pod pojęcie "starszych". Podobno młodzież jest do 35 roku życia;-) A i dalej także, jak kto się młody duchem czuje.
"Tkacza Iluzji" przeczytałem w jedną noc. I żałowałem, że nie ma więcej. Dopiero dużo później dotarłem do "Kamyk na szczycie". Dobrze, że taka pisarka jest u nas;-)
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Mnie zacytowałeś dla picu czy też chciałeś mi coś powiedzieć i zapomniałeś? ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

A już nie pamiętam, co chciałem napisać. Pewnie chciałem sie zgodzić z Tobą, co do tego plusa;-)
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

No ja ostatnio na Białołęcką coś nie mam ochoty od dłuższego czasu, choć dalej tak zabieg uważam za plusa. Brzezińska idzie jeszcze dalej w Babuni.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

ODPOWIEDZ