Paweł Paliński

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Tylko pamiętaj o przymrozkach. :)
Edit, mam w nosie KNS, nie będę cytować.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Palinsky

Post autor: Palinsky »

Co do przymrozków - się opatulę. :)
A KNS to co to? Pestycyd jakiś? ;)

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Klątwa Nowej Strony. Straszliwa, rzecz jasna ;-)
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Palinsky

Post autor: Palinsky »

Aaaa..., rozumiem. Swoją drogą jeszcze z lekcji chemii pamiętam, że trzy literowe skróty raczej zabójcze bywały. A tu na dodatek - klątwa straśna. Czasami lepiej po prostu się nie dopytywać ;)

Awatar użytkownika
SkySlayer
Sepulka
Posty: 2
Rejestracja: czw, 04 mar 2010 22:21

Post autor: SkySlayer »

Zapraszam wszystkich do odwiedzania strony fanów Pawła Palińskiego oraz fejsbukowego fanpejdża jego twórczości, który znajdziecie TUTAJ. Guzik "Lubię to" na pewno nie zepsuje się od naciśnięcia :)

Przeczytałem zbiór "4 pory..." jakoś w lipcu zeszłego roku, czyli dwa lata po premierze i, rzecz jasna, bardzo spodobał mi się styl autora. Wyśledziłem P. w sieci i stwierdziłem, że dzieje się wokół niego mniej niż na to zasługuje, stąd też najpierw pojawił się pomysł na założenie strony fanowskiej... a później pojawiła się już sama strona. Przy okazji zapraszam do współtworzenia jej poprzez wszelkiego rodzaju recenzje, fanowskie ilustracje i inne materiały, które możecie wysyłać na adres:

trikkety@gmail.com

Na FB trwa mini-akcja z bannerami nawiązującymi do opowiadań i "przypominajkami" samych tekstów. Zachęcam do śledzenia profilu i udostępniania ;)

Nadchodzą również 'konkretniejsze' eventy. Szczegóły już wkrótce... ;)

ODPOWIEDZ