Łukasz Orbitowski - "Wigilijne psy" i inne

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Orbitoski

Łukasz Orbitowski - "Wigilijne psy" i inne

Post autor: Orbitoski »

Z przyjemnością informuję, że na Polconie odbędzie się premiera mojej ksiązki "Wigilijne psy". Wydawcą jest Editio (Helion SA). Niedługo później książka powinna trafić do księgarń

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Iiiikaaaa!!!! IIIIKAAAAAAAA!!!!!
I z autografem poprosze, jakby sie dalo :)
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Jestem, jestem. Nie piskaj, bo od tych ultradźwięków sierść mi się jeży.
Będe ganiać za Łukaszem w celu zaspokojenia Twoich potrzeb (co ja wypisuję...).
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Też postaram się kupić... Swoją drogą śmieszna sprawa, że Helion odstępuję od informatyki i wydaje horror, LOL. Tego się nie spodziewałem :)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Ika pisze:Jestem, jestem. Nie piskaj, bo od tych ultradźwięków sierść mi się jeży.
Będe ganiać za Łukaszem w celu zaspokojenia Twoich potrzeb (co ja wypisuję...).
Dziekuje. Jestes, jak zawsze, nieoceniona. Dopisz do rachunku, prosze :P
FTSL
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Dostałam "Wigilijne psy"! Ale dlaczego bez autografu?? No, dlaczego?? Się pewnie bibliotekarz Henio nie upomniał :(((
So many wankers - so little time...

Taclem

Post autor: Taclem »

Nie ma co narzekać, trza czytać :) Ciekaw jestem jak się spodobają. Ja jestem nieobiektywny, bo uwielbiam grozę, ale ciekaw jestem opinii innych czytelników.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

A ja dzisiaj dostałem "szerokie, głębokie..." z ha!artu i powiem tyle, że to wydawnictwo to sobie można o kant d... rozbić! Zero kontaktu z klientem, nawet potwierdzenia zamówienia nie dostałem, książka przyszła po miesiącu... No koszmar. Na szczęście nic już od nich kupować nie muszę. Zdążyłem o wszystkim zapomnieć, aż tu nagle... paczka przyszła. Zacznę czytać jak skończę to co czytam teraz :)

PS. Gdzie mogę nabyć Wigilijne Psy? Przez internet, rzecz jasna...
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Taclem pisze:Nie ma co narzekać, trza czytać :) Ciekaw jestem jak się spodobają. Ja jestem nieobiektywny, bo uwielbiam grozę, ale ciekaw jestem opinii innych czytelników.
Ależ już dawno przeczytane, Taclemie! Recenzję piszę :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Co jeszcze jest w tych Wigilijnych psach, oprócz tytułowego opowiadania, jeśli można z pewną taką nieśmiałością zapytać?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Cytat z innego forum
Będzie to zbiór opowiadań, których część ukazała się już w różnych periodykach (Wigilijne psy, Opowieśc taksówkarska, Angelus, Zmierzch rycerzy światła, Objawienia, Lombard), ale wszystkie w nowych wersjach, niektóre przeredagowane tak, ze koniec zmienia się ze środkiem, mnóstwo dopisanego tekstu, jak w "Objawieniach". Będzie też kilka nowych opowiadań (Kacper kłapacz, Autostrada, Serce kolei)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Inne opowiadania, Alfi :)))

Znaczy, ze znanych: Wigilijne psy, Opowieśc taksówkarska, Angelus, Zmierzch rycerzy światła, Objawienia, Lombard - część przeredagowana przez autora.
A nowe, to: Kacper kłapacz, Autostrada, Serce kolei :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Hmmm, połowę z tego znam...
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Taclem

Post autor: Taclem »

Objawienia tez przeredagowane. Początkowo chcialem ominąc to, co czytalem wczesniej, ale szybko zmienilem zdanie. W tym przypadku im wiecej, tym lepiej :)
Jeszcze dodam, że Kacper Kłapacz, to długi tekst. Podnosi więc objętość nowego materiału.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

I opowiadany od końca :)))
FTSL
So many wankers - so little time...

ODPOWIEDZ