Stefan Darda

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

O wa! Zaraz "piętnowanie"! Drobna szpileczka z gatunku tych, do których autorzy powinni się przyzwyczajać ;-)...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Generale, jak już dawno temu zauważyłeś, czasy (za przeproszeniem czcigodnych a nadobnych dam tu obecnych) są takie, że nie wiadomo, komu za to w mordę dać. A w takich czasach zasada "siedź w kącie, a znajdą cię" absolutnie się nie sprawdza.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Wiesz... kura gdacze, gdy zniesie jajko, a kaczka nie. I wszyscy kupują jaja kurze. Autoreklama dźwignią sukcesu!
A Lermontow (chyba) mawiał "Wremia takoje, czto grustno, skuczno i mordu niekomu obit'..."
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

No widzisz.
A są tacy, którzy do tej autoreklamy potrafią zaprząc takie stado kumpli, że nie wiem, skąd biorą kasę na piwo dla nich...
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Może to działa na zasadzie, którą opisał już Lem. Wyrwacy chwali Wyrwisława, ten Wyrwandra, a Wyrwander Wyrwacego pod niebiosa wynosi...
I - jak mawiał Milo Minderbinder - wszyscy mają udział w zyskach.
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Mnie niezmiennie bawią sytuacje, kiedy Wyrwacy zdradza się z absolutną nieznajomością chwalonych przez siebie dokonań Wyrwisława...
Ale chyba popadamy w offtop. W przypadku gospodarza niniejszego wątku jeszcze się to nie zdarzyło (chyba że gdzie indziej).
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Agi
Fargi
Posty: 429
Rejestracja: ndz, 06 sie 2006 22:28

Post autor: Agi »

Kruger pisze:Pewnie inaczej.
Ale nie piętnujmy autora, że wpadł tylko by coś ogłosić. Przecież po to te wątki mają.
A jak nie mają to sobie zakładają.;)
"Wiarą można manipulować. Tylko wiedza jest niebezpieczna." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Agi pisze:
Kruger pisze:Pewnie inaczej.
Ale nie piętnujmy autora, że wpadł tylko by coś ogłosić. Przecież po to te wątki mają.
A jak nie mają to sobie zakładają.;)
A reszta niech będzie milczeniem. :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

stief
Sepulka
Posty: 73
Rejestracja: czw, 03 sty 2008 21:33

Post autor: stief »

Dziękuję wszystkim, którzy brali udział głosowaniu i nie mam tu na myśli tylko osób głosujących na Słoneczną Dolinę lub inne moje prace, ale także na utwory innych Autorów.

http://www.stefandarda.pl/news,99

Edit: literówka

beton-stal
Fargi
Posty: 312
Rejestracja: wt, 12 gru 2006 01:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: beton-stal »

Tak mi się wydawało, że skądś faceta kojarzę. Stąd.

Zakładam, że autor wpada tu nie tylko w celach autokreacyjnych, ale też żeby podziękować za pracę nad jego tekstem. Dziękuję - kwiaty nie są konieczne.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Oj naiwny, naiwny, naiwnyyy
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

beton-stal pisze:Tak mi się wydawało, że skądś faceta kojarzę. Stąd.

Zakładam, że autor wpada tu nie tylko w celach autokreacyjnych, ale też żeby podziękować za pracę nad jego tekstem. Dziękuję - kwiaty nie są konieczne.
Możesz liczyć najwyżej na skrzynkę TNT z krótkim lontem. Podpalonym. :)

e. A w oficjalnej biografii nawet słowa o FF nie ma. Zapomniał Autoru... <chlip, chlip> ;)
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Niewdzięczny wyrodek, czy wyrodny niewdzięcznik?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Od razu wyrodek. To brzydko brzmi. Lepiej będzie: "Człowiek korzystający z zalet pamięci selektywnej":P
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

beton-stal
Fargi
Posty: 312
Rejestracja: wt, 12 gru 2006 01:49
Płeć: Mężczyzna

Post autor: beton-stal »

Ebola pisze:Oj naiwny, naiwny, naiwnyyy
Czy dobrze zgaduję, że to jest do śpiewania na melodię "Oj, Maluśki, Maluśki..."?

Swoją drogą, Stefan chyba nie chwali się teraz "Ludomirem". A szkoda - może wówczas i ja zrobiłbym jaką karierę? Jako coach, rzecz jasna.

ODPOWIEDZ