Pacek

czyli o naszych albo cudzych autorach i ich dziełach - wszystko co chcielibyście wiedzieć, a o co (nie)boicie się zapytać

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Ika pisze:Zeby już było całkiem ciekawie to ja jeszcze dodam, że ewentualne żądania odnośnie manuskryptu nie są ze strony Wydawnictwa w żaden sposób umotywowane. Nie ma i nie było umowy dotyczącej ewentalnej czwartej części cyklu. Ani aneksu dotyczącego rozszerzenia częsci trzeciej. Na jakiej więc podstawie cokolwiek miałoby być wydawnictwu przekazane, nie wiem. Dlaczego fakt nie przekazywania ma być faktem nagannym, nie wiem tym bardziej.
A bo Ty taka nieużyta jesteś... Osoba zajmująca się sprawami związanymi z twórczością Packa powinna wygrzebać co jest, dopisać całą resztę, posklejać i stworzyć część czwartą. Po czym zanieść w zębach spadkobiercom. Spadkobiercy zaś też są nieużyci, bo powinni osobę zajmującą się sprawami związanymi z twórczością Packa odpowiednio zmotywować do tej pracy twórczej (wszak jest to osoba zajmująca się sprawami związanymi z twórczością Packa). Po czym powinni owi spadkobiercy zanieść w zębach manuskrypt (swoją drogą fajne określenie na pliki elektroniczne :)) wydawnictwu. I wszyscy byliby zadowoleni. Oprócz MałejMi.

A tak btw, Lafcadio: jesteś usatysfakcjonowany odpowiedziami osób zajmujących się i osób spadkobiorących?
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

To może siądę i napiszę.
...Była noc. Czarna noc, jakiej nie pamiętają najstarsi druidzi. Match nie mógl zasnąć. Uwierała go szyszka.
- Ech, ku**a. - westchnął. - Ciekawe, która to mi podłożyła? Marion, czy ta idiotka, a żeby jej flaki wygniły, Fabienne? W mordę! Spać się nie da...
Poprawił drwa w ognisku. Wzdrygnął się, albowiem noc wydawała się być pełna demonów. Nagle poczuł jak włosy jeżą mu się na głowie. Przy ognisku siedział jeden z nich.
- Ki ch**? - wyszeptal Match, rozglądając się za mieczem.
- Jestem Bond. James Bond - rzekła maszkara, śmiejąc się złowieszczo, i znikła w kręgu, jaki tworzyły omszałe głazy, pamiętające najdawniejsze.
- O! ku**a! Znów rozpaliłem ognisko gdzie nie trzeba. Ja cie kręcę. - Match walnął się w czoło...

albo czółko...
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Karola pisze:A tak btw, Lafcadio: jesteś usatysfakcjonowany odpowiedziami osób zajmujących się i osób spadkobiorących?
Tak, dziękuję :)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

Jesli moge swoje trzy grosze...
Nie wygrzebujcie zadnych tekstów Packa z szuflad, nie dopisujecie, nie dokańczajcie, proszę. Tak zabija się legendy, a Tomek legendą jest i basta.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Alez wedle życzenia :)
Mozesz spać spokojnie, nikt nie ma takich zamiarow.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Robert J. Szmidt
Kurdel
Posty: 778
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 01:12

Post autor: Robert J. Szmidt »

I szczęście od Boga.
Tomek ma swoje miejsce w panteonie Wrześniem wywalczone. Mało kto mu podskoczy.

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

Robert J. Szmidt pisze:I szczęście od Boga.
Nie chwal dnia... NURSie. Ciagle jeszcze istnieje taka instytucja jak fanfik ;-P
Robert J. Szmidt pisze:Tomek ma swoje miejsce w panteonie Wrześniem wywalczone. Mało kto mu podskoczy.
Ja jeszcze wliczam oprocz Wrzesnia, Sherwood (pierwszy tom trylogii).
Ogromny zal, ze Pacek nie skonczyl trylogii, bo jako calosci nie da sie ocenic bez zakonczenia. Sherwood bylo jednak w jakis sposob zamkniete. Natomiast Maskarade i Zla piosenke bez zakonczenia nie sposob ocenic, bo to srodkowe czesci.

--
______________

Cos tam w lesie stuknelo,
Cos tam w lesie gruchnelo.
A to komar z deba spadl,
Zlamal sobie krzyza sklad.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Przeczytałam Linię ognia. I jest git:).
Wiem już skąd się Nunda wzięła;))
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
MalaMi
Fargi
Posty: 455
Rejestracja: wt, 12 lip 2005 17:41

Post autor: MalaMi »

Robert J. Szmidt pisze:Jesli moge swoje trzy grosze...
Nie wygrzebujcie zadnych tekstów Packa z szuflad, nie dopisujecie, nie dokańczajcie, proszę. Tak zabija się legendy, a Tomek legendą jest i basta.
Dokładnie! Też tak mówilam w tym miejscu, ale zostałam zakrzyczana. Może razem damy radę pokonać bestyje, co czyhają na legendę?;)
§ 13
"Przy interweniowaniu wobec żołnierzy członek ORMO obowiązany jest zachować takt, umiar oraz szacunek należny mundurowi wojskowemu"

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

MalaMi pisze:Może razem damy radę pokonać bestyje, co czyhają na legendę?;)
Hej! To co ja mam zrobic ze swoim pomyslem na minifanfika? Pacek mi zatwierdzil i sie mu spodobalo. Jeszcze tylko sie kiedys musze zebrac i wykonac...
1) Artykuł 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2) Życie zmusza człowieka do wielu czynności dobrowolnych. Stanisław Jerzy Lec

Awatar użytkownika
MalaMi
Fargi
Posty: 455
Rejestracja: wt, 12 lip 2005 17:41

Post autor: MalaMi »

A.Mason pisze: Hej! To co ja mam zrobic ze swoim pomyslem na minifanfika?
Ale mi fanfiki nie przeszkadzają. Mi przeszkadzać będzie jak ktoś dokończy Wrota Światów:)
§ 13
"Przy interweniowaniu wobec żołnierzy członek ORMO obowiązany jest zachować takt, umiar oraz szacunek należny mundurowi wojskowemu"

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

MalaMi pisze:Ale mi fanfiki nie przeszkadzają. Mi przeszkadzać będzie jak ktoś dokończy Wrota Światów:)
Ha! To pewnie moj fanfik Cie nie zachwycilby, to bylo "zakonczenie" Sherwood, zeby Pacek nie musial pisac kolejnych tomow :-)

--
________________

Aha, yeah. Aha, yeah. Ah, ah yeah, ah yeah. Oh haa, mmm.
The Doors - Gloria

Awatar użytkownika
MalaMi
Fargi
Posty: 455
Rejestracja: wt, 12 lip 2005 17:41

Post autor: MalaMi »

A.Mason pisze:
MalaMi pisze:Ale mi fanfiki nie przeszkadzają. Mi przeszkadzać będzie jak ktoś dokończy Wrota Światów:)
Ha! To pewnie moj fanfik Cie nie zachwycilby, to bylo "zakonczenie" Sherwood, zeby Pacek nie musial pisac kolejnych tomow :-)
i tu się mylisz, ale może ja się źle wyraziłam - bo to byłby fanfik, luźna wariacja na temat, nawet na temat zakończenia. Mnie chodziło o to, że toś weźmie to co Pacek juz napisał i ewentualnie coś dodoa i wyda. Na to się nie zgadzam!!!;)
§ 13
"Przy interweniowaniu wobec żołnierzy członek ORMO obowiązany jest zachować takt, umiar oraz szacunek należny mundurowi wojskowemu"

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Ja też jestem zachwycony Linią ognia i Szatańskim interesem.
Po Pacyńskim zostanie to, co stworzył i legenda. Szkoda, że nie będzie juz nic więcej...
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
A.Mason
Baron Harkonnen
Posty: 4202
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 20:56
Płeć: Mężczyzna

Post autor: A.Mason »

BrodatyBakałarz pisze:Po Pacyńskim zostanie to, co stworzył i legenda. Szkoda, że nie będzie juz nic więcej...
Jak to nie bedzie!? Fahrenheit bedzie...

--
__________

Poslaniec poklepal osiolka po szyi i zamruczal:
- Piwa mi zaluja! Dobrze, dobrze! Wobec tego
w przyszlych wyborach bede glosowal przeciw
rzadowi. "Porwanie Baltazara Gabki"

ODPOWIEDZ