Ot, ciekawostka...

czyli udowodnione lub nie zjawiska, względnie cuda-niewida oraz inne przejawy aktywności obcych

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Cud nie cud, ale SE wiarygodnym źródłem bym jednak nie nazwała :D

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3279
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Ja też nie jaśnie Pani... ale tu chyba starczy. W końcu jaki cud, takie dementi ;-).
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Tylko, że w tej gazecie, to jutro może być też takie samo potwierdzenie :D
FTSL

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3279
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

No wim, ale tak ładnie mi to dementi podpasowało. Taki piekny tryumf Nauki, jasny i promienny ;-).

ps. a'propos informacji z niepewnych źródeł: ploty z "Daily Mail" (kolportowane m.in. i przez nasz Onet):
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/ ... -time.html

Powołują się niby na "Nature", ale na stronie "Nature" nic takiego nie widzialem.
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Pal sześć gdzie i jak napisane... Fajna bakteria! :D
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3279
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

10 najgłupszych wynalazków.

(Wolałem "7 diabelskich..." ;-).)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Nadlatują meteoryty

A ja dziś sobie nie pooglądam, bo pada :(

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Meteoryty to mogą co najwyżej leżeć. Nadlatują meteory.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

No rzeczywiście ^^

Tak naprawdę to lecące powinno się nazywać meteoroidem, bo meteor to sama ukośna smuga po skale.

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3279
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Tak a propos rozmowy w innym wątku. Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale ostatnio ciągle przekręcam to co czytam. I tak na przykład "Tanie przeprowadzki" zamieniły się w "Tanie prezerwatywy".
Zaś idąc ulicą zafrapował mnie napis "Chemicznie nowa książka". Co u licha? Piorą je jakoś?
W drodze powrotnej okazało się, że napis głosi "Chmielewska - nowa książka".
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Matt
Sepulka
Posty: 68
Rejestracja: czw, 16 sie 2007 15:33

Post autor: Matt »

Ja ostatnio przecierałem oczy ze zdumienia, kiedy zauważyłem maszynkę do golenia, sygnowaną przez samego Quentina Tarantino. Po chwili okazało się, że to jednak tylko quattro titanium :/

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20010
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

No-qanek pisze: I tak na przykład "Tanie przeprowadzki" zamieniły się w "Tanie prezerwatywy".
No no, od razu widać, że chłop na schwał:-). A przy tym jednak oszczędny.
No-qanek pisze: Zaś idąc ulicą zafrapował mnie napis
Khem-khem...

Edit Cytowanie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Alfi pisze:
No-qanek pisze: Zaś idąc ulicą zafrapował mnie napis
Khem-khem...
No, napis szedł ulicą i frapował. Te współczesne techniki reklamowe... Może iść stado stworków z margaryny, to może i napis ;)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

No-qanek pisze:Tak a propos rozmowy w innym wątku. Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale ostatnio ciągle przekręcam to co czytam. I tak na przykład "Tanie przeprowadzki" zamieniły się w "Tanie prezerwatywy".
Zaś idąc ulicą zafrapował mnie napis "Chemicznie nowa książka". Co u licha? Piorą je jakoś?
W drodze powrotnej okazało się, że napis głosi "Chmielewska - nowa książka".
A czy ja już pisałem o tym, że jakiś miesiąc temu czasopismo "Mój pies" zostało przeze mnie rozpoznane jako "Nipples"? No, to tak było. I nawet nie myślałem o seksie tuż przed! (tuż po to już może i tak)
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ