Wikipedia

czyli udowodnione lub nie zjawiska, względnie cuda-niewida oraz inne przejawy aktywności obcych

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Navajero pisze:Tu mnie masz. Nie wiem co jest w środku :P
I właśnie takie luki można wykorzystać! :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

W tym worku jest luka? A coś wycieka?
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Jak wycieka i na dodatek czerwone, to biografowie napiszą, że dla rozrywki Navajero tłukł ludzi w worku. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Może jeszcze, w zależności od stopnia zużycia worka, zacząć woń roztaczać...
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Navajerito dowie się o tu sobie tego i owego. Odkrywamy przed nim mrotschną stronę jego osobowowości. Tajniki duszy, o których do tej pory nie miał pojęcia.
Powinien być nam wdzięczny.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Innymi słowy, za naszą sprawą zajrzy w końcu do worka? ;>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

To odważny człowiek. Wierzę, źe to zrobi.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Worka wolę nie wybebeszać, no bo kto to później będzie sprzątał? A dzieci mam leniwe :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

O! I dzieci tłukł! :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

No trochę się z dziećmi tłukłem, bo oni chcą kopać w te tarcze i inne takie. Ciężki to obowiązek, bo obaj synkowie startują w poważniejszej kategorii wagowej, ale się nie wymiguję. Jeszcze :P

Ponieważ w dyspucie uczestniczą moderatorzy, nie mam najmniejszej wątpliwości, że istnieje jakiś związek z Wikipedią. Co prawda jeszcze go nie odkryłem, ale nie od razu Kraków zbudowano... :D
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

No, istnieje. Ustalamy treść Twojego hasła w Wiki. ;>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Wiedziałem, że coś jest na rzeczy ;)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Post autor: kaj »

Czy wiki tworzą dyletanci? Zależy co. Kto jest specjalistą od Briney Spears, a kto dyletantem?
Niesądzę, by dyletanci brali się na wiki za Heideggera, Giovanniego Lanfranco, reke Gwidona z Arezzo czy geologię.
Jest tam na pewno kategoria haseł ulubionych przez róznych maniaków (masoni, ufo, chusta z Gwuadelupy itp.) do tych faktycznie lepiej podchodzić ostrożnie.
A obserwacja walki na niektórych hasłach jest interesująca sama w sobie. Np. w hasle o rewolucji francuskiej nieustaniie "oddziały" przerabiane są na "bandy", "zabójstwa" na "mordy" i na odwrót.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

kaj pisze:Czy wiki tworzą dyletanci? Zależy co. Kto jest specjalistą od Briney Spears, a kto dyletantem?
Niesądzę, by dyletanci brali się na wiki za Heideggera, Giovanniego Lanfranco, reke Gwidona z Arezzo czy geologię.
Nie wypowiadam się o geologii, bo to nie moja dziedzina. Część haseł historycznych na pewno nie została stworzona przez fachowców. O języku polskim wypowiedziała się już wcześniej Margota. Może geologia ma więcej szczęścia? :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Post autor: kaj »

Fachowcy mają z wiki ten problem, że powstała groźna konkurencja. Musiała spaść dochodowość wszelkich encyklopedycznych wydawnictw, skoro jest encyklopedia darmowa, którą autorzy tworzą społecznie.

ODPOWIEDZ