Wikipedia

czyli udowodnione lub nie zjawiska, względnie cuda-niewida oraz inne przejawy aktywności obcych

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Masz guzik Edytuj :) Jak go użyjesz, to się zmieni :)
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Edytowałem. Potem pan autor wrócił i przywrócił. Nie mam uprawnień encyklopedysty.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Q
Nexus 6
Posty: 3142
Rejestracja: wt, 25 lis 2008 18:01

Post autor: Q »

Nie tylko wyniki testów maturalnych znajdziesz w Sieci, testów Rorschacha też (i to w Wikipedii):
http://www.sfora.pl/Wikipedia-koscia-w- ... ogow-a9646

(Przy czym zaczynam się poważnie zastanawiać nad stopniem swojej normalności ;-), bo większość plam nie kojarzy mi się z tym z czym powinna. Widzę kleksy po prostu ;D.)
forum miłośników serialu „Star Trek”, gdzie ludzi zdolnych do używania mózgu po prostu nie ma - Przewodas

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

,,Kto chce niechaj wierzy, kto nie chce, niech nie wierzy. Nam na tym nie zależy, więc wypijmy jeszcze!":)
Ja osobiście uważam Wiki, za zacny pomysł, czasem z niej korzystam, kiedy potrzebuję mało istotnych informacji i to na szybko, czasem nie. Nie traktuje jej w każdym razie śmiertelnie poważnie:).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Są nowsze, lepsze testy. Ten stary w ogóle jeszcze się robi?
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Ja myślałem, że oni mają tych testów od groma i co roku robi sie nowe...
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

ODPOWIEDZ