Uwaga na głowy...

czyli udowodnione lub nie zjawiska, względnie cuda-niewida oraz inne przejawy aktywności obcych

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Xiri... Czy Ty wiesz o czym piszesz?
Jaki Sputnik? Jaki spalony Discovery? Jakie całkowite spalenie?
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

I co gorsza: czemu w pierwszym, zalozycielskim poscie straszych Armageddonem nie przymierzajac, a pare postow dalej przyznajesz racje wszystkim kontrargumentom przytoczonym przez kolektyw Uzyszkodnictwa, po czym w _tym samym poscie_ straszysz dalej?!? o_O' Bo juz stracilam rachube...

I szkoda, ze sprawa z hydrazyna sie wyjasnila, bo juz mialam wrednie napisac, ze to trujace paliwo to hydrogen, ktory przy spalaniu tworzy monotlenek hydrogenu, ktorego trujace i smiertelne dzialanie gloszone jest w wielu internetowych petycjach, zawierajacych zadania zakazu rozpowszechniania tej trucizny... ;)

[EDIT]ja tak bez polskich znakow, bo musowo w Linuchu pisze i nie wiem, jak ustawic klawiature.
It's me - the man your man could smell like.

Awatar użytkownika
savikol
Fargi
Posty: 407
Rejestracja: pn, 27 mar 2006 08:04

Post autor: savikol »

I szkoda, ze sprawa z hydrazyna sie wyjasnila, bo juz mialam wrednie napisac, ze to trujace paliwo to hydrogen, ktory przy spalaniu tworzy monotlenek hydrogenu, ktorego trujace i smiertelne dzialanie gloszone jest w wielu internetowych petycjach, zawierajacych zadania zakazu rozpowszechniania tej trucizny... ;)
Stary żart: DHMO ;-)

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Nie straszę armagedonem, ja się nabijam ;)
Patrz ---> Uwaga na głowy.

Meduz: odczep się ;p;p;p;p

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Adam Synowiec napisał ciekawy artykuł na ten temat (NF, 3/2007).
A to nie jest przypadkiem ten, który pisał o niszczeniu bomb atomowych neutrinami?
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Harkonnen2
Pćma
Posty: 291
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 10:19

Post autor: Harkonnen2 »

Nie, to był Jarosław Chrostowski.
Aah! I see you have the machine that goes 'ping'. This is my favourite. You see, we lease this back from the company we sold it to, and that way, it comes under the monthly current budget and not the capital account.

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Aha... A więc to na Chrostowskiego trzeba uważać.
FTSL
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Awatar użytkownika
Riv
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 1095
Rejestracja: śr, 12 kwie 2006 15:09
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Riv »

Media jednak strrrrraszliwie lubią szum. A jeśli można go zrobić wokół sprawy "kosmicznie" nietypowej, to jeszcze lepiej. I tylko dlaczego, na litość, już nawet Trójka od dwóch dni trąbi o tym nieszczęsnym satelicie? Mało tego, perspektywy i ewentualne konsekwencje, informacje o przygotowaniu wojska na wypadek kryzysu, komentarze szpecjalistów rodzimych i obcych w większości przypadków podają jako pierwszą informację w serwisie!
Co za cz... Eeee, wątek nie ten.
:/

- Od dawna czekasz?
- OD ZAWSZE.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Szum szumem, panika paniką, ale po cholerę podnoszą od jutra stopień gotowości alarmowej w całej armii?????

Mam nadzieję, że podniosą jedynie do stopnia (tajemnica wojskowa) dzięki czemu obędzie się bez konieczności siedzenia 24h/dobę w robocie. Do odwołania rzecz jasna...
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Riv
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 1095
Rejestracja: śr, 12 kwie 2006 15:09
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Riv »

Nieeee no. Teraz to już zupełnie mnie zamurowało.
Tak jak mówisz, szum szumem, ale... :/

- Od dawna czekasz?
- OD ZAWSZE.

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Matko jedyna, Kiw! A kręgle?!
I weź tu bądź patriotą :D
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

kiwaczek pisze:Szum szumem, panika paniką, ale po cholerę podnoszą od jutra stopień gotowości alarmowej w całej armii?????
Może prezydent przeczytał Fakt i się przestraszył :D Bądź co bądź, figuruje jako zwierzchnik sił zbrojnych :P

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

Może ta cała hydrazyna działa szczególnie mocno na koty?
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

A nie na kaczki? Byłem przekonany, że na kaczki działa. Czytałem gdzieś, że kaczki głupieją i tracą orientację;-D
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

No, i atakują koty. Z powietrza! Niehonorowo! A koty są otumanione oparami.
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

ODPOWIEDZ