Podkład muzyczny przy pisaniu - co o tym myślicie?

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cedrik
Pćma
Posty: 266
Rejestracja: śr, 07 lis 2007 19:10
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Cedrik »

A ja polecam do pisania soundtrack z Solaris. Moim zdaniem do utworów Sf nadaje się znakomicie. Bardzo miło się przy tym pisze :)
Kochaj wroga swojego jak siebie samego.

Awatar użytkownika
Hipokryzja
Sepulka
Posty: 5
Rejestracja: wt, 07 cze 2011 13:57

Post autor: Hipokryzja »

Są takie utwory, w których zapisana jest moja przeszłość, słuchając czegoś, przy czym lat 'x' temu pisałam, wspominam i aż wena przysłowiowa sama przychodzi. A co słucha Hipokryzja przy pisaniu? To zależy od nastroju, głównie ulubione piosenki podzielone w odtwarzaczu na weselsze i smutniejsze, ale ostatnimi czasy zapchało się dysk soundtrackami wszelakimi i nimi się nastrajamy. Byle na słuchawkach, byle głośno, aby nie słyszeć nieciekawej muzyki lecącej z radia współspacza.

Awatar użytkownika
eLAN
Sepulka
Posty: 57
Rejestracja: pn, 10 sty 2011 23:32

Post autor: eLAN »

Kompletna cisza :]

Przy muzyce pisze się fajnie, głównie przy ulubionych, nie-polskich kawałkach, ale wtedy nie można myśli zebrać i głupoty wychodzą.
Pozdrawiam, Grafoman.

Awatar użytkownika
Hipokryzja
Sepulka
Posty: 5
Rejestracja: wt, 07 cze 2011 13:57

Post autor: Hipokryzja »

Czasem fakt, skupiam się na słowach i zawieszam, ale często teksty te nastrajają jeszcze bardziej. Ciszy Hipokryzja nienawidzi, no, chyba że się trzeba uczyć. Ale pisanie — tylko, tylko, a nawet wyłącznie muzyka.

Awatar użytkownika
Hunter
Mamun
Posty: 143
Rejestracja: wt, 12 kwie 2011 17:21

Post autor: Hunter »

Od jakiegoś czasu też pisarzę sobie z muzyką, towarzyszy mi soundtrack z "Final Fantasy X". Całkiem przyjemne nuty, takie klimatyczne. Polecam :)

ODPOWIEDZ