Jak wykurzyć siostrę z pokoju, czyli...

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Najlepiej nie być w posiadaniu siostry. Wiem, wiem, to często, a może i prawie zawsze niezależne od nas ale...
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Bakalarz
Stalker
Posty: 1859
Rejestracja: pn, 01 sty 2007 17:08

Post autor: Bakalarz »

Orson pisze:ale...
To ale zabrzmiało groźnie :)
A prawie zawsze w odniesieniu do posiadania siostry też robi wielką różnicę... Jakieś brzydkie i karalne ingerencje sugerujesz? :D
Sasasasasa...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Można sobie jakoś załatwić siostrę teraz? Bo mam jedną, ale chętnie miałabym jeszcze jedną...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
bejcej
Mamun
Posty: 105
Rejestracja: wt, 31 mar 2009 20:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: bejcej »

Sądząc po wypowiedzi Orsona może on by był w stanie coś "zorganizować" - jakieś pozostałości ze zlecenia na usunięcie siostry? Może ;)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

To ja poproszę. Siostrę sztuk raz. Taką już odchowaną, żeby w pieluchy nie sikała i umiała sama umyć zęby.
Orsonie? Masz na zbyciu? :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

Taka z kornetem może być? Będzie w pokorze przyjmowała Twoje zdanie.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Yyyy... Ale można przy niej będzie palić?
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

Nie przed jutrznią, ani po. Jeśli się wyrobisz z pracą w ogródku, to ewentualnie jednego przed kompletą.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Ale to znaczy, że jak będę w ogródku, to nie będę na FF! I jeszcze reglamentacja na palenie?!
To jednak nie chcę drugiej siostry. Mam jedną i ona jest bezbrzeżnie wyrozumiała dla mnie. Pozwala mi palić bez ograniczeń. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Bakalarzu ja nic nie sugeruję, jedynie wskazuje na rozwiązanie problemu:D.
Nie nawołuje do siostrzanej eksterminacji, ale związać taką siostrę, osadzić gdzieś w specjalnej komórce na jakiś czas, czemu nie:P. Już to widzę- można by założyć nawet specjalne przedsiębiorstwo zajmujące się takimi sprawami.
A dla patologicznych klientów, jak Małgorzata, którzy zażyczyliby sobie dodatkową siostrę, też by się coś znalazło. Przewiduje wysyłanie listów otwartych i petycji do rodzicieli klientki, lub organizację pikiet, balów dobroczynnych na rzecz posiadania siostry, strajków głodowych.
Dla każdego, coś innego;).
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Ale dla mnie trzeba specjalnej siostry. Takiej odchowanej i wytresowanej. Ostatecznie, mogę się zająć tresurą sama, ale jak się przywiążę, to potem mogę nie oddać... Znaczy, ryzyko jest. :P
A w zasadzie, ile można mieć sióstr? Jest jakiś limit?
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Jest ale to zależy od wielu czynników. Średnia temperatura w domu/pokoju, w którym przechowujesz siostry, Twoje zdolności żywicielskie, możliwości pozyskania pumperniklu (wiadomo, że to główny pokarm sióstr) oraz posiadanie zaświadczenia D56 są brane pod uwagę.
Przyjmuje się, że w Polsce maksymalnie można mieć do 3 sióstr, ale to nie jest reguła.
Ale Małgorzato, jeśli się ładnie uśmiechniesz to prześlemy Ci siostrę, w wieku dowolnym, jeszcze niewytresowną, lecz łatwo ulegającą sugestii. Takie są najcenniejsze:D
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

A ja mam braci, też jest jakiś górny limit? Dwie sztuki, dobrze wyrośnięte i zarośnięte, niestety hałaśliwe, z zamiłowaniem do muzyki ciężkiej.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Jakby był limit, to zawsze możesz powiedzieć, że wyrabiasz go i za mnie - albowiem problemy związane z posiadaniem sióstr/braci są mi obce.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

E tam, że same problemy. Bracia samoistnie generują świetne dialogi. Jeżeli dorzucimy do tego wujka, to jest powstaje zjawisko braci do kwadratu, dialogi robią się jeszcze lepsze. Szkoda, że nie nagrywam :P

ODPOWIEDZ