O wystawionym w złą stronę policzku

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Ebola pisze:
Husiaty pisze:Proszę, niech ktoś wreszcie zamknie ten temat.
Dlaczego? To dobry temat, idealne miejsce dla masochistów lub osobników, którzy z jakichś powodów muszą się ubiczować.
Śledzę go z rosnącą fascynacją.
Przepraszam za bezpośredniość, Ebolo (oraz cała reszto, która śledzi ten topic) ale...
nie szkoda wam czasu? Ptaszki śpiewają, drzewa szumią, wena hasa po trawie, nic, tylko łapać ją garściami.
W tym topicu raczej nie lata ;-)

Pozdrawiam serdecznie
Husiaty

Awatar użytkownika
Aquarion
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: wt, 24 mar 2009 20:17

Post autor: Aquarion »

Husiaty pisze:Proszę, niech ktoś wreszcie zamknie ten temat.
Jestem podobnego zdania, bo z tego wątku nic dobrego nie wynika.
Może dla tego, że jest on całkowicie niemerytoryczny, a może dlatego, że stał się on areną kłótni. Niczym więcej.

Co do twojej wiadomości Larisie.

Nie każdemu mój jeżyk musi się podobać, zachowanie również.
Tak się składa, że dobra atmosfera na forum nie tylko ode mnie zależy.
Faktycznie na początku ostro narozrabiałem, ale teraz staram się posprzątać cały ten "bałagan" jaki powstał po moim przybyciu. Oczywiście masz prawo twierdzić że jest to nieszczere, ale jak powiadam:
Ze swojej strony robię wszystko ażeby poprawić moje relacje z innymi użytkownikami. Co jest niekiedy trudne.
Tak samo jak moje początkowe zachowanie mnie do was zraziło... tak mam nadzieje moje dalsze zachowanie potwierdzi, że nie jestem taki zły na jakiego wyglądałem.

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić i od tej pory konsekwentnie będę ignorował wszelkie zaczepki. Takie jak np. zaczepki Nimfy Bagiennej.

Zapraszam do merytorycznych dyskusji w innych wątkach.
PZDR.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20009
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Aquarion pisze:
Tak samo jak moje początkowe zachowanie mnie do was zraziło...
(...)
Nie mam zamiaru się z nikim kłócić i od tej pory konsekwentnie będę ignorował wszelkie zaczepki.
Nie zignoruj tego, co zaznaczyłem w cytacie:-). A najlepiej czytaj, co napiasałeś, jeszcze przed naciśnięciem przycisku "Wyślij". Żeby nie prowokować uszczypliwości.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Aquarion
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: wt, 24 mar 2009 20:17

Post autor: Aquarion »

Alfi pisze:
Aquarion pisze:
Tak samo jak moje początkowe zachowanie mnie do was zraziło...
(...)
Nie mam zamiaru się z nikim kłócić i od tej pory konsekwentnie będę ignorował wszelkie zaczepki.
Nie zignoruj tego, co zaznaczyłem w cytacie:-). A najlepiej czytaj, co napiasałeś, jeszcze przed naciśnięciem przycisku "Wyślij". Żeby nie prowokować uszczypliwości.
No tak przecież to zdanie jest kompletnie bez sensu.

Miało być: was do mnie...

Pośpieszyłem się za bardzo.
Czasami mi się nie chce czytać:-)
Lenia mam.
Przepraszam.
Ale dobrze, że zwróciłeś uwagę.
PZDR:-)

Awatar użytkownika
in_ka
Fargi
Posty: 444
Rejestracja: ndz, 25 mar 2007 22:26

Post autor: in_ka »

Aquarion pisze:
(...)
Czasami mi się nie chce czytać:-)
Lenia mam.
Przepraszam.
(...)
Aquarionie,
zastanawiam się, na czym opierasz założenie, że na każdy post należy odpowiedzieć?
Jest to pytanie na które NIE oczekuję Twojej odpowiedzi.
Wystarczająco skutecznie podwyższasz poziom szumu tego świata.
Lenia wyproś.
Czytaj.
Ucz się.
Nie będziesz musiał przepraszać.
Wszyscy z tego skorzystamy.

edith: doprecyzowanie

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Aquarion pisze:Nie każdemu mój jeżyk musi się podobać
Alfi, in_ko - to że Wam się nie podoba jeżyk Aquariona wyraźnie wpływa na ton Waszych wypowiedzi! Nieładnie :)
NMSP
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Soi
Psztymulec
Posty: 936
Rejestracja: ndz, 26 paź 2008 20:36
Płeć: Kobieta

Post autor: Soi »

Dobrze. To może tak bardzo, bardzo łopatologicznie.
Wodniczku! Dopóki nie zaczniesz pisać z sensem, "zaczepki" się nie skończą. To nie jest kwestia czasu ani tego, ile razy będziesz się kajał. Nie nie nie. Odpuść sobie i odzywaj się tylko wtedy, kiedy naprawdę będziesz miał coś do powiedzenia. Wtedy może zyskasz w oczach użytkowników.
I myśl czasami. To nie boli, możesz mi zaufać.

Dobrze. Może już starczy tego trollowania? Powoli robią się tu walki w klatce...

Awatar użytkownika
Shili
Sepulka
Posty: 91
Rejestracja: sob, 31 sty 2009 15:28

Post autor: Shili »

Och, ale czytanie tego wątku od pewnego momentu jest takie pokrzepiające po ciężkim i męczącym dniu. <idę, idę, bo mi się tryb "wredna" włącza>
"W niedoskonałe słowa można ubrać jedynie niedoskonałe wspomnienia i niedoskonałe myśli"

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Nie każdemu mój jeżyk musi się podobać, zachowanie również.
Nie musi, nie musi. Bo wiadomo, jak to jest z jeżykami- jeden taki, inny siaki. O jeżykach, jak o gustach się nie prawi.
Swoją drogą zgodzę się z Shili. Po męczącym dniu ten temat wydaje się całkiem zabawny.
Aquarion przekonuje wszystkich, że ma talent, straszy publikacją i dotkliwie, przy każdym zdaniu, walczy z interpunkcją.
Aquarionie- Ci, których zwą na tym forum moderatorami, szefami, mistrzami Wielkiej Złowieszczej Loży Pisarskiej to albo pasjonaci, albo ludzie, którzy z tego żyją, albo (to słowo padło tutaj już kilkakrotnie, kilkukrotnie) profesjonaliści. Jest sens się kłócić? Nie ma.
Czytaj i ucz się, a nie ódż.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

Aquarion pisze:Nie mam zamiaru się z nikim kłócić i od tej pory konsekwentnie będę ignorował wszelkie zaczepki. Takie jak np. zaczepki Nimfy Bagiennej.
Bodajże podpis Albiorixa, kiedyśtam pisze:Zło, czyste, homogenizowane zło.
Na Twoim miejscu po prostu bym się uciszył i dłużej nie ośmieszał/kompromitował. Nadal nie zauważasz tej drwiny w żywe oczy - trudno. Staram się wszystko łopatologicznie wyłożyć.
Nie znam też Twojego jeżyka, Aquarionie, ale jeśli pisze on tak, jak Ty, to już mi się nie podoba. ;]
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Awatar użytkownika
Soi
Psztymulec
Posty: 936
Rejestracja: ndz, 26 paź 2008 20:36
Płeć: Kobieta

Post autor: Soi »

Wiedziałam! Jest dziesiąta strona wątku! Teraz dopiero zauważyłam.
A zatem mówię: WAM SIĘ NAPRAWDĘ NUDZI. ; P

BP, NMSP i EOT.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Ale wszystkie takie wątki są długie... :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Aquarion
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: wt, 24 mar 2009 20:17

Post autor: Aquarion »

Laris pisze:
Aquarion pisze:Nie mam zamiaru się z nikim kłócić i od tej pory konsekwentnie będę ignorował wszelkie zaczepki. Takie jak np. zaczepki Nimfy Bagiennej.
Bodajże podpis Albiorixa, kiedyśtam pisze:Zło, czyste, homogenizowane zło.
Na Twoim miejscu po prostu bym się uciszył i dłużej nie ośmieszał/kompromitował. Nadal nie zauważasz tej drwiny w żywe oczy - trudno.

Bez komentarza "Przyjacielu" ;]

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Małgorzata pisze:Ale wszystkie takie wątki są długie... :P
Ale temu do wątku cedriczkowego jeszcze daleko ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20009
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

No dajże Cedrickowi spokój. On się naiwnie zdradził z irracjonalnymi porywami... eee... bo ja wiem, jakimi porywami? No ale porwało go i nie wiedział, dokąd go niesie. Wy go brutalnie ściągnęliście za nogi na ziemię. Moim zdaniem - zbyt brutalnie. Naiwność to może grzech, ale nie zbrodnia.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ