O wystawionym w złą stronę policzku

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Rozumiem, że ten temat wraz z jego główną personą (czy non granta nie wiem) istnieje ku uciesze gawiedzi?
Chleba i igrzysk Aquarion, chleba i igrzysk!
Jakby nie było- ,,nie potępiam osoby tylko grzech", jakim jest buta w tym przypadku.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Teano
Kadet Pirx
Posty: 1309
Rejestracja: wt, 05 cze 2007 19:05

Post autor: Teano »

A buta to może zdejm? ;)
NMSP
Mordor walnął maczugą Orbana w łysy czerep. Po chwili poczuł to samo.
Umowa sporządzona została w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,
po jednym dla każdej ze stron.

� Dżirdżis

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

A zdejmuj se, zdejmuj. Bez krępacji, szanowny Panie:D
Bo wiadomo, że gdzie but przyciasny, tam buta zagości:P.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Taka tam buta :)
Od 3 dni się tylko kaja ;)
Aquarionie, masz kilka wyjść:
1.Przestań robić błędy językowe i pisz z sensem przez jakiś czas (trudne)
2.Nie pisz wcale (bolesne)
3.Znajdź jakiegoś kolegę który uważa się za wieszcza i przyszłość literatury, zna 500 słów z tego prawidłowo ortograficznie potrafi napisać jedynie "i". Namów go żeby olśnił Forum Fahrenheita swoją osobą. Odwróci od Ciebie uwagę i będziesz miał spokój :D
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Husiaty
Pćma
Posty: 234
Rejestracja: sob, 17 lis 2007 14:29

Post autor: Husiaty »

Wybieram bramkę numer 3.
Już nawet nie będę otwierać tego tematu... Dawno powinienem przestać. Dobranoc państwu życzę ;-)

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Husiaty mnie ubiegł. Też chciałem 3, ale z racji na postępowy postulat oryginalności wybiorę 2.
Dobranoc.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Alfi pisze:No dajże Cedrickowi spokój. On się naiwnie zdradził z irracjonalnymi porywami... eee... bo ja wiem, jakimi porywami? No ale porwało go i nie wiedział, dokąd go niesie. Wy go brutalnie ściągnęliście za nogi na ziemię. Moim zdaniem - zbyt brutalnie. Naiwność to może grzech, ale nie zbrodnia.
Ale przecież nic nie robimy Cedrickowi. :)))
Uświadomiliśmy go trochę i tyle. Nie uważam, że niewiedza jest błogosławieństwem. Trochę złudzeń mu się rozwiało - nie pierwszy i nie ostatni raz w życiu. Czy w kwestii przeciągów (weny) - nie wiem i mało mnie obchodzi, ale przynajmniej chłopak już wie, że językowo nie wyrabiał. Naiwność nie usprawiedliwia bełkotu u kogoś, kto chce tworzyć literaturę. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Małgorzata pisze:Ale przecież nic nie robimy Cedrickowi. :)))
Uświadomiliśmy go trochę i tyle.
Ja bym to nazwał raczej trepowaniem, a nie uświadamianiem, bo argumenty ad personam i pochodne nie należą do kategorii "uświadamianie", ale co ja tam wiem...

A ten temat nie ma kompletnie żadnego sensu ani przeznaczenia. Optuję za wyrzuceniem całości. 10 stron pieprzenia, za przeproszeniem, ostatnie cztery szukania dziury w całym i trepowania dla zasady. Zostawcie, boście mądrzejsi chyba, nie? Zajrzałem z zaciekawieniem (bo tytuł wątku brzmiał nietypowo), wychodzę z niesmakiem. Na tym forumie czasem ludzie dostają małpiej gorączki. Niemiłe to, naprawdę.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Shili
Sepulka
Posty: 91
Rejestracja: sob, 31 sty 2009 15:28

Post autor: Shili »

Rheged, nie widzisz tutaj przyspieszonego kursu dobrego wychowania? Może w nietypowy sposób, ale zawsze.

edit: codziennie mam do czynienia z czymś podobnym, lecz tutaj przybiera to osobliwego uroku...
"W niedoskonałe słowa można ubrać jedynie niedoskonałe wspomnienia i niedoskonałe myśli"

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Rhegedzie, nie czuję wyrzutów sumienia, albowiem nie zastosowałam argumentów ad personam (chyba, że pokrętnie do siebie, ale to mi wolno). Zdecydowanie nie nazwałabym tego "trepowaniem" Ceda, choć jego tekst skopałam z przyjemnością i uważam, że tekstowi się należało, a nawet - sam się ten tekst podkładał.
Ot, ideał i bruk.
Jak zwykle...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Rhegedzie, ten watek nie ma nic wspólnego z Cedrickiem. Z weną na górszczytach też nie.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

O wenie nie mówię, o poszczególnych osobach, które zniżyły się waląc ad personam w czyjąkolwiek stronę również nie (a na pewno nie twierdzę tego o Małgorzacie, która potrafi przywołać do pionu natomiast nigdy z krzywdą dla kogokolwiek - ukłon do ziemi). Każdy sądzi samego siebie, nie mi sądzić innych ludzi. Tekst skopać można, czasem nawet się należy. Chodzi mi o to, że ten topic to kupa nikomu niepotrzebnego pieprzenia (nie bójmy się tego słowa), które nikomu nie służy, a przyspieszonym kursem dobrego wychowania z pewnością nie jest. Ot, jechanie po bandzie, często bez ładu, składu i przesłania. Po co to trzymać na forumie? Komu to służy? To przecież jatkogenny temat. Ja wiem, lubimy jatki, ale zlitujcie się ludzie - to przecież nie tasiemiec pod tytułem "Piła".
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A ja się tak zastanawiam, czy po prostu nie jest to jakiś wentyl, ten wątek?
Może od czasu do czasu trzeba, by para buch-koła w ruch i takie tam, by potem wrócić do tej standardowej opcji FFowej, gdzie i tak z każdego tematu wcześniej czy później wyrasta jakiś offtop...

No, i tak się podejrzliwie zastanawiam, czy jak zamkniemy wątek, to czasem nie pojawi się nowy - o totalitarnym podejściu modeTeamu do wolności słowa?
No, dobra, to ostatnie było złośliwe... :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Aquarion
Mamun
Posty: 108
Rejestracja: wt, 24 mar 2009 20:17

Post autor: Aquarion »

Albiorix pisze:Taka tam buta :)
Od 3 dni się tylko kaja ;)
Aquarionie, masz kilka wyjść:
1.Przestań robić błędy językowe i pisz z sensem przez jakiś czas (trudne)
2.Nie pisz wcale (bolesne)
3.Znajdź jakiegoś kolegę który uważa się za wieszcza i przyszłość literatury, zna 500 słów z tego prawidłowo ortograficznie potrafi napisać jedynie "i". Namów go żeby olśnił Forum Fahrenheita swoją osobą. Odwróci od Ciebie uwagę i będziesz miał spokój :D
A ja wybieram bramkę nr 1, bo to najrozsądniejsze wyjście.

PS.
Nie wszystkie moje posty są bez sensu.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Tak trzymać. Ale konsekwentnie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ