jak napisać wyciskacze łez

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Shiroi

Post autor: Shiroi »

nimfa bagienna pisze:
Shiroi pisze:
nimfa bagienna pisze:Ludzie, mamy trolla:D
ekstra...daruj sobie
Nie daruję. Ni troszkę.
Bo jestem ZUA. Koszmarnie podua. I świetnie mi to robi na cerę.
Uwielbiam nabijać się z obrażonych półanalfabetów. A twoje posty i brak znajomości zasad pisowni plasują cię właśnie w ich gronie.
Podkładaj się dalej. Uwielbiam to.
:D
hm... tak się zastanawiam...I CO Z TEGO? o.O co z tego,że nie używam wielkich liter? Co z tego,że robię literówki i błędy
obcokrajowcowi też będziesz się śmiać w twarz,że nie zna "polsykiego"

żal...polacy mają dziwnego bzika na pinkcie ortografi... na szczescie ta mniejszość...bo to jest doprawdy głupie...czepiać się o takie pierdoły, bo TY umiesz lepiej, ale JA to nie TY :/

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Pośpiech, Millenium, pośpiech.

Shiroi

Post autor: Shiroi »

Młodzik pisze:Pośpiech, Millenium, pośpiech.
też prawda my bad ;)

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Shiroi pisze:hm... tak się zastanawiam...I CO Z TEGO? o.O co z tego,że nie używam wielkich liter? Co z tego,że robię literówki i błędy
obcokrajowcowi też będziesz się śmiać w twarz,że nie zna "polsykiego"
ROTFL
Słonko, Ty aspirujesz do bycia pisarzem. Gwoli wyjaśnień, pisarz to jest taki człowiek, który używając języka opisuje historie. Jak masz zamiar wzruszać - brakiem wielkich liter, błędami jak z pierwszych klas podstawówki?
Tak na marginesie, mamy na forum obcokrajowca. Pisze po polsku lepiej od Ciebie.
Shiroi pisze:żal...polacy mają dziwnego bzika na pinkcie ortografi... na szczescie ta mniejszość...bo to jest doprawdy głupie...czepiać się o takie pierdoły, bo TY umiesz lepiej, ale JA to nie TY :/
Zdecyduj się, albo kwantyfikator Polacy (wielka litera...) albo mniejszość. W tym kraju Polacy stanowią większość, jak komuś strasznie zależy, to mogę procenty zapodać.
I to jest forum LITERACKIE. Poprawność językowa nie jest pierdołą nigdzie, a już zwłaszcza tutaj.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

Shiroi, nie pisz. Daruj sobie.
Bo nie tylko nie umiesz, ale z taką postawą (do ludzi, do życia, do języka polskiego) się nie nauczysz. Ja, mnie, moje.

I tak, liczę się z tym scenariuszem, gdzie skreślony na starcie młody się zapiera i trenuje u ślepego mistrza, dostaje bęcki i wyrasta mu empatia, a potem wszystkim pokazuje.

Czekam.

Kama

Post autor: Kama »

Czym jesteśmy starsi, tym się mniej wzruszamy. To smutne.
Ale mamy wniosek ;p. Fabuła powinna być wytartym, ciekawie przedstawionym schematem, najlepiej połączeniem Pollyanny, Koziołka Matołka i Solarisa. To dopiero byłaby książka... ;)
Może nawet napisanie wzruszacza dla wszystkich jest niemożliwe?

Co do walki, między trochę-trolem Shiroi (wersja pośrednia pomiędzy użytkownikiem ekstrawaganckim, a trolem), a resztą forum.
Nie wiem, o co jest kłótnia. Są zasady:
6. Forum służy komunikacji. Zadbajmy więc o czytelność i stronę techniczną postów. Wskazane jest stosowanie poprawnej polszczyzny, bez zbędnych udziwnień czcionkowych, nadmiaru wykrzykników itp.(...)
.
Poza tym miło się czyta, jeśli w tekście występują przecinki i wielkie litery. W domu nikt cię nie goni, masz czas, jedno stuknięcie mniej Cię nie zbawi, a nam się miło czyta. Wtedy i Tobie i wszystkim jest miło, atmosfera na forum jest miła i nie ma niemiłych wymian zdań.

Ale ogólnie: Grunt to bunt!

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Kama pisze:Są zasady:
O jeżu kochany, ktoś przeczytał sam z siebie Forumokietę... No, teraz to się wzruszyłam. :)
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Shiroi

Post autor: Shiroi »

Millenium Falcon pisze:
Shiroi pisze:hm... tak się zastanawiam...I CO Z TEGO? o.O co z tego,że nie używam wielkich liter? Co z tego,że robię literówki i błędy
obcokrajowcowi też będziesz się śmiać w twarz,że nie zna "polsykiego"
ROTFL
Słonko, Ty aspirujesz do bycia pisarzem. Gwoli wyjaśnień, pisarz to jest taki człowiek, który używając języka opisuje historie. Jak masz zamiar wzruszać - brakiem wielkich liter, błędami jak z pierwszych klas podstawówki?
Tak na marginesie, mamy na forum obcokrajowca. Pisze po polsku lepiej od Ciebie.
Shiroi pisze:żal...polacy mają dziwnego bzika na pinkcie ortografi... na szczescie ta mniejszość...bo to jest doprawdy głupie...czepiać się o takie pierdoły, bo TY umiesz lepiej, ale JA to nie TY :/
Zdecyduj się, albo kwantyfikator Polacy (wielka litera...) albo mniejszość. W tym kraju Polacy stanowią większość, jak komuś strasznie zależy, to mogę procenty zapodać.
I to jest forum LITERACKIE. Poprawność językowa nie jest pierdołą nigdzie, a już zwłaszcza tutaj.

lol rolf lmao
dla mnie fora i czaty itd. są POZA tą zasadą dokładnej pisowni...

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Czytałem z uwagą większość postów, mój mózg je analizował i doszedłem do wniosku, że Shiroi nie jest aż tak młody jak nam się wydaje.
Shiroi pisze:oczywiście ja wtedy to na szybko napisałem w pracy
Edit: Shiroi, gdyby więcej ludzi ignorowało zasady to świat pogrążyłby się w chaosie, pisząc patetycznie.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Shiroi pisze:lol rolf lmao
dla mnie fora i czaty itd. są POZA tą zasadą dokładnej pisowni...
A dla nas nie.
I teraz zagadka: kto wyznacza zasady na tym forum?
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Shiroi

Post autor: Shiroi »

Millenium Falcon pisze:
Shiroi pisze:lol rolf lmao
dla mnie fora i czaty itd. są POZA tą zasadą dokładnej pisowni...
A dla nas nie.
I teraz zagadka: kto wyznacza zasady na tym forum?
odpowiedź: a kto MUSI się do nich stosować?

ja mam swoje przekonania i nie będe ich na siłę zmieniał dla czyiś durnowatych zachcianek, typu: poprawne pisno, zresztą to nie ważne jak jest napisane byle pierwsza i ostatnia litera była na swoim miejscu, reszte można przemieszać. zanice to?

wpis moderatora:
Ebola: Trzecie ostrzeżenie.

Kama

Post autor: Kama »

Ja wiem! Ja wiem! Byłam grzeczną dziewczynką i czytałam zasady.

Źródło mojej wiedzy: link
Najpierw administracja odgórnie, potem moderatorstwo.

EDYCJA: Nie mogę się powstrzymać. Jak już mówiłam, grunt to bunt.

Shiroi

Post autor: Shiroi »

Kama pisze:Ja wiem! Ja wiem! Byłam grzeczną dziewczynką i czytałam zasady.

Źródło mojej wiedzy: link
Najpierw administracja odgórnie, potem moderatorstwo.

EDYCJA: Nie mogę się powstrzymać. Jak już mówiłam, grunt to bunt.
wnioskuje,że zarejestrowałaś się tu specjalnie dla tego tematu? i chciało ci się tracić czas?

chociaż nie, ilość postów mnie zmyliła Xd
Ostatnio zmieniony wt, 22 gru 2009 23:24 przez Shiroi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Do tychże zasad powinien stosować sie ten, kto chce posiadać konto na fahrenheicie :). Chyba że nie zależy ci na tym.

Edit i Edit2: Kama zarejestrowała się wcześniej. Dokładnie w sobotę.
Ostatnio zmieniony wt, 22 gru 2009 23:25 przez Młodzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

Znaczy troll, bo kolekcjonuje bany.

ODPOWIEDZ