jak napisać wyciskacze łez

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Montserrat pisze:
Millenium Falcon pisze:Pierwsze ma Ślimak, bo się kiedyś przyznał, że kolekcjonuje awatary zdjęciowe użyszkodników.
Ło żesz... Trza się mieć na baczności ;)
A co, myślisz, że Ślimak jeszcze nie wie jak wyglądasz? ;P
W sumie kto Was tam wie, może na spotkaniach TTWA siedzicie w torbach papierowych na głowach...
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Nieeee...
W okularach z nosami. Czerwonymi. To chyba oczywiste :P
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Millenium pisze:Młody, po co w ogóle wchodzisz na onet?
Z ciekawości zaglądam. Konkretniej: czytam onetowy artykuł o czymśtam i zjeżdżam do sekcji forum, żeby sprawdzić, czy znowu ktoś zaczął wyzywać na Kościół lub ateistów, choćby artykuł dotyczył globalnego ocieplenia. Onetowy bój pomiędzy pseudoateistami/antyklerykałami i pseudoteistami - niezależnie od tematu artykułu - jednocześnie denerwuje mnie i rozśmiesza :). Kiedyś nawet napisałem miniaturkę na ten temat ^^.

Edyta odwiedziła mój post.

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Millenium Falcon pisze:A co, myślisz, że Ślimak jeszcze nie wie jak wyglądasz? ;P
No, wie, wie, i ja mu nie bronię :) Ale jakbym mu podpadła kiedyś, to ma moje zdjęcia, może pokazać komu trzeba ;)
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

flamenco108 pisze:A ile lat ma Shiroi?
Młodzik pisze:W jednym z postów napisał, że pracuje, czyli ma powyżej 18 lat (aż strach stwierdzić, że mógłby mieć więcej).
podaję źródło :)
Shiroi pisze:oczywiście ja wtedy to na szybko napisałem w pracy
U swojej mamy w pracy. Żeby klucza na szyi nie nosić.
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Z innych forow to by bylo 4 styczen 96, Jaworzno (miasteczko na Slasku bogate w zloza aktywnych sieciowo 14-latek, znalem takich z tamtad wiecej niz z reszty Polski razem jeszcze w czasach gdy bylem w podobnym wieku). Ale plec sie nie zgadza z tymi innymi forami wiec to moze byc przypadkowa zbieznosc nickow.
O ile jak rozumiem w Japonii imiona sa unisexowe, w mandze najbardzie znane (by google) shiroi to uczennica z komiksu o romansie dwoch dziewczyn z lat 70. Ale moze przegaoilem jakies anime.
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Albiorix pisze: O ile jak rozumiem w Japonii imiona sa unisexowe, w mandze najbardzie znane (by google) shiroi to uczennica z komiksu o romansie dwoch dziewczyn z lat 70. Ale moze przegaoilem jakies anime.
Czyli ustaliliśmy, że Shiroi to gimnazjalistka, być może ze Śląska, udająca chłopca, nieudolnie podszywająca się pod pełnoletniego?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Albiorix pisze:z tamtad
No i widzisz? Za dużo myślisz o Shiroiu, już Ci na ortografię zaszkodziło.
;-)
Zmykam stąd, bo może to zakaźne...
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Shiroi

Post autor: Shiroi »

ale wy jesteście GŁUPI!
O ja pierdole...=_="

Shiroi

Post autor: Shiroi »

zostawiam was, żyjcie sobie w tym waszym wyimaginowanym świecie bye!

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Moderacja uprasza o edytowanie postów, jeśli jest taka możliwość, a nie pisanie dwóch pod sobą. Liczę, że kiedy znowu przyjdziesz się pożegnać, zastosujesz się do mojej prośby.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Pisze na komorce wiec bladze
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Shiroi pisze:zostawiam was, żyjcie sobie w tym waszym wyimaginowanym świecie bye!
Wiedziaaałam, że jest na co czekać.


Po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że 14 lat to trochę za dużo, ja bym celowała w 11. Młode, naiwne, zna już trochę słów, przekonane, że im więcej przekleństw wrzuci, tym bardziej będzie dorosły(ła?) Co do płci - nie mam pojęcia.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Frapowały mnie te tajemnicze ciągi znaków, które Shiroi wstawiała na końcu wypowiedzi. Na początku myślałem, że to takie nerwowe ruchy. Ale znalazłem.
Znaczek =_=" jest rozwinięciem idei -.-". To dowodzi, że najwyżej gimnazjalistka...
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Montserrat pisze:Po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że 14 lat to trochę za dużo, ja bym celowała w 11. Młode, naiwne, zna już trochę słów, przekonane, że im więcej przekleństw wrzuci, tym bardziej będzie dorosły(ła?) Co do płci - nie mam pojęcia.
Nie, 11 to chyba za wcześnie. Obstawiam 13. Może 12, bo teraz młodzież jakoś szybciej dojrzewa... ;>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

ODPOWIEDZ