jak napisać wyciskacze łez

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Kakórg
Sepulka
Posty: 73
Rejestracja: pt, 13 lis 2009 16:59

Post autor: Kakórg »

kiwaczek pisze:A tak przy krojeniu sałatki mnie natchło...

A może w ramach pisania wyciskacza łez napisać niezwykle sugestywną i przemawiającą do wielu zmysłów i wyobraźni powieść o krojeniu cebuli i tarciu chrzanu?

No wiem - fabularnie by to nie było nic wielkiego, ale siła oddziaływania na gruczoły łzowe murowana!
Łuskanie fasoli się sprawdziło, a to takie niewinne warzywo, więc w wypadku zaproponowanych niecnot efekt tym bardziej winien być piorunujący (-;
Zły Kakórg

Shiroi

Post autor: Shiroi »

Laris pisze:Ale z was chamy, no! ;( Nie lubię was i tupię nóżką w niemiecki trep obutą, bo chamstwa takiego nie zniesę!
Zostawić śmiechny wątek na... Na... Na kilka godzin! Kilka godzin! I już robi się z niego bar. I inne cuda na kiju.

Jesteście niedobrzy i tak nieładnie zajeździliście trolla. :x Nawet porządnie nie zdążył nabluzgać i udowodnić nam swojej genialności jakimś tekstem, którego żadne z nas nie potrafiłoby zrozumieć.
Powtarzam, forumie, że jesteś niedobry. :x

jesteście ograniczeni, może dlatego? ja mam wyobraźnię, wy macie logikę. proste.
I tak za 2 lata większość pójdzie na odstrzał, a zostaną tacy jak ja, bądź podobni ironia co nie? :> Pozdrawiam, znalazłem lepsze forum od razu pomogli :>

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

A jak mi pisał, żebym spierdalał, to potrafił w miarę sensownie powstawiać przecinki. A tu znów taki regres...

No nic - w kategorii obrażonych postów pożegnawczych się nasz Shiroj absolutnie nie popisał. Miałem nadzieję na pierwszą ligę, na nawiązanie walki z Cedriczkiem. A tu co? Okręgówka jeno!

Znaczy miał potencjał a rozmienił go na grosze.

Swoją drogą, ciekaw jestem tamtego lepszego foruma. Może byś nam podał jakiegoś linka. Może tez bym się czegoś nauczył. Please...
Może nie jestem jeszcze stracony dla świata, może chcę się nawrócić i nie pójść na odstrzał...

JA NIE CHCĘ UMIERAĆ TAK MŁODO!!!!!!!!!!!!!
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Shiroi

Post autor: Shiroi »

kiwaczek pisze:A jak mi pisał, żebym spierdalał, to potrafił w miarę sensownie powstawiać przecinki. A tu znów taki regres...

No nic - w kategorii obrażonych postów pożegnawczych się nasz Shiroj absolutnie nie popisał. Miałem nadzieję na pierwszą ligę, na nawiązanie walki z Cedriczkiem. A tu co? Okręgówka jeno!

Znaczy miał potencjał a rozmienił go na grosze.

Swoją drogą, ciekaw jestem tamtego lepszego foruma. Może byś nam podał jakiegoś linka. Może tez bym się czegoś nauczył. Please...
Może nie jestem jeszcze stracony dla świata, może chcę się nawrócić i nie pójść na odstrzał...

JA NIE CHCĘ UMIERAĆ TAK MŁODO!!!!!!!!!!!!!

.....

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Nie dostaniesz żadnego linka, kiwak. Tamten inny, lepszy forum należy do tej samej kategorii co ludzie od pisania Shioriego.
Czyli w realu nie istnieje.

e. był
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

No nic...
Przyjdzie mi do końca życia zostać ze swoją logiką...
Ale są też dobre strony tego. Znaczy długo się nie muszę męczyć. Dwa lata. Jakoś dociągnę...

Shirojku drogi, dziecinko, wielokropek w języku polskim składa się z 3 (słownie trzech) kropek. A jak słowa do Ciebie nie przemawiają, to na obrazku wygląda to tak: ...

Cieszy mnie też niezwykła konsekwencja tych urażonych, niezrozumianych acz genialnych ałtorów. Był list pożegnalny (ten ostatni) i już są kolejne. Normalnie prorok jaki ze mnie czy co? :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Dajcie mu linka do postów Cedriczka, niech poczuje wspólnotę duchową.
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Hmm... Shiroi ma w pewnym sensie rację zarzucając nam nadmierną dbałość o logikę. Fantastyka to fantastyka, więc czemu by nie zastosować w jej ramach fantastycznej logiki, czyli nie-logiki ^^.

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Chodzi o to ze w 2012 nadejdzie nowa era i wladze nad swiatem przejma nowi lepsi magiczni ludzie prosto z Atlantydy? No ale to bedzie pod koniec roku, wiec za 3 lata. Nie martw sie za 1000 lat nie bedzie trzeba tak liczyc, powiesz 'ubla bubla', mocno o tym pomyslisz￱ i tak bedzie.
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Nie ma linków. Jest sernik.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Ech... Achiko, jak Ty nic nie rozumiesz... ;)
Nie może być między nimi wspólnoty, bo każdy z nich w swoim rozumieniu jest wyjątkowy, jedyny, czozenłan. To on, a nie inni, zmieni świat, odmieni oblicze literatury. Zwróć uwagę, że Cedriczek miał wiatry i wenynagórszczycie, a Shirojek z kolei myśli obrazami i ma innych od pisania. Jak więc z tego widać, nie ma między nimi żadnych podobieństw. ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Millenium Falcon pisze:Nie ma linków. Jest sernik.
O, sernik! Sama zrobiłaś?
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

A tak gwoli ścisłości, to Cedricek potem zmądrzał. Aczkolwiek i tak ma chłopak przewalone, wena i górszczyty zawsze będą jego.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Nigdzie nie pisałem, że nie. ;)

Widać do niektórych argumenty docierają. Ale on przynajmniej posługiwał się słowem a nie obrazami. ;)
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

kiwaczek pisze:Ech... Achiko, jak Ty nic nie rozumiesz... ;)
Oj wiesz, bo ja taka idealistka jestem, jak to Jedi. Miałam nadzieję, że się chłopaki zaprzyjaźnią (zdalnie chyba, bo mistrza C. już chyba nie ma na tym forum, no ale jednak).
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

ODPOWIEDZ