jak napisać wyciskacze łez

Żale i radości wszystkich początkujących na niwie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maximus
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 606
Rejestracja: sob, 20 sty 2007 17:24

Post autor: Maximus »

neularger pisze:
Shiroi pisze: nie będe już odpowiadał na zaczepki, bo rzygać mi się chce jak was czytam...
O! Kolejny post pożegnalny Shioriego. Już chyba trzeci w ciągu czterech dni istnienia wątku. I pewnie też nie ostatni.
Bo oni zawsze wracają. Tylko boją się przyznać, że nie mogą się od nas odzwyczaić ;-)
Cokolwiek to było, mea maximus culpa.

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

To ja tu przycupnę, poczekam, może załapię się na jeszcze jeden.

A od Nimfy to ja może kupię ten pomysł, bo widzę bestsellera... A, pewnie mi nie odsprzeda, to lepiej se klepnę miejsce po egzemplarz.
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Shiroi pisze:Wracajcie na wieś i nie zawracajcie normalnym ludziom głowy.
"That orphanage attacked me. It was self-defence". Richard, of korz.
NMSP.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

A ile lat ma Shiroi? 14 (słownie: czternaście)? Bo zaskoczył mnie przenikliwością wnioskowania. A na ten przykład jestem wsiochem, co się po mieście panoszy, w życiu gówno może, a uczestnictwo w tym forum mnie dowartościowuje. I jeszcze chciałbym się jednak dowiedzieć, na jakimże to forum Shiroi znalazł pomoc, albowiem chciałbym przeczytać, jak do tego doszło.

A w ogóle to cieszę się, że wciąż tu jesteście, kochani. Co ja bym bez Was zrobił?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

flamenco108 pisze:A w ogóle to cieszę się, że wciąż tu jesteście, kochani. Co ja bym bez Was zrobił?
Łkałbyś porażony nędzą istnienia i jałową sadzawką swojej egzystencji (jakoś tak to szło, nie chce mi się w wątku o wenie grzebać)? A tak - w grupie raźniej. ;>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

flamenco108 pisze:A ile lat ma Shiroi?
W jednym z postów napisał, że pracuje, czyli ma powyżej 18 lat (aż strach stwierdzić, że mógłby mieć więcej).

Edit: podaję źródło :)
Shiroi pisze:oczywiście ja wtedy to na szybko napisałem w pracy
Ostatnio zmieniony pt, 25 gru 2009 21:19 przez Młodzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
neularger
Strategos
Posty: 5230
Rejestracja: śr, 17 cze 2009 21:27
Płeć: Mężczyzna

Post autor: neularger »

Młodzik pisze:
flamenco108 pisze:A ile lat ma Shiroi?
W jednym z postów napisał, że pracuje, czyli ma powyżej 18 lat (aż strach stwierdzić, że mógłby mieć więcej).
Napisał też, że ma ludzi od pisania, w związku z czym opanowanie języka ojczystego jest mu do niczego niepotrzebne... :D
FTSL, NMSP

e. był
You can do anything you like... but you must never be rude. Rude is being weak.
Ty, Margoto, niszczysz piękne i oryginalne kreacje stylistyczne, koncepcje cudne językowe.
Jesteś językową demolką.
- by Ebola ;)

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Młodzik pisze:
flamenco108 pisze:A ile lat ma Shiroi?
W jednym z postów napisał, że pracuje, czyli ma powyżej 18 lat (aż strach stwierdzić, że mógłby mieć więcej).
Że zacytuję mistrza: Co dają studia humanistyczne? Umiejętność korzystania ze źródeł. ;-)
Ja jak miałem dwanaście lat, to też takie bzdury wygadywałem. Zasadą polegania na źródle jest informacja potwierdzająca z innego, niezależnego źródła.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Późna godzina sprawia, że nie wiem jak odebrać twój post, flamenco. Pozytywnie czy negatywnie XD?
Jeśliby zatrudnienie Shiroia miałoby być nieprawdą, to napiszę tylko dwa słowa: forum onetu. Zoologiczne przypadki jakie się tam udzielają nieraz udowadniają, że Neandertalczycy jeszcze nie wyginęli. Skąd pewność, że ktoś podobny tutaj się nie przypałętał? A odwołując się do źródeł. Tylko z postów Shiroia można wnioskować kim jest, ale oczywiście nie wiadomo czy pisze prawdę.
Tak, na marginesie zaznaczę, że uwielbiam odgadywać kim są dane osoby na podstawie rozrzuconych wszędzie strzępków informacji. Przyznam, że jak się zastanowiłem, to moją tożsamość z powodzeniem można by odgadnąć na podstawie tego co napisałem na tym forum (oczywiście jeśli komuś chciałoby sie szukać, w co mocno wątpię XD).

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Młodzik pisze:Tak, na marginesie zaznaczę, że uwielbiam odgadywać kim są dane osoby na podstawie rozrzuconych wszędzie strzępków informacji. Przyznam, że jak się zastanowiłem, to moją tożsamość z powodzeniem można by odgadnąć na podstawie tego co napisałem na tym forum (oczywiście jeśli komuś chciałoby sie szukać, w co mocno wątpię XD).
Dostajesz zaszczytne drugie miejsce w konkursie na stalkera forumowego. Pierwsze ma Ślimak, bo się kiedyś przyznał, że kolekcjonuje awatary zdjęciowe użyszkodników.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Czyli powinienem się cieszyć, prawda^^?

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Millenium Falcon pisze:Pierwsze ma Ślimak, bo się kiedyś przyznał, że kolekcjonuje awatary zdjęciowe użyszkodników.
Ło żesz... Trza się mieć na baczności ;)
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Do stalkerów: Po prostu myślę, że poziom jego wypowiedzi (a to uważam za bardziej wiarygodne dla osobników wypowiadających się na tym poziomie niż jakiekolwiek informacje, które podają) plasuje go gdzieś w okolicach gimnazjum.
Wiesz, mając lat trzynaście z kolegą uprawialiśmy kawały telefoniczne. Kolega miał niski głos, ja wymyślałem scenariusze. I czasem udawało się kogoś zwieść (np. przekonaliśmy jakiegoś emeryta, że nagroda czeka do odebrania na poczcie). Wtedy nie było internetu, nie było forów, żeby bezkarnie budować sobie fałszywe tożsamości dla zaspokojenia instynktu trolla.
Myślę, na podstawie stylu, błędów ortograficznych, stylu wypowiedzi, że jest gimnazjalistą, który niedawno dostał komputer z internetem do pokoju i teraz się bawi. Jego posty w tym wątku zgrupowane są w porach około 17-18, około 13-15 oraz nieliczne późno w nocy, kiedy rodzice pójdą już spać.
Kto obstawia inaczej i jakie ma argumenty?

PS. argument onetowy: a dlaczegóżby tych bzdur nie mieli wypisywać gimnazjaliści?
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Ajajaj, nie uwzględniłem stylu. Ok zgadzam się z tobą flamenco, że rzeczywiście może to być gimnazjalista - dopiero teraz zauważyłem, iż wypowiada się jak mój brat, który akurat jest w gimnazjum.

Co do onetu: ogrom głupoty ziejącej z tamtejszego forum przeraża mnie niemiłosiernie. Raczej to niemożliwe, żeby wszyscy byli gimnazjalistami, zwłaszcza że głupie posty pojawiają się o każdej porze dnia. I argument z innej beczki (strony): polska strona B&H (jakby ktoś nie wiedział - neonazistów). Ich poglądy również są przerażająco prymitywne i głupie, a do tego portal emanuje nienawiścią (ale tu już wchodzę, zdaje się, w politykę).

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Młody, po co w ogóle wchodzisz na onet? Fora onetu i ich poziom są wręcz przysłowiowe...
flamenco108 pisze:Myślę, na podstawie stylu, błędów ortograficznych, stylu wypowiedzi, że jest gimnazjalistą, który niedawno dostał komputer z internetem do pokoju i teraz się bawi. Jego posty w tym wątku zgrupowane są w porach około 17-18, około 13-15 oraz nieliczne późno w nocy, kiedy rodzice pójdą już spać.
Kto obstawia inaczej i jakie ma argumenty?
Zapomniałeś wspomnieć, że uaktywnienie się trolla dziwnie się zbiegło z terminem ferii... Trolle zawsze się rozmnażają w okolicach ferii szkolnych, taki już mają cykl życiowy.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

ODPOWIEDZ