Top Foruma! Top Foruma! Top Foruma! Top Foruma! Top Foruma!

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Dabliu pisze: BTW, a gdzie wymiotło Władcę pierścieni?
Dramatyczne zmiany na Liscie, dramatyczne...! ;)

Juz poprawilem, plasiam :)

EDTH: Dabliu, przeciez Ty zawsze glosujesz :)

BTW, na maj przyszlo glosow, ze hej, od dwoch osob az! Przynajmniej liczenie nie zajmuje tyle czasu i sie w terminie wyrobilem :P
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

to dokładnie kiedy trzeba słać? na maj już za późno? czyli w maju na czerwiec?
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
niewiem
ZakuŻony Terminator
Posty: 319
Rejestracja: wt, 27 gru 2005 14:13

Post autor: niewiem »

A "Pieśń lodu i ognia" Martina to nie powinna być oczko wyżej?
Poruszanie się szybciej od światła jest niemożliwe, a już na pewno nie pożądane, bo zwiewa czapkę.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Powinna, juz poprawione :) Gdyby ktos jeszcze wylapal jakies bledy, prosze o donosy. A regulamin mozna przeczytac w pierwszym poscie tego watku.
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Yuki
Furia Bez Pardonu
Posty: 2182
Rejestracja: śr, 22 cze 2005 13:17

Post autor: Yuki »

Redakcja „Fahrenheita” ogłasza nabór kandydatów zainteresowanych aktywnym współtworzeniem wątku „Top Foruma”.

W chwili obecnej mamy 1 wolny wakat na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Notowań, więc raus się zapisujcie, bo okazja może się drugi raz nie trafić.

Oferty należy zamieszczać w niniejszym wątku. Znaczki opłaty skarbowej wyjątkowo można pominąć.
There's some questions got answers and some haven't

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Yuki pisze: Oferty należy zamieszczać w niniejszym wątku. Znaczki opłaty skarbowej wyjątkowo można pominąć.
Nie chciałam się wychylać z ofertą, bo na forum jestem nowa, nikt mnie nie zna, a tu wszak kandydata w próbach wszelakich sprawdzonego potrzeba. Mogę przecież być trolem, Wojtusiem lat 12, tudzież piątą kolumną, wysłaną przez wielce tajemnicze siły wroga. Jeśli jednak nikt bardziej prominentny się nie zgłosi, to mogę aplikować. (……puste miejsce na znaczek opłaty skarbowej)
Odręczny zawijas
K.
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Keiko pisze:[
bo na forum jestem nowa, nikt mnie nie zna,
Yyy, że co?
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

hmmm - wydawało mi się że 7 miesięcy bycia na forum i jakieś 400 postów, traktujących głownie o pierdołach, to trochę za mało, aby powiedzieć o kimś: "ja go znam, jest w porządku" ;)
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Ja tam nie wiem, ale są tacy, co Cię widzieli i żadnych szkód z tego tytułu nie ponieśli :) Tylko ten celofyzjanizm mnie niepokoi, ale w końcu jesteśmy tolerancyjni.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Sama się zgłosiła? Trzeba ją brać, zanim się rozmyśli :D:D
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Hah, to mamy Keiko na Topie? Piknie :D
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Yuki
Furia Bez Pardonu
Posty: 2182
Rejestracja: śr, 22 cze 2005 13:17

Post autor: Yuki »

I to mi się podoba :-).
There's some questions got answers and some haven't

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Uwaga, uwaga!

W związku z przyjęciem mnie na stanowisko stażysty* w dziale notowań, ogłaszam nowy adres do przysyłania swoich typów: top.foruma[maupa]gmail.com; pozostałe zasady Colemanowe pozostają chwilowo bez zmian; albo je polubię albo po objawianiu się ułańskiej fantazji kiedyś zmienię. Dla przypomnienia:
1. Każdy użytkownik FF może zagłosować raz w miesiącu na jedną do dziesięciu pozycji.
2. Głosujemy do piątego dnia miesiąca, na adres top.foruma[maupiszon]gmail.com
(głos wysłany po wskazanym terminie automatycznie przechodzi na miesiąc następny).
Informacje te są też w pierwszym poście tego wątku.
Oczywiście bardzo, bardzo zachęcam do wysyłania swoich typów :P

*stażysta
- przyjmowany na trzy miesiące pod hasłem: ciężko pracuj, nie marudź, nie pyskuj, jak się sprawdzisz to pozwolimy ci zostać
- po trzech miesiącach najczęściej pozostawiany na dłużej pod hasłem: ciężko pracuj, nie marudź, nie pyskuj – jak się sprawdzisz pewnego dnia…O kochany, wiesz ile ludzi zrobiło już tutaj karierę? No właśnie, więc do roboty…Na co jeszcze czekasz?
Ostatnio zmieniony śr, 01 paź 2008 11:53 przez Keiko, łącznie zmieniany 1 raz.
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Post autor: Keiko »

Wiedziałam, wiedziałam, że zgłoszenie się tutaj było dobrym pomysłem; wykazałam się dobrymi chęciami, zgłosiłam do czynu społecznego i… leżę sobie, nic nie robię :)

Jednak może ktoś by zagłosował, to chociaż sprawdzę czy skrzynkę dobrze ustawiłam. (Chyba, że zagłosował, a ja nic nie dostałam – też proszę o info!)
Wzrúsz Wirúsa!

Ha! Będziemy nieśmiertelni! To nie historia nas osądzi, lecz my osądzimy ją! (Małgorzata)

Awatar użytkownika
Yuki
Furia Bez Pardonu
Posty: 2182
Rejestracja: śr, 22 cze 2005 13:17

Post autor: Yuki »

Obiecuję załatwić w tym miesiącu jeden głos :-). Może jeszcze ktoś przestanie się lenić, hę?!
There's some questions got answers and some haven't

ODPOWIEDZ