Top Foruma! Top Foruma! Top Foruma! Top Foruma! Top Foruma!

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

A moj glos doszedl? Slalem w ostatnich dniach jakos.
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Colemanie, a mój głos doszedł? Bo ja też z WP(szalony_kamieniak@wp.pl).

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

szalony buldozer doszedl, od Panu Marasu nic jednak nie dostalem. No trudno, bede uwaznie przegladal naglowki w spamie. Marasie, mozesz wyslac raz jeszcze? Nawet pustaka jakiegos na probe, dalbym Ci wtedy znac na priva czy przechodzi, czy nie.
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
mr.maras
C3PO
Posty: 839
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 14:34

Post autor: mr.maras »

Poszlo jeszcze raz, z tym ze ja nie wysylam (i nie wysylalem) z WP. Jak nie dojdzie, wysle ponownie przez BT.
po przeczytaniu spalić monitor

Awatar użytkownika
MalaMi
Fargi
Posty: 455
Rejestracja: wt, 12 lip 2005 17:41

Post autor: MalaMi »

khem - a moje doszło? bo posłałam na tego maila co go masz w profilu a tam jakiś night zamiast krypta stoi. Dopiero teraz zauważyłam różnicę.
§ 13
"Przy interweniowaniu wobec żołnierzy członek ORMO obowiązany jest zachować takt, umiar oraz szacunek należny mundurowi wojskowemu"

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

No, doszlo :) To wlasnie Twojego musialem ze spamu wyciagnac, umyc, wyperfumowac i odprasowac, ale udalo sie. Wyglada jak nowe :)
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
MalaMi
Fargi
Posty: 455
Rejestracja: wt, 12 lip 2005 17:41

Post autor: MalaMi »

No to ufff. Na następny miesiąc się poprawię:))
§ 13
"Przy interweniowaniu wobec żołnierzy członek ORMO obowiązany jest zachować takt, umiar oraz szacunek należny mundurowi wojskowemu"

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Nie ma sprawy. I przypominam, wciaz jeszcze jest zaglosowac. Im wiecej glosow, tym wiekszy ruch na liscie. Dramatyzm, wypieki na twarzy, adrenalina! Czy pojawi sie grupa ucieczkowa? Jak zwarty bedzie peleton? Kto wypadnie z trasy na trzecim zakrecie? Jeszcze tylko tydzien z okladem, aby sie przekonac!
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Następne notowanie siem pojawi? Czy też odzew był za słaby?

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Eeeee...<wirus właśnie przypomina sobie, ze miał coś bardzo ważnego do załatwienia w Kłaju. Pakuje się i opuszcza domostwo. Kuląc się, żeby nie omiótł go wampira_cień znika w pobliskich chaszczach, albowiem kleszcze to pikuś.> Przprszm
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

W Klaju tez Cie dopadne. A wyniki beda jakos po weekendzie. Co ja jestem, tokijskie metro, zeby tak co do dziesietnej sekundy? :>
Fakt, glosow nie przyszlo duzo, ale i z tych co mamy sie cieszymy :) Przez ostatni tydzien niespodziewanie zarobiony bylem troche ponad miare, ale juz za chwileczke, juz za momencik sie poprawie. Czego nie mozna powiedziec o pewnych, obecnych tu, mikrobach, ktorych przz grzecznosc palcem wytykac nie bede.
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Post autor: Coleman »

Ponownie, post pod postem, zeby zapewnic powiadomienia wszystkim pieciu (bo tyle osob zaglosowalo) zainteresowanym :)
Jak widac, ruchu wielkiego nie ma, choc pare nowych tytulow pojawilo sie na liscie, bylo kilka kolejnych wielkich skokow, niewiele bolesnych upadkow (o te trudniej ze wzgledu na strukture zestawienia poki co), kilka kolejnych cegielek fortyfikujacych czolowke na pozycjach. W dalszym ciagu niewiele z tego wynika, bo dobre dziewiecdziesiat procent listy to pozycje, ktore wynikaja z ukladu alfabetycznego. Ponad polowa calosci to tytuly, ktore maja po prostu po jednym glosie. Zachecam wiec do glosowania na ksiazki, ktore juz sa w zestawieniu, aby lista zaczela miec troche bardziej preferencyjny charakter. Osobiscie jestem zaskoczony pojawieniem sie pewnych pozycji oraz zawiedziony brakiem innych i zastanawiam sie, czy jestem jedynym, ktory odnosi takie wrazenie. Oczywiscie, kazdy moze miec na to bezposredni wplyw - wystarczy zaglosowac.
Generalnie, glosow wciaz malutko, przez co lista jest nadal malo dynamiczna, ale wystarczajaco duzo, by jednak wprowadzic pewne zmiany i przetasowania. Dziekuje bardzo serdecznie wszystkim tym, ktorym sie chcialo poswiecic pare minut na wyslanie ich typow. Zachecam i zapraszam do glosowania, pamietajcie, ze kazdy moze glosowac bez przeszkod co miesiac, wiec jesli zalezy Wam na wywindowaniu w gore tytulow szczegolnie bliskich Waszym sercom wlasnie nadszedl czas by oddac kolejne glosy i podbic ich pozycje w zestawieniu lipcowym.

A Wirusowi skopiemy dupe :>
You and me, lord. You and me.

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Coleman pisze: A Wirusowi skopiemy dupe :>
I poobcinamy macki!
A w ramach biernego oporu, to ja mogę recenzji nie pisać ^^

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Cień Lenia pisze:A w ramach biernego oporu, to ja mogę recenzji nie pisać ^^
Nie możesz! Wybij to sobie z tej leniwej głowy. A kwestię obcinania, żeby offtopa nie robić, to mozemy omówić osobiście. Tak sobie myślę: Pojadę, zobaczę Rospudę, wpadnę na chwilę do Augustowa...tiaaa
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Avram

Post autor: Avram »

Witam wszystkich, to mój pierwszy post. Uwielbiam rankingi, więc przesłałem swoje ulubione pozycje (adres z wp, więc mógł faktycznie zawędrować jako spam).

ODPOWIEDZ