Fahrenheitowy Top 50 /notowanie II maj 2007/

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Fahrenheitowy Top 50 /notowanie II maj 2007/

Post autor: Coleman » pt, 04 maja 2007 12:53

1.Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 6; poz 1; +/- 0]
2.Herbert Frank – Diuna (cykl) [G 5; poz 2; +/- 0]
3.Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 5; poz 4; +1]
4.Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 3; poz 20; +16]
5.Dick Philip K. – Ubik [G 3; poz 7; +2]
6.Gaiman Neil – Nigdziebądź [G 3; poz 9; +3]
7.Gibson William – Neuromancer [G 3; poz 10; +3]
8.Haldeman Joe – Wieczna wojna [G 3; poz 11; +3]
9.Lem Stanisław – Cyberiada [G 3; poz 3; -6]
10.Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G 2; poz 5; -5]
11.Card Orson S. – Ender (cykl) [G 2; poz 6; -5]
12.Card Orson S. – Gra Endera [G 2; poz 0 – nowość]
13.Dukaj Jacek – Czarne oceany [G 2; poz 8; -5]
14.Dukaj Jacek – Inne Pieśni [G 2; poz 26; +12]
15.Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G 2; poz 28; +13]
16.Kay Guy G. – Sarantyńska Mozaika [G 2; poz 37; +21]
17.Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 2; poz 42; +25]
18.Lem Stanisław – Fiasko [G 2; poz 12; -6]
19.Lem Stanisław – Wizja lokalna [G 2; poz 13; -6]
20.Morgan Richard – Modyfikowany węgiel [G 2; poz 51; +31]
21.Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G 2; poz 14; -7]
22.Pratchett Terry – Straż! Straż! [G 2; poz 15; -7]
23.Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G 2; poz 63; +40]
24.Wolfe Gene – Cień kata [G 2; poz 71; +47]
25.Zajdel Janusz – Cylinder van Troffa [G 2; poz 16; -9]
26.Adams Richard – Wodnikowe wzgórze [G 1; poz 0 – nowość]
27.Aldiss Brian W. – Cieplarnia [G 1; poz 17; -10]
28.Aldiss Brian W. – Non stop [G 1; poz 18; -10]
29.Asimov Isaac A. – Roboty (cykl) [G 1; poz 19; -10]
30.Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G 1; poz 0 – nowość]
31.Białołęcka Ewa – Kamień na szczycie – [G 1; poz 0 – nowość]
32.Brzezińska Anna – Letni deszcz. Kielich [G 1; poz 0 – nowość]
33.Brzezińska Anna – Opowieści z Wilżyńskiej Doliny [G 1; poz 0 – nowość]
34.Bułyczow Kirył – Ludzie jak ludzie [G 1; poz 21; -13]
35.Bułyczow Kirył – Zamach na Tezeusza [G 1; poz 22; -13]
36.Card Orson S. – Mozaika [G 1; poz 23; -13]
37.Dick Philip K. – Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? [G 1; poz 24; -13]
38.Dukaj Jacek – Córka łupieżcy [G 1; poz 25; -13]
39.Egan Greg – Stan wyczerpania [G 1; poz 27; -12]
40.Ende Michael – Niekończąca się opowieść [G 1; poz 0 – nowość]
41.Gaiman Neil – Chłopaki Anansiego [G 1; poz 0 – nowość]
42.Haldeman Joe, Haldeman Jack C. - Nie ma ciemności [G 1; poz 29; -13]
43.Harrison Harry – Eden [G 1; poz 30; -13]
44.Harrison Harry – Stalowy Szczur (cykl) [G 1; poz 31; -13]
45.Heinlein Robert – Luna to surowa Pani [G 1; poz 32; -13]
46.Herbert Frank – Diuna (t. I) [G 1; poz 33; -13]
47.Horwood William – Cykl o Wierzbach [G 1; poz 34; -13]
48.Huberath Marek – Gniazdo światów [G 1; poz 35; -13]
49.Jansson Tove – Muminki (cykl) [G 1; poz 36; -13]
50.Kay Guy G. – Lwy Al-Rassanu [G 1; poz 0 – nowość]


_____________________________________________________________


King Stephen – Miasteczko Salem, King Stephen – Misery, King Stephen – Szkieletowa załoga, Koonz Dean – Odd Thomas (nowość), Kuttner Henry – Stos kłopotów, Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe, Lem Stanisław – Głos pana, Lem Stanisław – Kongres futurologiczny, Lem Stanisław – Opowieści o pilocie Pirxie, Lem Stanisław – Solaris, Levis Clive Staples – Kroniki narnijskie, Łukjanienko Siergiej – Jesienne wizyty, Łukjanienko Siergiej – Nocny patrol, Morgan Richard – Siły rynku (nowość), Mortka Marcin – Karaibska krucjata (nowość), Mortka Marcin – Ostatnia saga (nowość), Niwen Larry – Budowniczowie pierścienia (nowość), Orwell George – Rok 1984, Pacyński Tomasz – Maskarada (nowość), Pacyński Tomasz – Smokobójca (nowość), Pacyński Tomasz – Szatański interes, Pacyński Tomasz – Wrzesień, Poe Edgar Allan – Opowieści niesamowite (nowość), Pratchett Terry – Johnny (cykl), Pratchett Terry – Mort, Pratchett Terry – Piąty elefant (nowość), Pratchett Terry – Świat dysku (cykl), Resnick Mike – Mroczna pani (nowość), Rice Anne – Wywiaz z wampirem (nowość), Rowling Joanne K – Harry Potter (cykl), Sapkowski Andrzej – Ostatnie życzenie, Sapkowski Andrzej – Narrenturm (nowość), Silverberg Robert – Czas przemian, Simak Clifford D – Zasada wilkołaka, Simmons Dan – Olimp (nowość), Stephenson Neil – Żywe srebro (nowość), Stephenson Neal – Zamieć, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Miliard lat przed końcem świata, Strugaccy Arkadius i Borys – Poniedziałek zaczyna się w sobotę, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Trudno być bogiem, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Żuk w mrowisku, Tolkien J.R.R – Hobbit (nowość), Vonnegut Kurt – Śniadanie mistrzów (nowość), Watson Ian – Łowca śmierci, Wells Herbert George – Wyspa doktora Moreau, White James – Szpital kosmiczny (cykl), White Terence Hanbury – Był sobie raz na zawsze król (cykl), Wilde Oscar – Portret Doriana Greya (nowość), Wyndham John – Dzień Tryfidów, Wyndham John – Poczwarki, Zajdel Janusz – Limes inferior, Zajdel Janusz – Paradyzja (nowość), Zelazny Roger – Amber (cykl), Zelazny Roger – Imię moje legion, Zelazny Roger – Widmowy Jack, Ziemkiewicz Rafał A. – Pieprzony los kataryniarza, Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu, Zimmer Bradley Marion – Darkover (cykl).
You and me, lord. You and me.

Zablokowany