Fahrenheitowy Top 50 /notowanie III czerwiec 2007/

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Coleman
Wampir
Posty: 3097
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Fahrenheitowy Top 50 /notowanie III czerwiec 2007/

Post autor: Coleman » ndz, 03 cze 2007 23:50

1.Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 8; poz 1; +/- 0]
2.Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 6; poz 3; +1]
3.Herbert Frank – Diuna (cykl) [G 5; poz 2; -1]
4.Dick Philip K. – Ubik [G 4; poz 5; +1]
5.Gaiman Neil – Nigdziebądź [G 4; poz 6; +1]
6.Gibson William – Neuromancer [G 4; poz 7; +1]
7.Haldeman Joe – Wieczna wojna [G 4; poz 8; +1]
8.Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G 4; poz 21; +13]
9.Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G 4; poz 23; +14]
10.Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G 3; poz 30; +20]
11.Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 3; poz 4; -11]
12.Card Orson S. – Gra Endera [G 3; poz 12; +/- 0]
13.Card Orson S. – Ender (cykl) [G 3; poz 11; -2]
14.Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G 3; poz 15; +1]
15.Lem Stanisław – Cyberiada [G 3; poz 9; -6]
16.Wolfe Gene – Cień kata [G 3; poz 24; +8]
17.Zajdel Janusz – Cylinder van Troffa [G 3; poz 25; +8]
18.Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G 2; poz 10; -8]
19.Dukaj Jacek – Czarne oceany [G 2; poz 13; -6]
20.Dukaj Jacek – Inne pieśni [G 2; poz 14; -6]
21.Herbert Frank – Diuna (t. I) [G 2; poz 46; +25]
22.Huberath Marek – Gniazdo światów [G 2; poz 48; +26]
23.Kay Guy G. – Sarantyńska mozaika [G 2; poz 16; +7]
24.Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 2; poz 17; -7]
25.Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe [G 2; poz 56; +31]
26.Lem Stanisław – Fiasko [G 2; poz 18; -8]
27.Lem Stanisław – Wizja lokalna [G 2; poz 19; -8]
28.Morgan Richard – Modyfikowany węgiel [G 2; poz 20; -8]
29.Pacyński Tomasz – Wrzesień [G 2; poz 72; +43]
30.Pratchett Terry – Straż! Straż! [G 2; poz 22; -8]
31.Vonnegut Kurt – Śniadanie mistrzów [G 2; poz 93; +62]
32.Zelazny Roger – Amber (cykl) [G 2; poz 103; +71]
33.Adams Richard – Wodnikowe wzgórze [G 1; poz 26; -7]
34.Aldiss Brian W. – Cieplarnia [G 1; poz 27; -7]
35.Aldiss Brian W. – Non stop [G 1; poz 28; -7]
36.Asimov Isaac A. – Roboty (cykl) [G 1; poz 29; -7]
37.Białołęcka Ewa – Kamień na szczycie – [G 1; poz 31; -6]
38.Brzezińska Anna – Letni deszcz. Kielich [G 1; poz 32; -6]
39.Brzezińska Anna – Opowieści z Wilżyńskiej Doliny [G 1; poz 33; -6]
40.Bułyczow Kirył – Ludzie jak ludzie [G 1; poz 34; -6]
41.Bułyczow Kirył – Zamach na Tezeusza [G 1; poz 35; -6]
42.Card Orson S. – Mozaika [G 1; poz 36; -6]
43.Dick Philip K. – Czy androidy marzą o elektrycznych owcach? [G 1; poz 37; -6]
44.Dukaj Jacek – Córka łupieżcy [G 1; poz 38; -6]
45.Dukaj Jacek – Perfekcyjna niedoskonałość [G 1; poz 0 – nowość]
46.Egan Greg – Stan wyczerpania [G 1; poz 39; -7]
47.Ende Michael – Niekończąca się opowieść [G 1; poz 40; -7]
48.Gaiman Neil – Amerykańscy bogowie [G 1; poz 0 – nowość]
49.Gaiman Neil – Chłopaki Anansiego [G 1; poz 41; -8]
50.Grzędowicz Jarosław – Pan lodowego ogrodu [G 1; poz 0 – nowość]


_____________________________________________________________


Haldeman Joe, Haldeman Jack C. – Nie ma ciemności, Harrison Harry – Eden, Harrison Harry – Stalowy szczur, Heinlein Robert – Luna to surowa pani, Horwood William – Cykl o Wierzbach, Huberath Marek – Ostatni, którzy wyszli z raju, Jansson Tove – Muminki (cykl), Kańtoch Anna – Diabeł na wieży, Kay Guy G. – Lwy Al-Rassanu, King Stephen – Miasteczko Salem, King Stephen – Misery, King Stephen – Szkieletowa załoga, Koonz Dean – Odd Thomas, Kuttner Henry – Stos kłopotów, Lem Stanisław – Głos pana, Lem Stanisław – Kongres futurologiczny, Lem Stanisław – Opowieści o pilocie Pirxie, Lem Stanisław – Solaris, Levis Clive S. – Kroniki narnijskie, Łukjanienko Siergiej – Jesienne wizyty, Łukjanienko Siergiej – Nocny patrol, Łukjanienko Siergiej – Patrole (cykl), Mielville China – Dworzec Perdido, Morgan George R.R. - Pieśń lodu i ognia, Morgan Richard – Siły rynku, Mortka Marcin – Karaibska krucjata, Mortka Marcin – Ostatnia saga, Niwen Larry – Budowniczowie pierścienia, Orwell George – Rok 1984, Pacyński Tomasz – Maskarada, Pacyński Tomasz – Smokobójca, Pacyński Tomasz – Szatański interes, Poe Edgar Allan – Opowieści niesamowite, Pohl Frederik – Gateway; brama do gwiazd, Pratchett Terry – Johnny (cykl), Pratchett Terry – Mort, Pratchett Terry – Piąty elefant, Pratchett Terry – Świat dysku (cykl), Resnick Mike – Mroczna pani, Rice Anne – Wywiad z wampirem, Rowling Joanne K. – Harry Potter (cykl), Sapkowski Andrzej – Ostatnie życzenie, Sapkowski Andrzej – Narrenturm, Silverberg Robert – Czas przemian, Simak Clifford D. – Zasada wilkołaka, Simmons Dan – Hyperion, Simmons Dan – Olimp, Stephenson Neil – Żywe srebro, Stephenson Neal – Zamieć, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Miliard lat przed końcem świata, Strugaccy Arkadius i Borys – Poniedziałek zaczyna się w sobotę, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Trudno być bogiem, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Żuk w mrowisku, Tolkien J.R.R. – Hobbit, Watson Ian – Łowca śmierci, Wells Herbert George – Wyspa doktora Moreau, White James – Szpital kosmiczny (cykl), White Terence Hanbury – Był sobie raz na zawsze król (cykl), Wilde Oscar – Portret Doriana Greya, Wolfe Gene – Księga Nowego słońca (cykl), Wójtowicz Milena – Podatek, Wyndham John – Dzień Tryfidów, Wyndham John – Poczwarki, Zajdel Janusz – Limes inferior, Zajdel Janusz – Paradyzja, Zelazny Roger – Imię moje legion, Zelazny Roger – Pan światła, Zelazny Roger – Widmowy Jack, Ziemkiewicz Rafał A. – Pieprzony los kataryniarza, Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu, Zimmer Bradley Marion – Darkover (cykl).
You and me, lord. You and me.

Zablokowany