Fahrenheitowy Top 50 /notowanie IV lipiec 2007/

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

Zablokowany
Coleman
Wampir
Posty: 3300
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Fahrenheitowy Top 50 /notowanie IV lipiec 2007/

Post autor: Coleman » sob, 07 lip 2007 01:40

1.Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 9; poz 1; +/- 0]
2.Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 8; poz 2; +/- 0]
3.Herbert Frank – Diuna (cykl) [G 7; poz 3; +/- 0]
4.Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G 7; poz 9; +5]
5.Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 6; poz 11; +6]
6.Card Orson S. – Gra Endera [G 6; poz 12; +6]
7.Dick Philip K. – Ubik [G 6; poz 4; -3]
8.Gibson William – Neuromancer [G 6; poz 6; -2]
9.Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G 5; poz 10; +1]
10.Haldeman Joe – Wieczna wojna [G 5; poz 7; -3]
11.Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe [G 5; poz 25; +14]
12.Gaiman Neil – Nigdziebądź [G 4; poz 5; -7]
13.Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 4; poz 24; +11]
14.Lem Stanisław – Cyberiada [G 4; poz 15; +1]
15.Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G 4; poz 8; -7]
16.Vonnegut Kurt – Śniadanie mistrzów [G 4; poz 31; +15]
17.Wolfe Gene – Cień kata [G 4; poz 16; -1]
18.Zelazny Roger – Amber (cykl) [G 4; poz 32; +14]
19.Card Orson S. – Ender (cykl) [G 3; poz 13; -6]
20.Dukaj Jacek – Inne pieśni [G 3; poz 20; +/- 0]
21.Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G 3; poz 14; -7]
22.Herbert Frank – Diuna (t. I) [G 3; poz 21; -1]
23.Kay Guy G. – Sarantyńska mozaika [G 3; poz 23; +/- 0]
24.Mielville China – Dworzec Perdido [G 3; poz 73; +49]
25.Martin George R.R. - Pieśń lodu i ognia [G 3; poz 74; +49]
26.Pacyński Tomasz – Wrzesień [G 3; poz 29; -3]
27.Zajdel Janusz – Cylinder van Troffa [G 3; poz 17; -10]
28.Adams Richard – Wodnikowe wzgórze [G 2; poz 33; +5]
29.Aldiss Brian W. – Cieplarnia [G 2; poz 34; +5]
30.Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G 2; poz 18; -12]
31.Dukaj Jacek – Czarne oceany [G 2; poz 19; -12]
32.Ende Michael – Niekończąca się opowieść [G 2; poz 47; +15]
33.Grzędowicz Jarosław – Pan lodowego ogrodu [G 2; poz 50; +17]
34.Heinlein Robert – Luna to surowa pani [G 2; poz 54; +20]
35.Huberath Marek – Gniazdo światów [G 2; poz 22; -13]
36.Lem Stanisław – Fiasko [G 2; poz 26; -10]
37.Lem Stanisław – Wizja lokalna [G 2; poz 27; -10]
38.Morgan Richard – Modyfikowany węgiel [G 2; poz 28; -10]
39.Pohl Frederik – Gateway; brama do gwiazd [G 2; poz 84; +45]
40.Pratchett Terry – Straż! Straż! [G 2; poz 30; -10]
41.Simmons Dan – Hyperion [G 2; poz 96; +55]
42.Strugaccy Arkadiusz i Borys – Trudno być bogiem [G 2; poz 102; +60]
43.Zajdel Janusz – Limes inferior [G 2; poz 114; +71]
44.Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu [G 2; poz 120; +76]
45.Aldiss Brian W. – Non stop [G 1; poz 35; -10]
46.Asimov Isaac A. – Roboty (cykl) [G 1; poz 36; -10]
47.Barker Clive – Wielkie sekretne widowisko [G 1; nowość]
48.Białołęcka Ewa – Kamień na szczycie [G 1; poz 37; -11]
49.Bradbury Ray – Kroniki marsjańskie [G 1; nowość]
50.Brzezińska Anna – Letni deszcz. Kielich [G 1; poz 38; -12]


Brzezińska Anna – Opowieści z Wilżyńskiej Doliny, Bułyczow Kirył – Ludzie jak ludzie, Bułyczow Kirył – Zamach na Tezeusza, Card Orson S. – Mozaika, Dick Philip K. – Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?, Dukaj Jacek – Córka łupieżcy, Dukaj Jacek – Perfekcyjna niedoskonałość, Egan Greg – Stan wyczerpania, Erikson Steven – Malazańska Księga Poległych (cykl), Gaiman Neil – Amerykańscy bogowie, Gaiman Neil – Chłopaki Anansiego, Haldeman Joe, Haldeman Jack C. – Nie ma ciemności, Harrison Harry – Eden, Harrison Harry – Stalowy szczur (cykl), Heinlein Robert A. – Obcy w obcym kraju, Hobb Robin – Skrytobójca (cykl), Horwood William – Cykl o Wierzbach, Huberath Marek – Ostatni, którzy wyszli z raju, Jansson Tove – Muminki (cykl), Jordan Robert – Koło czasu (cykl), Kańtoch Anna – Diabeł na wieży, Kay Guy G. – Lwy Al-Rassanu, King Stephen – Miasteczko Salem, King Stephen – Misery, King Stephen – Szkieletowa załoga, Koonz Dean – Odd Thomas, Kres Feliks W. – Księga całości, Kuttner Henry – Stos kłopotów, Lem Stanisław – Głos pana, Lem Stanisław – Kongres futurologiczny, Lem Stanisław – Opowieści o pilocie Pirxie, Lem Stanisław – Solaris, Levis Clive S. – Kroniki narnijskie, Łukjanienko Siergiej – Jesienne wizyty, Łukjanienko Siergiej – Nocny patrol, Łukjanienko Siergiej – Patrole (cykl), Morgan Richard – Siły rynku, Mortka Marcin – Karaibska krucjata, Mortka Marcin – Ostatnia saga, Niwen Larry – Budowniczowie pierścienia, Orwell George – Rok 1984, Pacyński Tomasz – Maskarada, Pacyński Tomasz – Smokobójca, Pacyński Tomasz – Szatański interes, Pielewin Wiktor – Hełm grozy, Poe Edgar Allan – Opowieści niesamowite, Pratchett Terry – Johnny (cykl), Pratchett Terry – Mort, Pratchett Terry – Piąty elefant, Pratchett Terry – Świat dysku (cykl), Resnick Mike – Mroczna pani, Rice Anne – Wywiad z wampirem, Rowling Joanne K. – Harry Potter (cykl), Sapkowski Andrzej – Ostatnie życzenie, Sapkowski Andrzej – Narrenturm, Sapkowski Andrzej – Wiedźmin (opowiadania), Silverberg Robert – Czas przemian, Simak Clifford D. – Zasada wilkołaka, Simmons Dan – Olimp, Stephenson Neil – Żywe srebro, Stephenson Neal – Zamieć, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Miliard lat przed końcem świata, Strugaccy Arkadius i Borys – Poniedziałek zaczyna się w sobotę, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Żuk w mrowisku, Tolkien J.R.R. – Hobbit, Watson Ian – Łowca śmierci, Wells Herbert George – Wyspa doktora Moreau, White James – Szpital kosmiczny (cykl), White Terence Hanbury – Był sobie raz na zawsze król (cykl), Wilde Oscar – Portret Doriana Greya, Wolfe Gene – Księga Nowego słońca (cykl), Wójtowicz Milena – Podatek, Wyndham John – Dzień Tryfidów, Wyndham John – Poczwarki, Zajdel Janusz – Paradyzja, Zelazny Roger – Imię moje legion, Zelazny Roger – Pan światła, Zelazny Roger – Widmowy Jack, Ziemkiewicz Rafał A. – Pieprzony los kataryniarza, Zimmer Bradley Marion – Darkover (cykl).

Zablokowany