Fahrenheitowy Top 50 /notowanie V sierpień 2007/

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

Zablokowany
Coleman
Wampir
Posty: 3300
Rejestracja: wt, 14 cze 2005 16:41

Fahrenheitowy Top 50 /notowanie V sierpień 2007/

Post autor: Coleman » śr, 01 sie 2007 13:45

1.Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 11; poz 1; +/- 0]
2.Herbert Frank – Diuna (cykl) [G 9; poz 3; +1]
3.Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G 9; poz 4; +1]
4.Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 9; poz 2; -2]
5.Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 8; poz 5; +/- 0]
6.Card Orson S. – Gra Endera [G 8; poz 6; +/- 0]
7.Dick Philip K. – Ubik [G 8; poz 7; +/- 0]
8.Gibson William – Neuromancer [G 7; poz 8; +/- 0]
9.Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe [G 7; poz 11; +2]
10.Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G 6; poz 9; -1]
11.Haldeman Joe – Wieczna wojna [G 6; poz 10; -1]
12.Pacyński Tomasz – Wrzesień [G 6; poz 26; +14]
13.Dukaj Jacek – Inne pieśni [G 5; poz 20; +7]
14.Herbert Frank – Diuna (t. I) [G 5; poz 22; +8]
15.Lem Stanisław – Cyberiada [G 5; poz 14; -1]
16.Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G 5; poz 15; -1]
17.Wolfe Gene – Cień kata [G 5; poz 17; +/- 0]
18.Zelazny Roger – Amber (cykl) [G 5; poz 18; +/- 0]
19.Card Orson S. – Ender (cykl) [G 4; poz 19; +/- 0]
20.Gaiman Neil – Nigdziebądź [G 4; poz 12; -8]
21.Grzędowicz Jarosław – Pan lodowego ogrodu [G 4; poz 33; +12]
22.Kay Guy G. – Sarantyńska mozaika [G 4; poz 23; +1]
23.Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 4; poz 13; -10]
24.Mielville China – Dworzec Perdido [G 4; poz 24; +/- 0]
25.Martin George R.R. - Pieśń lodu i ognia [G 4; poz 25; +/- 0]
26.Vonnegut Kurt – Śniadanie mistrzów [G 4; poz 16; -10]
27.Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G 3; poz 30; +3]
28.Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G 3; poz 21; -7]
29.Heinlein Robert – Luna to surowa pani [G 3; poz 34; +5]
30.Huberath Marek – Gniazdo światów [G 3; poz 35; +5]
31.Lem Stanisław – Fiasko [G 3; poz 36; +5]
32.Pratchett Terry – Straż! Straż! [G 3; poz 40; +8]
33.Zajdel Janusz – Cylinder van Troffa [G 3; poz 27; -6]
34.Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu [G 3; poz 44; +10]
35.Adams Richard – Wodnikowe wzgórze [G 2; poz 28; -7]
36.Aldiss Brian W. – Cieplarnia [G 2; poz 29; -7]
37.Aldiss Brian W. – Non stop [G 2; poz 45; +8]
38.Barker Clive – Wielkie sekretne widowisko [G 2; poz 47; +9]
39.Białołęcka Ewa – Kamień na szczycie [G 2; poz 48; +9]
40.Bradbury Ray – Kroniki marsjańskie [G 2; poz 49; +9]
41.Brzezińska Anna – Opowieści z Wilżyńskiej Doliny [G 2; poz 51; +10]
42.Dukaj Jacek – Czarne oceany [G 2; poz 31; -11]
43.Dukaj Jacek – Perfekcyjna niedoskonałość [G 2; poz 57; +14]
44.Ende Michael – Niekończąca się opowieść [G 2; poz 32; -12]
45.Erikson Steven – Malazańska Księga Poległych (cykl) [G 2; poz 59; +14]
46.Hobb Robin – Skrytobójca (cykl) [G 2; poz 66; +20]
47.Jordan Robert – Koło czasu (cykl) [G 2; poz 70; +23]
48.Kańtoch Anna – Diabeł na wieży [G 2; poz 71; +23]
49.Kres Feliks W. – Księga całości (cykl) [G 2; poz 77; +28]
50.Lem Stanisław – Solaris [G 2; poz 82; +32]


_____________________________________________________________

Lem Stanisław – Wizja lokalna, Morgan Richard – Modyfikowany węgiel, Pacyński Tomasz – Maskarada, Pohl Frederik – Gateway; brama do gwiazd, Simmons Dan – Hyperion, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Trudno być bogiem, Wolfe Gene – Księga Nowego słońca (cykl), Zajdel Janusz – Limes inferior, Asimov Isaac A. – Roboty (cykl), Brzezińska Anna – Letni deszcz. Kielich, Brzezińska Anna – Wody głębokie jak niebo, Bułyczow Kirył – Ludzie jak ludzie, Bułyczow Kirył – Zamach na Tezeusza, Cadigan Pat – Wgrzesznicy, Card Orson S. – Mozaika, Dick Philip K. – Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?, Dick Philip K. – Valis, Dukaj Jacek – Córka łupieżcy, Egan Greg – Stan wyczerpania, Gaiman Neil – Amerykańscy bogowie, Gaiman Neil – Chłopaki Anansiego, Haldeman Joe, Haldeman Jack C. – Nie ma ciemności, Harrison Harry – Eden, Harrison Harry – Stalowy szczur (cykl), Heinlein Robert A. – Obcy w obcym kraju, Holdstock Robert – Lavondyss, Horwood William – Cykl o Wierzbach, Huberath Marek – Ostatni, którzy wyszli z raju, Huberath Marek – Balsam długiego pożegnania, Jansson Tove – Muminki (cykl), Kay Guy G. – Lwy Al-Rassanu, King Stephen – Miasteczko Salem, King Stephen – Misery, King Stephen – Szkieletowa załoga, Koonz Dean – Odd Thomas, Kosik Rafał – Vertical, Kossakowska Maja L. – Siewca wiatru, Kuttner Henry – Stos kłopotów, Lem Stanisław – Głos pana, Lem Stanisław – Kongres futurologiczny, Lem Stanisław – Opowieści o pilocie Pirxie, Levis Clive S. – Kroniki narnijskie, Łukjanienko Siergiej – Jesienne wizyty, Łukjanienko Siergiej – Nocny patrol, Łukjanienko Siergiej – Patrole (cykl), McKillip Patricia – Mistrz zagadek z Hed (cykl), Morgan Richard – Siły rynku, Mortka Marcin – Karaibska krucjata, Mortka Marcin – Ostatnia saga, Niwen Larry – Budowniczowie pierścienia, Oldi Henry Lion – Mesjasz formatuje dysk, Orwell George – Rok 1984, Pacyński Tomasz – Smokobójca, Pacyński Tomasz – Szatański interes, Pielewin Wiktor – Hełm grozy, Poe Edgar Allan – Opowieści niesamowite, Pratchett Terry – Johnny (cykl), Pratchett Terry – Mort, Pratchett Terry – Piąty elefant, Pratchett Terry – Świat dysku (cykl), Resnick Mike – Mroczna pani, Rice Anne – Wywiad z wampirem, Rowling Joanne K. – Harry Potter (cykl), Sapkowski Andrzej – Ostatnie życzenie, Sapkowski Andrzej – Narrenturm, Sapkowski Andrzej – Wiedźmin (opowiadania), Silverberg Robert – Czas przemian, Simak Clifford D. – Zasada wilkołaka, Simmons Dan – Olimp, Stephenson Neil – Żywe srebro, Stephenson Neal – Zamieć, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Miliard lat przed końcem świata, Strugaccy Arkadius i Borys – Poniedziałek zaczyna się w sobotę, Strugaccy Arkadiusz i Borys – Żuk w mrowisku, Tolkien J.R.R. – Hobbit, Watson Ian – Łowca śmierci, Wells Herbert George – Wyspa doktora Moreau, White James – Szpital kosmiczny (cykl), White Terence Hanbury – Był sobie raz na zawsze król (cykl), Wilde Oscar – Portret Doriana Greya, Wolski Marcin – Agent dołu, Wójtowicz Milena – Podatek, Wyndham John – Dzień Tryfidów, Wyndham John – Poczwarki, Zajdel Janusz – Paradyzja, Zelazny Roger – Imię moje legion, Zelazny Roger – Pan światła, Zelazny Roger – Widmowy Jack, Ziemkiewicz Rafał A. – Pieprzony los kataryniarza, Zimmer Bradley Marion – Darkover (cykl).

Zablokowany