Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXV, listopad 2009]

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keiko
Klapaucjusz
Posty: 2200
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXV, listopad 2009]

Post autor: Keiko » pn, 07 gru 2009 15:47

1 Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 53, ↑]
2 Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 47, ↑]
3 Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 42]
4 Żelazny Roger – Amber (cykl) [G 36, ↑]
5 Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G30, ↑]
6 Herbert Frank – Diuna (cykl) [G28]
7 Grzędowicz Jarosław – Pan lodowego ogrodu [G23]
8 Dick Philip K. – Ubik [G22]
9 Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe [G20 ]
10 Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 19,↑]
11 Lem Stanisław – Solaris [G19]
12 Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G17]
13 Łukjanienko Siergiej – Patrole (cykl) [G17]
14 Cook Glen – Czarna kompania [G16]
15 Gibson William – Neuromancer [G16]
16 Pratchett Terry – Świat dysku (cykl) [G16, ↑]
17 Card Orson S. – Gra Endera [G15]
18 Pacyński Tomasz – Wrzesień [G15]
19 Card Orson S. – Ender (cykl) [G14]
20 Dukaj Jacek – Inne pieśni [G14]
21 Lem Stanisław – Fiasko[G14]
22 Simmons Dan – Hyperion [G14]
23 Haldeman Joe – Wieczna wojna [G13]
24 Heinlein Robert A. – Obcy w obcym kraju [G13]
25 Martin George R.R. - Pieśń lodu i ognia [G13]
26 Bułyczow Kir – Wielki Guslar (cykl) [G12]
27 Gaiman Neil – Nigdziebądź [G12]
28 Aldiss Brian W. – Non stop [G11]
29 Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G11]
30 Hines Jim C. - Zadanie goblina [G11]
31 Jansson Tove – Muminki (cykl) [G11]
32 Lem Stanisław – Niezwyciężony, [G11]
33 Lem Stanisław – Wizja lokalna [G11]
34 Wolfe Gene – Cień kata [G11]
35 Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G10]
36 Herbert Frank – Diuna (t. I) [G10]
37 Wolfe Gene – Księga nowego słońca (cykl) [G10]
38 Kay Guy G. – Sarantyńska mozaika [G9]
39 Kossakowska Maja L. – Ruda sfora [G9, ↑]
40 Lem Stanisław – Powrót z gwiazd [G9]
41 Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G9]
42 Ziemkiewicz Rafał A. – Pieprzony los kataryniarza [G9]
43 Eriksn Steven – Malazańska Księga Poległych (cykl) [G8,]
44 Hobb Robin – Skrytobójca (cykl) [G8]
45 Kosik Rafał – Vertical[G8]
46 Kossakowska Maja L. – Siewca wiatru [G8]
47 Le Guin Ursula K. – Czarnoksiężnik z Archipelagu, [G8]
48 Lem Stanisław – Głos pana [G8]
49 Mielville China – Dworzec Perdido [G8]
50 Pacyński Tomasz – Maskarada [G8]
51 Sapkowski Andrzej – trylogia o Reynevanie (Narrenturm, Boży Bojownicy, Lux Perpetua) [G8]
52 Silverberg Robert – Człowiek w labiryncie [G8]
53 Wells Herbert George – Wehikuł czasu [G8]
54 Zajdel Janusz – Cylinder van Troffa [G8]
55 Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu [G8]

ODPOWIEDZ