Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXVII, styczeń 2010]

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keiko
Klapaucjusz
Posty: 2200
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXVII, styczeń 2010]

Post autor: Keiko » pn, 08 lut 2010 13:53

1 Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 60, ↑]
2 Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 50, ↑]
3 Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 47, ↑]
4 Żelazny Roger – Amber (cykl) [G 39, ↑]
5 Herbert Frank – Diuna (cykl) [G 32, ↑]
6 Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G30]
7 Dick Philip K. – Ubik [G23 ]
8 Grzędowicz Jarosław – Pan lodowego ogrodu [G23]
9 Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe [G21]
10 Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 20, ↑]
11 Lem Stanisław – Solaris [G 20, ↑]
12 Gibson William – Neuromancer [G18, ↑]
13 Pratchett Terry – Świat dysku (cykl) [G18, ↑]
14 Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G17]
15 Łukjanienko Siergiej – Patrole (cykl) [G17]
16 Cook Glen – Czarna kompania [G16]
17 Martin George R.R. - Pieśń lodu i ognia [G16, ↑]
18 Simmons Dan – Hyperion [G16, ↑]
19 Card Orson S. – Gra Endera [G15]
20 Haldeman Joe – Wieczna wojna [G15, ↑]
21 Pacyński Tomasz – Wrzesień [G15]
22 Card Orson S. – Ender (cykl) [G14]
23 Dukaj Jacek – Inne pieśni [G14]
24 Lem Stanisław – Fiasko[G14]
25 Kossakowska Maja L. – Siewca wiatru [G13, ↑]
26 Bułyczow Kir – Wielki Guslar (cykl) [G13]
27 Heinlein Robert A. – Obcy w obcym kraju [G13]
28 Gaiman Neil – Nigdziebądź [G12]
29 Aldiss Brian W. – Non stop [G11]
30 Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G11]
31 Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G11]
32 Hines Jim C. - Zadanie goblina [G11]
33 Jansson Tove – Muminki (cykl) [G11]
34 Lem Stanisław – Niezwyciężony, [G11]
35 Lem Stanisław – Wizja lokalna [G11]
36 Wolfe Gene – Cień kata [G11]
37 Wolfe Gene – Księga nowego słońca (cykl) [G11, ↑]
38 Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu [G11, ↑]
39 Herbert Frank – Diuna (t. I) [G10]
40 Hobb Robin – Skrytobójca (cykl) [G10, ↑]
41 Piekara Jacek - Cykl o inkwizytorze Mordimerze [G10, ↑]
42 Lem Stanisław – Powrót z gwiazd [G10]
43 Eriksn Steven – Malazańska Księga Poległych (cykl) [G9]
44 Kay Guy G. – Sarantyńska mozaika [G9]
45 Kossakowska Maja L. – Ruda sfora [G9]
46 Kosik Rafał – Vertical [G9]
47 Le Guin Ursula K. – Czarnoksiężnik z Archipelagu, [G9]
48 Mielville China – Dworzec Perdido [G9, ↑]
49 Pacyński Tomasz – Maskarada [G9]
50 Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G9]
51 Sapkowski Andrzej – trylogia o Reynevanie (Narrenturm, Boży Bojownicy, Lux Perpetua) [G9]
52 Ziemkiewicz Rafał A. – Pieprzony los kataryniarza [G9]

ODPOWIEDZ