Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXXI, maj 2010]

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keiko
Stalker
Posty: 1801
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXXI, maj 2010]

Post autor: Keiko » pn, 14 cze 2010 00:17

1 Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 66, ↑]
2 Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 53]
3 Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 51,]
4 Zelazny Roger – Amber (cykl) [G 42]
5 Herbert Frank – Diuna (cykl) [G 37, ↑]
6 Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G 35, ↑]
7 Grzędowicz Jarosław – Pan lodowego ogrodu [G 25, ↑]
8 Lem Stanisław – Solaris [G 25, ↑]
9 Dick Philip K. – Ubik [G 24]
10 Pratchett Terry – Świat dysku (cykl) [G 24]
11 Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 23]
12 Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe [G 24]
13 Gibson William – Neuromancer [G18]
14 Lem Stanisław – Niezwyciężony, [G18, ↑]
15 Simmons Dan – Hyperion [G17, ↑]
16 Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G17]
17 Cook Glen – Czarna kompania [G 17]
18 Dukaj Jacek – Inne pieśni [G17, ↑]
19 Łukjanienko Siergiej – Patrole (cykl) [G17]
20 Martin George R.R. - Pieśń lodu i ognia [G17, ↑]
21 Card Orson S. – Gra Endera [G16, ↑]
22 Pacyński Tomasz – Wrzesień [G16]
23 Card Orson S. – Ender (cykl) [G15, ↑]
24 Haldeman Joe – Wieczna wojna [G15]
25 Lem Stanisław – Powrót z gwiazd [G15, ↑]
26 Heinlein Robert A. – Obcy w obcym kraju [G14]
27 Kossakowska Maja L. – Siewca wiatru [G14]
28 Lem Stanisław – Fiasko[G14]
29 Bułyczow Kir – Wielki Guslar (cykl) [G13]
30 Silverberg Robert – Człowiek w labiryncie [G13, ↑]
31 Wells Herbert George – Wehikuł czasu [G13, ↑]
32 Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu [G13, ↑]
33 Aldiss Brian W. – Non stop [G12]
34 31 Gaiman Neil – Nigdziebądź [G12]
35 Jansson Tove – Muminki (cykl) [G12]
36 Sapkowski Andrzej – trylogia o Reynevanie (Narrenturm, Boży Bojownicy, Lux Perpetua) [G12, ↑]
37 Wolfe Gene – Księga nowego słońca (cykl) [G12]
38 Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G11]
39 Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G11]
40 Hines Jim C. - Zadanie goblina [G11]
41 Hobb Robin – Skrytobójca (cykl) [G11]
42 Le Guin Ursula K. – Czarnoksiężnik z Archipelagu, [G11, ↑]
43 Lem Stanisław – Wizja lokalna [G11]
44 Wolfe Gene – Cień kata [G11]
45 Herbert Frank – Diuna (t. I) [G10]
46 Kosik Rafał – Vertical [G10]
47 Kossakowska Maja L. – Ruda sfora [G10]
48 Orwell George – Rok 1984 [G10]
49 Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G10]
50 Pacyński Tomasz – Szatański interes
51 Piekara Jacek - Cykl o inkwizytorze Mordimerze [G10]
52 Watts P. – Ślepowidzenie [G10]

ODPOWIEDZ