Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXXII, czerwiec 2010]

czyli czyje akcje zwyżkują, a kto traci.

Moderatorzy: Keiko, RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keiko
Klapaucjusz
Posty: 2200
Rejestracja: wt, 22 sty 2008 16:58

Fahrenheitowy Top 50 [notowanie XXXII, czerwiec 2010]

Post autor: Keiko » śr, 07 lip 2010 22:10

1 Tolkien J.R.R. – Władca Pierścieni [G 66]
2 Bułhakow Michaił – Mistrz i Małgorzata [G 53]
3 Sapkowski Andrzej – Saga o Geralcie [G 51]
4 Zelazny Roger – Amber (cykl) [G 42]
5 Herbert Frank – Diuna (cykl) [G 37]
6 Strugaccy Arkadiusz i Borys – Piknik na skraju drogi [G 35]
7 Lem Stanisław – Solaris [G 26, ↑]
8 Grzędowicz Jarosław – Pan lodowego ogrodu [G 25]
9 Dick Philip K. – Ubik [G 24]
10 Pratchett Terry – Świat dysku (cykl) [G 24]
11 Le Guin Ursula K. – Ziemiomorze (trylogia) [G 23]
12 Lem Stanisław – Dzienniki gwiazdowe [G 24]
13 Lem Stanisław – Niezwyciężony, [G19, ↑]
14 Gibson William – Neuromancer [G18]
15 Simmons Dan – Hyperion [G17]
16 Bester Alfred – Gwiazdy moim przeznaczeniem [G17]
17 Cook Glen – Czarna kompania [G 17]
18 Dukaj Jacek – Inne pieśni [G17]
19 Łukjanienko Siergiej – Patrole (cykl) [G17]
20 Martin George R.R. - Pieśń lodu i ognia [G17]
21 Card Orson S. – Gra Endera [G16]
22 Lem Stanisław – Powrót z gwiazd [G16, ↑]
23 Pacyński Tomasz – Wrzesień [G16]
24 Card Orson S. – Ender (cykl) [G15]
25 Haldeman Joe – Wieczna wojna [G15]
26 Heinlein Robert A. – Obcy w obcym kraju [G15, ↑]
27 Kossakowska Maja L. – Siewca wiatru [G14]
28 Lem Stanisław – Fiasko[G14]
29 Silverberg Robert – Człowiek w labiryncie [G14, ↑]
30 Wells Herbert George – Wehikuł czasu [G14, ↑]
31 Bułyczow Kir – Wielki Guslar (cykl) [G13]
32 Zimmer Bradley Marion – Mgły Avalonu [G13]
33 Aldiss Brian W. – Non stop [G12]
34 31 Gaiman Neil – Nigdziebądź [G12]
35 Jansson Tove – Muminki (cykl) [G12]
36 Sapkowski Andrzej – trylogia o Reynevanie (Narrenturm, Boży Bojownicy, Lux Perpetua) [G12]
37 Wolfe Gene – Księga nowego słońca (cykl) [G12]
38 Asimow Isaac A. - Fundacja (cykl) [G11]
39 Gaiman Neil, Pratchett Terry – Dobry omen [G11]
40 Hines Jim C. - Zadanie goblina [G11]
41 Hobb Robin – Skrytobójca (cykl) [G11]
42 Le Guin Ursula K. – Czarnoksiężnik z Archipelagu, [G11]
43 Lem Stanisław – Wizja lokalna [G11]
44 Pacyński Tomasz – Szatański interes [G11, ↑]
45 Watts P. – Ślepowidzenie [G11, ↑]
46 Wolfe Gene – Cień kata [G11]
47 Herbert Frank – Diuna (t. I) [G10]
48 Kosik Rafał – Vertical [G10]
49 Kossakowska Maja L. – Ruda sfora [G10]
50 Orwell George – Rok 1984 [G10]
51 Pacyński Tomasz – Sherwood (cykl) [G10]
52 Piekara Jacek - Cykl o inkwizytorze Mordimerze [G10]

ODPOWIEDZ