Czestotliwość

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Radioaktywny pisze:Mam małą propozycję dla wszystkich niecierpliwiących się, kiedy będą następne Warsztaty: może w czasie oczekiwania zróbcie sobie Warsztaty indywidualne?
W kwestii warsztatów organizowanych oddolnie przez forumowiczów wypowiedziała się Ebola.
I to, jak sądzę, jest EOT.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
blazenada
Fargi
Posty: 363
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 11:34
Płeć: Kobieta

Post autor: blazenada »

a ja chcialam dosc niesmialo zapytac, czy planowana jest w najblizszym czasie nowa edycja warsztatow? : >
' Nazwali mnie szalencem, ja ich nazwalem szalencami i, do diabla, przeglosowali mnie. '
(Nathaniel Lee, angielski dramaturg z XVII wieku, ktory zostal zeslany do slawnego londynskiego azylu psychiatrycznego Bedlam)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

W najbliższym czasie planowana jest REFORMA WARSZTATÓW.
Znaczy, reformowanie trwa, wiadomo.
W tzn. międzyczasie postaram się skończyć obecne WT.
A potem... Potem wprowadzimy reformę i zobaczymy, co z tego wyniknie. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Czekamy na owoce reform :)
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
blazenada
Fargi
Posty: 363
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 11:34
Płeć: Kobieta

Post autor: blazenada »

Małgorzata pisze:W najbliższym czasie planowana jest REFORMA WARSZTATÓW.
powiem tak: fiu fiu : D

to czekamy : >
oby reformy byly lepsze niz te rzadowe ; )))

o, a czy wiadomo juz, po spelnieniu jakich warunkow (jak np teraz trzeba wziac udzial w zakuZonych warsztatach) bedzie mozna wrzucic swoj tekst do oceny? : )
' Nazwali mnie szalencem, ja ich nazwalem szalencami i, do diabla, przeglosowali mnie. '
(Nathaniel Lee, angielski dramaturg z XVII wieku, ktory zostal zeslany do slawnego londynskiego azylu psychiatrycznego Bedlam)

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

michiru pisze: oby reformy byly lepsze niz te rzadowe ; )))
Gdzie tam tamtemu rządowi do forumowego... :D
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Kot z Cheshire

Post autor: Kot z Cheshire »

No tak, ja tu czekam na warsztaty, a jakieś reformy się szykują? Takie moje szczęście widać. Poczekam cierpliwie dalej. Tymczasem sobie pomruczę. Porozmyślam...

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

No, nie wiem, czy będą lepsze reformy niż rządowe.
Na razie wiadomo, jaka będzie lokalizacja Warsztatów. Znaczy, będą tylko Fahrenheitowe (we wszystkich możliwych przejawach, jakie sobie wymyślimy i zaaprobujemy do wdrożenia), wszystkie w jednym miejscu, wszystkie ZakuŻone.
Reszta jest chaosem.
A właśnie pracujemy nad antologią konkursową, nowym numerem Fta, wykonujemy też niezbędne czynności zapewniające nam chleb nasz powszedni (i trochę wody oraz niezbędne do funkcjonowania i zdrowia używki) oraz próbujemy w tzn. międzyczasie kontaktować się z rodzinami bezpośrednio (nie przez e-mail, posty na FF, gadulce sieciowe lub telefony komórkowe).
A czas płynie...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
blazenada
Fargi
Posty: 363
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 11:34
Płeć: Kobieta

Post autor: blazenada »

rozumiem, rozumiem : )

pytam tak z ciekawosci, bo w sumie teraz nie ma miejsca, gdzie moznaby wrzucic opowiadanie do oceny* : )

ale oczywiscie rozumiem, ze sa pewne sprawy, ktorych nie da sie i nie chce sie ominac** : )

* jesli nie wzielo sie udzialu w warsztatach : )
co takze bylo decyzja swiadoma itp ; ))

**
margo pisze:A właśnie pracujemy nad antologią konkursową, nowym numerem Fta, wykonujemy też niezbędne czynności zapewniające nam chleb nasz powszedni (i trochę wody oraz niezbędne do funkcjonowania i zdrowia używki) oraz próbujemy w tzn. międzyczasie kontaktować się z rodzinami bezpośrednio (nie przez e-mail, posty na FF, gadulce sieciowe lub telefony komórkowe).
mala edyta byla : )
' Nazwali mnie szalencem, ja ich nazwalem szalencami i, do diabla, przeglosowali mnie. '
(Nathaniel Lee, angielski dramaturg z XVII wieku, ktory zostal zeslany do slawnego londynskiego azylu psychiatrycznego Bedlam)

Mighty Baz

Post autor: Mighty Baz »

michiru pisze: oby reformy byly lepsze niz te rzadowe ; )))
Reformy są zakurzone!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

ZakuŻone...
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Kolejne reformy? To chyba by już była czwarta edycja ZW? Nieźle :))

A nóż, widelec się załapię na kolejną edycję, chyba że znów życie i wena mi przeszkodzą :) (ale zaraz, ja przecież z _tym_ skończyłam. (taaa :))) )
No, ale jak reformy będą ZakuŻone to nie mogą być złe :)
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

velveten

Post autor: velveten »

ojej...ale krzyczą...<kuli się> strasznie tu się robi...a ja chciałam zapytać ni z gruszki ni z pietruszki, czy Warsztaty już są albo kiedy będą...

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

To chyba nie w tym wątku?
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

velveten

Post autor: velveten »

no wiem, no wiem, ale się chyba zgubiłam...


wpis moderatora:
Harna: Przesunąwszy na miejsce :-)

ODPOWIEDZ