ZWT3: Z deszczu dźwięków pod rynnę melodii

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rubens
Fargi
Posty: 437
Rejestracja: sob, 23 lut 2008 00:00

Post autor: rubens »

Jumack pisze: Albo kopnij się w głowę i skup na tekście warsztatowym. W każdym razie już się nie pogrążaj. Sprawa interpretacji tekstu pisanego leży w gestii tylko i wyłącznie czytelnika, więc nie dywagujmy na temat obruszania i nieobruszania się.
Przyganiał kocioł...
Twoja retoryka pozostawia wiele do życzenia.
Niecierpliwy dostaje mniej.

Jumack

Post autor: Jumack »

Przepraszam, nie ja napisałam ten post. Zdecydowanie zbyt wiele osób ma dostęp do moich kont. Postaram się zapobiegać takim sytuacjom. Głupio mi jakoś, kurczę. Jeszcze raz przepraszam.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Och, młodsze rodzeństwo czy potomki? :)))
Tak czy inaczej - niech założy sobie osobne konto. Tylko wcześniej trzeba uprzedzić Admicję, żeby nie pojawił się zarzut o multinickowanie, jeżeli konto będzie na tym samym IP. Czy jakoś tak... :X
So many wankers - so little time...

Jumack

Post autor: Jumack »

Gorzej- starsze rodzeństwo. Reprymenda była, szlaban na kawę założony- poprawa nastąpiła.
Na szczęście/nieszczęście fascynacja była jednorazowa. To chyba nawet moja wina, trochę nieprzyjemna byłam w sprawie tego postu.

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Może być erotyka?
nie rozumiem was, jestem nieradioaktywny i nie może mnie zniszczyć ochrona wybrzeża.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Jeśli fantastyczna to może być ciekawa...
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Może i ja udział wezmę? Choć tym razem, to tak zagmatwał sztab dowodzenia, że ciężko będzie. Coś jak jedzenie ciastek bez ciastek.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A czemu? Nie ma sprzeczności w temacie, nie ma sprzeczności w ograniczeniach. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Kruger
Zgred, tetryk i maruda
Posty: 3413
Rejestracja: pn, 29 wrz 2008 14:51
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Kruger »

Sprzeczności nie ma.
Ale zmieścić w 1500 znaków temat, opis melodii, onomatopeje, wymagane zakończenie i jeszcze fabułę - to nie lada wyzwania!
"Trzeba się pilnować, bo inaczej ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna każdego żałować i w końcu nie ma komu w mordę dać." W. Wharton
POST SPONSOROWANY PRZEZ KŁULIKA

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Nie lada! Stąd ciastka bez ciastek. Ale cóż, Pan każe, sługa musi.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Nie, no! Błagam! Tylko bez narzekań, że limit znaków ciśnie za bardzo!
Złe myślenie to jest. Niekreatywne. :P:P:P
So many wankers - so little time...

Bebok

Post autor: Bebok »

Doskonałym rozwiązaniem zdaje mi się zagięcie przestrzeni. Wepchnięcie w głąb tego jej rejonu, gdzie tekst powstanie. Powstanie bąbel o teoretycznie nieograniczonej pojemności, czarna dziura taka. Wuadzia będzie zadowolona z zachowania limitu, a autor będzie mógł się rozpisywać aż mu palce popuchną, a i tak jeszcze miejsce zostanie :)

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

Małgorzato, ależ Ja, My nie narzekamy, myślę! Rozkaz to rozkaz;D.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A mnie się podoba idea Beboka. Jeszcze potrzebny mi do kompletu pomysł, jak wyrobić się z czytaniem w tej nieciągłości czasoprzestrzenno-literackiej. :)))
So many wankers - so little time...

Nocny śpiewak
Sepulka
Posty: 33
Rejestracja: ndz, 12 lip 2009 15:20

Post autor: Nocny śpiewak »

Ale żeby taka czarna dziura powstała potrzebna jest bardzo duża gęstość znaków, do której stworzenia będziemy potrzebowali kilkanaście klawiatur, stado małp i morze alkoholu.
Four year old boy with massive caffeine high and a permanent and yet very small erection.

ODPOWIEDZ