Polisz paranoja

rozmowy nie zawsze niepoważne.

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Post autor: kaj »

Wirus mądry jest. Jak Alfi złoży ofiarę z człowieka, to pójdzie siedzieć, nie za swą wiarę, ino za morderstwo.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20009
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Aha. Czyli można wierzyć, nie można czcić. Dziękuję.
A swoją drogą, jak przekonacie satanistów, żeby zaakceptowali takie podejście?
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20009
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Nie ma religii bez rytuału. Satanizmu to też dotyczy. Choć są różne szkoły, oczywiście. Jedna odmiana doktryny przewiduje rozpruwanie kotów, inna niemowląt, inna jeszcze rytualne samobójstwo na cześć szatana (były takie przypadki - co ciekawe, szatan jakoś niechętnie przyjmuje ofiarę przywódcy sekty, zadowala się życiem szeregowych adeptów).
Poza tym satanizm programowo odrzuca wszystkie lub prawie wszystkie zasady zawarte w kodeksach karnych krajów cywilizowanych. To jest po prostu dogmat.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

O, a co się stało z tym postem, który był między postami Alfiego?
A ontopic: Alfi mądrze mówi, podpisuję się pod tym.

Anonymous

Post autor: Anonymous »

Skasowałem posta, a potem jeszcze jednego, żeby nie przeciążać forumowego serwera. :p

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20009
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Kobus pisze:Skasowałem posta, a potem jeszcze jednego, żeby nie przeciążać forumowego serwera. :p
No i wyszło, że napisałem dwa pod rząd. Kobus, psujesz mi imidż ;-).
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Post autor: kaj »

Alfi pisze:Nie ma religii bez rytuału. Satanizmu to też dotyczy. Choć są różne szkoły, oczywiście. Jedna odmiana doktryny przewiduje rozpruwanie kotów, inna niemowląt, inna jeszcze rytualne samobójstwo na cześć szatana (były takie przypadki - co ciekawe, szatan jakoś niechętnie przyjmuje ofiarę przywódcy sekty, zadowala się życiem szeregowych adeptów).
Poza tym satanizm programowo odrzuca wszystkie lub prawie wszystkie zasady zawarte w kodeksach karnych krajów cywilizowanych. To jest po prostu dogmat.
Czy masz dane, ile ofiar z ludzi złożyli polscy satanisci w ostatnim kwartale? Ile popełnili mordestw, gwałtów, kradzieży, napadów rozbójniczych itd?
Dopóki nosza odwrócone krzyże, wyielbia szatana, odpraiwaja swoje bezkrwawe rytuały, chodza na koncertym śpiewaja - ich prawo.
A jak złamią prawo to co innego. Sa odpowiednie paragrafy.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20009
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

kaj pisze:
Czy masz dane, ile ofiar z ludzi złożyli polscy satanisci w ostatnim kwartale? Ile popełnili mordestw, gwałtów, kradzieży, napadów rozbójniczych itd?
Wiadomo, że były przypadki wymuszonych samobójstw. Statystyk nie prowadziłem.
Poza tym - satanizm zakłada taką możliwość, nawet jeżeli tego w praktyce nie realizuje. Z czego wynika, że jest potencjalnym zagrożeniem.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
kaj
Kadet Pirx
Posty: 1266
Rejestracja: śr, 28 wrz 2005 13:50

Post autor: kaj »

Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła.
To słowa Chrystusa. Chrześcijaństwo jest zagrożeniem, bo zmusza do samookalczeń czy wręcz samobójstw. Trzeba wiąć pod kontrole chrzescijańskie zespoły muzyczne. Wszystkie te chóry parafialne.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 20009
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

kaj pisze:
Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła.
To słowa Chrystusa. Chrześcijaństwo jest zagrożeniem, bo zmusza do samookalczeń czy wręcz samobójstw.
Kaju, Ty już w podstawówce wagarowałeś na polskim? No no...
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
nameless
Fargi
Posty: 330
Rejestracja: pn, 11 cze 2007 17:07

Post autor: nameless »

Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła.
Kaj pisze:To słowa Chrystusa. Chrześcijaństwo jest zagrożeniem, bo zmusza do samookalczeń czy wręcz samobójstw.
Łomatko! :1

Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.
To i jeszcze dodać trza koniecznie, że chrześcijaństwo do kanibalizmu nawołuje. Hm?

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

<głęboki namysł mode on> już wkroczyć czy jeszcze się poprzyglądać? <głęboki namysł mode off>
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

Ja tak ze swojej strony - bardzo mi się nie podoba przerzucenie tego tematu do pogawędek - jak dla mnie jest dość ważki muzycznie temat, a nie jakieś pochlasty. Chyba, że się czegoś boimy. Jak się czegoś boimy, to zamknijmy to wszystko i będzie styka. Dodam tylko wiadomości o finale koncertu Gorgoroth. Szkoda słów.
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Mateusz Szary Skoczylas

Post autor: Mateusz Szary Skoczylas »

No i co...
Satanizm nie jest zakazany. Doktryn odwołujących sie do* szatana (w róznych jego formach) jest od groma. Nie da się udowodnić, że wszystkie mają na sumieniu mordy i takie tam. To czy jaki zespół ma grać w danej okolicy czy nie, to powinna być decyzja klubu. Jeśli klub ma organizować pozwolenie na imprezy masowe to trudno zeby się wojewodzie czy burmistrzowi tłumaczył jakie koncerty organizuje.

*edit: literówka

Zabroniona

Post autor: Zabroniona »

Ło matko, aż wstyd się przyznawać czasem, że się jest Polakiem, jak już coś wymyślą hehe ;P A tam jeszcze się tym szczycą, że Polska jest pierwszym krajem, który sporządzi taką listę! Kolejny powód mej (czarnej)radości, że mieszkam zagranicą. No, brak słów, a właściwie to nasuwa się jedynie jedno, i to święte: Helleluyah! (Vader) ]:->

ODPOWIEDZ