Trochę dziwne pytanie, czyli mężczyźni wolą blondynki?

rozmowy nie zawsze niepoważne.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fealoce
Kadet Pirx
Posty: 1388
Rejestracja: sob, 14 kwie 2007 21:02

Post autor: fealoce »

No nie wiem - podobno przeciwieństwa się przyciągają...

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Małgorzata pisze:A wracając do tego, o czym pisał Dabliu - to nie jest z finezją przeklinanie.
Zda mi się nawet, że to na drugim końcu finezji jest :P:P:P
A czy ja mówiłem o finezji? Ja mówiłem o gracji i wdzięku.

BTW Rickman grał w "Dogmie" Metatrona - GŁOS Boga, jakby nie było ;)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Dabliu pisze:Rickman grał w "Dogmie" Metatrona - GŁOS Boga, jakby nie było ;)
Yesss! :)))
I ktoś mu dał skrzydła!
<mdleje na wspomnienie>

edit: Cytat poprawiony.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Jako mieszaniec (nie wiem, jak wy, ale moja matka jest kobietą, a ojciec - jak go pamiętam - mężczyzną) nie będę się wypowiadał na temat seksapilu samców, natomiast powiem "without little garden", że przeklinające kobiety to dla mnie coś koszmarnego. Mówię tych, co używają słów na jedenastą (i jeszcze kilka innych liter alfabetu), zamiast przecinka, lub bardzo wyrazistego :...yyy... naszego Najwyższego Urzędnika. Przekleństwo musi być użyte tam, gdzie jest potrzebne! Byle nie przesadzać. W najnowszej marynistycznej powieści naszego skądinąd utalentowanego pisarza, podczas bitwy morskiej kapitan grzmi do artylerzystów: "Wy sucze syny, w tę was i nazad psia mać połamanym dyszlem chrzczona! Ognia!" Nie jestem pewien, czy nie powinien po prostu ryknąć: "Ognia, skurwysyny!" Na piętrowe przekleństwa też jest inna pora...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

KisielOSmakuCzosnku

Post autor: KisielOSmakuCzosnku »


wpis moderatora:
Bebe: Drogi użytkowniku, po raz drugi pojawiasz się w losowo wybranym wątku, wrzucasz swoje trzy grosze i odchodzisz, nie powiedziawszy dzień dobry nikomu. Ponownie więc proszę o zapoznanie się z forumokietą i przedstawienie się w odpowiednim wątku (Forum o forum -> Łowisko)
Navajero pisze:Chyba trochę odchodzimy od tematu? W necie jest gdzieś też film z występu Miss Fitness Wschodniego Kaukazu ( Pudzian przy niej to pikuś) , tylko co z tego? Mowa była o kolorze włosów...
Sorry, że znów się wtrącę, ale po szkolnym profesorze oczekiwałem jednak większej odpowiedzialności za słowo. Po pierwsze na linkowanych przez mołodiego filmikach nie ma strongmanów, tylko trójboiści i wyciskacz. Pudzianowi daleko do zaprezentowanych wyników, co nie dziwi, bo on specjalizuje się w czymś innym. Po drugie Pudzian nie jest kulturystą i jego masa mięśniowa jest efektem ubocznym treningów na siłę i wytrzymałość, więc ocena jego osoby przez pryzmat formatu sylwetki to troszkę nieporozumienie. Po trzecie fitness to jeszcze inna dyscyplina, która niewiele ma wspólnego zarówno z trójbojem siłowym, jak i zawodami strongman. Więc, Panie Profesorze, pała.

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

KisielOSmakuCzosnku pisze:
Navajero pisze:Chyba trochę odchodzimy od tematu?
Więc, Panie Profesorze, pała.
Więc, Wy się znacie???
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Chyba jednostronnie :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Czemu nie jestem zdziwiona. Hm, KisielOSmakuCzosnku, piękny nick i jakże słuszna uwaga. Navajero, jak możesz nie rozróżniać fitnessu od ćwiczeń siłowych.
A wracając do adremu, to czy miss fitness była blondynką? Być może na werdykt miał wpływ kolor włosów właśnie.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Nie pamiętam :) Zapamiętałem za to, że zrobiła w rytm szybkiej muzyki pięćdziesiąt pompek na jednej ręce :D
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

No po prostu kobieta idealna:D
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

To na pewno musiała być blondynką. :>
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Myślisz, że tylko blondynki robią pompki? Podobno to podnosi biust i coś tam jeszcze :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Może tylko blondynki muszą się tak zarzynać dla urody, podnosić biust i takie tam. :D
Ale ja miałam raczej na myśli stwierdzenie Nimfy - kobieta idealna. Musi do tego blond. ;)
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

ODPOWIEDZ