Wielki Navajero, czyli Wróż prawdę ci powie

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Nameless

Imię;
7+9+6+2+9=33 3+3=6
Nazwisko;
7+7+2+5+3=24 2+4=6
Data;
3+8+1+9+8+7=36 3+6=9

Mamy;6,6,9

Twórczy, uczciwy, lojalny, rozwinięty duchowo ( cokolwiek by to znaczyło) ;) Nie potrafi zabiegać o swoje interesy. Ma skłonności do popadania w banał. W kontaktach międzyludzkich dąży do przyjaźni, a przynajmniej poprawnych relacji. Dwie szóstki oznaczają harmonię w życiu rodzinnym i uczucia wyższe w kontaktach z kobietami… ( Następny dobry mąż :P)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
nameless
Fargi
Posty: 330
Rejestracja: pn, 11 cze 2007 17:07

Post autor: nameless »

Taaa.. :)) I zgadza się jak w mordę strzelił!, choć co poniektóre z wymienionych nie są regułą (nie zawsze dążę do przyjaźni lub poprawnych relacji i zdarza mi się walczyć o swoje z pasją) Ale trafne, trafne te wróżenia... :)

Emilya

Post autor: Emilya »

dziękuję pięknie, sama prawda :)

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Przestańcie, bo jeszcze ABW mnie zacznie werbować :)

Bebe czyli chomik z klasą ;)


Imię;
1+7+5+9+5+1+8+2+1=39 3+9=12 1+2=3
Nazwisko;
6+1+3+5+1+3+8+7+2=36 3+6=9
Data;
2+2+1+9+7+6=27 2+7=9

3,9,9

Zrównoważona, dąży do stabilizacji materialnej, ale bez przesady. Pogodna, wrażliwa i pomysłowa. Posiada lekkie skłonności do egotyzmu. Przeważnie w życiu towarzyszy jej szczęście i stabilizacja finansowa. Mogą występować pewne problemy zdrowotne. Generalnie 3 i dwie 9 ( wielokrotność trójki) to bardzo dobry układ.
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Jak Ty ładnie piszesz Wróżu!! Skąpirusek z niej - dąży do stabilizacji materialnej. Tak jakby egoistka - ma skłonności... ;))
eee, już się nie czepiam, bo w sumie nawet po zdrowiu mi te cyferki pojechały, oby mi tylko cyferki nie oznaczały większych problemów niż są. :/
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
MalaMi
Fargi
Posty: 455
Rejestracja: wt, 12 lip 2005 17:41

Post autor: MalaMi »

Dzisiaj rób tylko to, co konieczne.

Co prawda to nie wróża horoskop, tylko zwykły, onetowy, to jednak słuszny bardzo. I zaiste sprawdził się, bo ze względu na marne samopoczucie robiłam dzisiaj tylko to co konieczne, to znaczy piłam herbatę, jadłam drugie śniadanie i pączka i znowu piłam herbatę. I przyznam się, że miałam trochę wyrzuty sumienia, że mam takiego lenia dzisiaj, ale jak widać niepotrzebnie, bo to w horoskopie zapisane zostało.
;)
§ 13
"Przy interweniowaniu wobec żołnierzy członek ORMO obowiązany jest zachować takt, umiar oraz szacunek należny mundurowi wojskowemu"

ODPOWIEDZ