Wielki Navajero, czyli Wróż prawdę ci powie

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Cień Lenia pisze:
Millenium Falcon pisze:Może się okazać, że jest zielone w żółte ciapki.
;>
O! Pamiętam skądś ten tekst, ino nie mogę przypomnieć skąd. Byłabyś łaskawa...?
Nie byłabym, albowiem nie pamiętam skąd to. W oryginale ciapki były chyba fioletowe...
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Offtop: to z Piekary było, o tych ciapkach. Z Mordimera.

Navajero, byłbyś łaskawy znumerkować kogoś? Celem zakończenia dygresji o ciapkach :)
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Offtop: ale mnie się wydaje, że u Piekary te ciapki były wtórnie. Gdzieś się z tym wcześniej zetknęłam... Tylko gdzie, to już nie pamiętam.

Ontop: czy ja już mówiłam, że mnie się te numerki zgadzają charakterologicznie? Nie mówiłam? <reklama mode on> To powiem. <reklama mode off>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Karola pisze:Navajero, byłbyś łaskawy znumerkować kogoś? Celem zakończenia dygresji o ciapkach :)
Sługa uniżony... :) Ale jutro. Ten upał mnie wykańcza. Szukam intensywnie jakiegoś zajęcia które pozwoliłoby mi nie zajmować się czekającą na mnie robotą. Numerkowanie będzie jak znalazł :D
Millenium Falcon pisze:Ontop: czy ja już mówiłam, że mnie się te numerki zgadzają charakterologicznie? Nie mówiłam? <reklama mode on> To powiem. <reklama mode off>
Ty się lepiej zmysłowa Tysiącletnia nie reklamuj, bo jak się panowie rzucą, to się nie opędzisz :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
eses
Psztymulec
Posty: 984
Rejestracja: sob, 01 paź 2005 19:59

Post autor: eses »

Navajero pisze:Ty się lepiej zmysłowa Tysiącletnia nie reklamuj, bo jak się panowie rzucą, to się nie opędzisz :)
Heh, ona już ma dookoła siebie pole minowe ;)
BB + PnL = 66,6%...
I więcej w formie książki nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Lafcadio;

Imię; 4+1+9+9+3+1+8=35 3+5=8
Drugie; 3+5+1+8+5+2=24 2+4=6
Trzecie… ; 1+5+4+9+8+5+1=33 3+3=6
Nazwisko; 2+3+9+4+5+2=25 2+5=7
Liczba urodzeniowa; 6+3+1+9+8+5=32 3+2=5

Mamy;8,6,6,7,5

Materialista, choć nie pozbawiony altruizmu, pracuje wydajnie i ze skupieniem, ma określone cele w życiu i stara się je osiągnąć. Uczciwy i lojalny wobec znajomych i przyjaciół. Czasami popada w nadmierne samozadowolenie i bywa, że czepia się drobiazgów :) Obdarzony wybitną intuicją. Czasami – ryzykant.
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Buuu, a ja drugiego imienia nie podawałam. A trzeciego w ogóle nie mam :-(
Znaczy, chyba nieświadomie zafałszowałam wyniki...
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Harna pisze:Buuu, a ja drugiego imienia nie podawałam. A trzeciego w ogóle nie mam :-(
Nie płakusiaj. Słonko pięknie świeci. [beznadziejna pogoda swoją drogą]

A to trzecie też można podać? :)) Chociaż, trzeciego i tak nie używam, to prawie tak jakby go nie mieć [bo drugie to jeszcze do siakichś dokumentów się wpisuje :) ].
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Podaje się tylko te imiona z którymi osoba numerkowana się identyfikuje. Nie ma konieczności podawania wszystkich posiadanych. Ja mam na drugie Janusz z czym się średnio identyfikuję, na trzecie - Piotr, z czym się nie identyfikuję kompletnie. Tak więc podałbym jedno, góra dwa :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Navajero pisze:na trzecie - Piotr, z czym się nie identyfikuję kompletnie.
A mnie się wydawało, że trzecie imię to się nadaje samemu, wiec jak tu się nie identyfikowac? :D
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Nie wiem jak Ty, ale ja na bierzmowaniu miałem do wyboru tylko "Piotr" i "Paweł" :P
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Wszyscy Piotrowie, jakich znalam, to byli straszni podrywacze.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Mówiłem, że się nie identyfikuję? :D
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Wróż Navajero pisze:Podaje się tylko te imiona z którymi osoba numerkowana się identyfikuje. Nie ma konieczności podawania wszystkich posiadanych.
Bałdzo dopsie. Co prawda z pierwszym imieniem też się nie identyfikuję, ale jakieś mieć trza ;-)
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

Millenium Falcon pisze:Offtop: ale mnie się wydaje, że u Piekary te ciapki były wtórnie. Gdzieś się z tym wcześniej zetknęłam... Tylko gdzie, to już nie pamiętam.
Jakieś ciapki były u mnie w herbaciarni, ale też wtórne, bo pierwotne są w Tytusie. U myszek prof T.Alenta. Ponieważ wiele osób cytuje odruchowo Tytusa oraz Kajka i Kokosza, pewne memy krążą.

ODPOWIEDZ