Akinator

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Gesualdo
Niegrzeszny Mag
Posty: 1752
Rejestracja: pn, 01 wrz 2008 14:45

Post autor: Gesualdo »

Polubiłem gościa.
Najpierw odgadł Gołotę, później Edytę Górniak, a na końcu Artemisa Entreriego.

0 (słownie-zero) błędów. Tym bardziej, że przecież nie znałem odpowiedzi na wszystkie pytania.

Ale spokojnie, jeszcze go zagnę.

Edit. Podniosłem znacznie wyżej poprzeczkę. Pomyślałem o mojej przyjaciółce, która nie jest ani sławna, ani nic takiego. Nasz przyjaciel popadł w łatwy do przewidzenia banał: "The girl you want."
Jakby podał jej imię i nazwisko, to normalnie bym z krzesła spadł:)
"Jestem kompozytorem i coś pewnie chciałem, ale już zapomniałem."

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

To jakieś czary, ten dżin nie może być taki dobry!!! Odgadł Edwarda Elrica z "Full Metal Alchemista", Allena Walkera z "D.Gray - Mana", Asukę z "Evangeliona", Rukię z "Bleacha", a nawet Geralta z Rivii oraz Andrzeja Sapkowskiego!!! O_O Choć już Raziel z "Soul Reavera" pokręcił mu się z Bezimiennym z "Gothica", a Jana Jansena z "Baldur's Gate II" rozszyfrował jako niejakiego Tyraela z "Diablo":-D
Ale wciąga to to niesamowicie^^

EDIT: Spróbowałem właśnie z pewnym polskim politykiem i po zaznaczeniu odpowiedzi "Prawdopodobnie" na pytanie "Czy ta postać zginęła tragiczną śmiercią?", wyświetlił mi się Lepper O_O To on nie żyje???
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
An-Nah
Mamun
Posty: 135
Rejestracja: czw, 14 cze 2007 19:05

Post autor: An-Nah »

Nie zgadł: Delenn z B5 (raz pomylił ją z Bulmą, raz z Xeną - nie wiem, co dalsze od prawdy), Elisy Mazy z "Gargoyles", Deedlit z "Record of Lodoss War", Tsuzukiego i Murakiego z "Yami no Matsuei" oraz Marthy Jones z "Doctor Who"

Zgadł: Doktora i Rose z "Doctor Who", Numer Sześć z BST, Spocka z ST oraz Edka Cullena z dzieła pani Meyer (tfu, tfu,a page)

I najlepsze, że za każdym razem wiedziałam, którą postać zgadnie, a której nie. IMHO jego "skuteczność" zależy od popularności postaci wśród grających.

Awatar użytkownika
Albiorix
Niegrzeszny Mag
Posty: 1768
Rejestracja: pn, 15 wrz 2008 14:44

Post autor: Albiorix »

Zgadł mi Alię z Diuny, Tuska i moją córkę :)

Podobnie jak Radioaktywnemu, pomylił mi Revenanta z prastarej gierki hack and slash z bohaterem Gothica.

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

To wciąga! Skubaniec!
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Maclerek

Post autor: Maclerek »

Mi pomylił Saletę z jakimś kolesiem od pokera, ale trzeba przyznać, że kilku zgadł skurkowaniec

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Mihihihi... Trafiłam na postać, której nie zna... Proszę Państwa, wprowadziłam do gry Saliankę Sokoliczki :)
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Zgadł Kadafiego, wyłożył się na św. Piotrze.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Ciekawe ile czasu musi minąć, by zgadł postać, której wcześniej nie mógł. Parę postaci miał na końcowej liście. Żeby nie znać bohaterów z popularnych na świecie H2 i Q4?

Hitlera, Jezusa, Bonaparte, Manfreda von Richthofena zgadł po kilku pytaniach, Dantona natomiast pomylił z Robespierrem (chciałam, by odgadł pierwszego).

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

A mnie Stanisława Lema pomylił z Oscarem Wilde'em.
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

Nie zgadł ani Benedykta Gierosławskiego (pełna runda pytań), ani Poula Atreides (pełne 3 rundy, aż się poddał). Słabizna...
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Nieoczytany taki. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Bebe pisze:Ej, jak on to robi?? Niech go ktoś zagnie! ;)
Koleś nie zna Kuby Sienkiewicza - bardzo stracił w moich oczach :D
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Maclerek

Post autor: Maclerek »

za to zna Czesia z "Włatców móch"
Ale pomylił Skibę z Pawłem Kukizem :P

Awatar użytkownika
Gesualdo
Niegrzeszny Mag
Posty: 1752
Rejestracja: pn, 01 wrz 2008 14:45

Post autor: Gesualdo »

Bebe pisze:Ej, jak on to robi?? Niech go ktoś zagnie! ;)
Ja go zaginam raz za razem. Wystarczy że pomyślę sobie o jakimś sławnym wykonawcy muzyki klasycznej, albo kompozytorze. Z Chopinem czy Paganinim sobie poradzi ale już przy Karolu Szymanowsim wymięka.
"Jestem kompozytorem i coś pewnie chciałem, ale już zapomniałem."

ODPOWIEDZ