Na nowej kozetce u Freuda

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

A były zainstalowane? Może miałaś problem z jakąś misją? :)

Mnie się raz przyśniły liczby do totka i żadnej nie trafiłam :D Możliwe, że źle je spisałam.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Były zainstalowane przed wymianą komputera na nowszy model i przeszłam wszystkie możliwe kampanie. Więc nie grałam już kilka dobrych miesięcy, tym bardziej nie rozumiem skąd ten sen?!
Może mam znowu zacząć się odstresowywać?
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Ja mam często podobnie. Śni mi się jakiś motyw, z którym miałam do czynienia lata temu. Albo jeszcze lepsze: funkcjonuje sobie normalnie wciągu dnia, a tu nagle pojawia się mi w głowie sen sprzed nawet kilkunastu lat, przypomina nagle znaczy się. Nie wiem skąd się to bierze, czemu mózg pokazuje nagle rzeczy niezwiązane z niczym, co się robi obecnie.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

...spooky...
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Obejrzeć "Starcie Tytanów" i położyć się do łóżka, a cuda sie przyśnią. Wyszła mi o wiele mroczniejsza wersja Harry'ego Pottera (czyżby dlatego, że Hadesa grał Ralph Fiennes?), skrzyżowana ze "Starciem" właśnie i "Scottem Pilgrimem".
Ostatnie co pamiętam to Voldemorta, który wreszcie zdobył ostatniego z (siedmiu?) oboli od harpii bliźniaczek. Wyrósł, zmroczniał - wyglądał jak dinozaur ociekający czarną mazią. Brrr...

Awatar użytkownika
No-qanek
Nexus 6
Posty: 3098
Rejestracja: pt, 04 sie 2006 13:03

Post autor: No-qanek »

Śniło mi się, że jestem na lekcji polskiego w liceum. A potem zaczął się koszmar - tj. obudziłem się.
"Polski musi mieć inny sufiks derywacyjny na każdą okazję, zawsze wraca z centrum handlowego z całym naręczem, a potem zapomina i tęchnie to w szafach..."

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Mnie ostatnio często śni się coś związanego ze szkołą. Tzn. że chodzę na lekcie i zawsze coś jest nie tak. Np. cała klasa zdąży napisac sprawdzian, a ja nie, na lekcji wszyscy wszystko rozumieją prócz mnie, itd.

Ostatnio to ja miałam ciekawy sen. Byłam na Polconie w Warszawie, wyszłam z niego o 17.00 (przyjechałam ze Szczecina rowerem i chciałam zdążyć na 21.00 do domu, by móc się wyspać się na rano do pracy, ale to już szczegół...) i okazało się, że Warszawa jest jakąś enklawą Polski, a ściślej państwem w państwie. Inwigilowanym. Pilnie strzeżonym. Otoczonych drutem kolczastym i płotem granic wokół Warszawy strzegli Rosjanie (ochroniarze?) i trzeba było mieć jakieś dokumenty, by się dostać wgłąb kraju. O skrupulatnej rewizji nie wspominając.

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Pozostaje mieć nadzieję, że to nie sen proroczy :P
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

A mnie się wczoraj śniło siedem krów chudych, które zjadły pasące się z nimi siedem krów tłustych, a potem zrobiło im się niedobrze...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Sen raczej surrealistyczny. Na jawie bywa odwrotnie.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
ElGeneral
Mistrz Jedi
Posty: 6089
Rejestracja: pt, 09 lis 2007 18:36

Post autor: ElGeneral »

Dalej było jeszcze ciekawiej, bom wyszedłszy z War-szawy powędrował do Kchrakau, i trafiwszy na jakieś miejsce, tam się zatrzymałem na nocleg, gdyż słońce już było zaszło. Wziąłem więc z tego miejsca kamień i podłożyłem go sobie pod głowę, układając się do snu na tym właśnie miejscu. We śnie zaś ujrzałem drabinę opartą na ziemi, sięgającą swym wierzchołkiem nieba, oraz owe krowy chude i tłuste, które wchodziły w górę i schodziły na dół...
I nie znalazłem nikogo, ktoby sen ów dziwny wyjaśnić mi umiał...
Takie jest moje zdanie w tej materii, a oprócz tego uważam, że Kartagina powinna być zburzona.

Awatar użytkownika
Zanthia
Alchemik
Posty: 1702
Rejestracja: czw, 11 sie 2005 20:11
Płeć: Kobieta

Post autor: Zanthia »

A jedna z krów tych grała była na puzonie...
It's me - the man your man could smell like.

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

hundzia pisze:Pozostaje mieć nadzieję, że to nie sen proroczy :P
Też mam taką nadzieję, zwłaszcza, że sny prorocze zdarzają mi się nierzadko, tak z wyprzedzeniem od 3 lat do miesiąca ;p
Alfi pisze:Sen raczej surrealistyczny. Na jawie bywa odwrotnie.
Albo obejrzał za dnia reklamę Cini-Minis :) <której strasznie nie lubię, bo jest po prostu dla mnie dziwaczna>

Awatar użytkownika
hundzia
Złomek forumowy
Posty: 4054
Rejestracja: pt, 28 mar 2008 23:03
Płeć: Kobieta

Post autor: hundzia »

Generale porzuć już tę Biblię, zajmij się prawdziwą fantastyką :P
Wzrúsz Wirúsa!
Wł%aś)&nie cz.yszc/.zę kl]a1!wia;túr*ę

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

No właśnie. Bo a nuż następnym razem przyśni Ci się Koran...
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ