Planszówki

czyli Rocket Propelled Grenade albo coś zupełnie innego

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alfa
Sepulka
Posty: 64
Rejestracja: sob, 03 sty 2015 14:22
Płeć: Kobieta

Re: Planszówki

Post autor: Alfa »

Odkopię stary temat :) Ostatnio z lubym odkryliśmy planszówki. Wcześniej graliśmy czasem, ale tylko w tryk traka, czy scrabble, więc prawdziwym szokiem okazało się Carcassonne, na które trafiliśmy pierwsze :D Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że jest tyle planszówek i że są tak różnorodne. Kilka dni temu wyszukaliśmy Stone Age, a jako koleją grę planujemy zakupić Osadników: NI :)

Awatar użytkownika
Iwan
Fargi
Posty: 344
Rejestracja: wt, 21 lip 2009 14:18

Planszówki

Post autor: Iwan »

A ja dostałem Game of Thrones na urodziny. Potrzeba co najmniej trzech graczy, ale za to jaka zabawa jest. Zasady w miarę proste, rozgrywka w miarę szybka, ale największa zabawa jest w knuciu spisków. Chyba w żadnej grze się nie zdarzały takie takie podłe zdrady jak to na Westeros przystało, wbijanie sojusznikom noża w plecy, zawieranie sojuszy tylko po to, by je złamać w krytycznym momencie... Nie grajcie z własną drugą połówką, bo nie będzie się do was odzywać przez jakiś czas po grze.
A na szybkie i lekkie gry z bajecznie prostymi zasadmi mam karciankę Dominion i planszówkę Ticket To Ride, w naszej edycji Wsiąść do Pociągu. Fajna zabawa i szybkie tempo gry. Polecam.
What doesn't kill you, makes you pissed off

Martuszka
Sepulka
Posty: 1
Rejestracja: czw, 11 paź 2018 08:40
Płeć: Kobieta

Planszówki

Post autor: Martuszka »

Polecam wam grę DESCENT , stary i bardzo fajny planszowy RPG, naprawdę wciąga :)

ODPOWIEDZ