Dziadek Samotność

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Tenshi
Pćma
Posty: 201
Rejestracja: pn, 28 sty 2008 22:19
Płeć: Kobieta

Post autor: Tenshi »

A już myślałam, że mój tekst przepadnie zapomniany. Znowu dziękuję i cieszę się nadmiernie, szczególnie, że uważasz "jego" przemyślenia za "naturalne". Wydaje mi się, że styl pisania można zawsze wyrobić, ale bałam się, że moje postaci są drętwe i sztuczne ;] A styl kreowania postaci już trudniej sobie wyrobić.

Jeszcze, co do gubienia ogonków - z żalem muszę przyznać, że zwyczajnie gg mnie nieco cofnęło w rozwoju i jeśli nie przeczytam tekstu 3 razy, nie zauważam tego. Od jakiego czasu piszę ą ę i przecinki, ale długiiiii czas tego nie czyniłam, zresztą wiadomo jak ludzie zazwyczaj na gg piszą ;]

Jeszcze raz dziękuję KPiachu, mi się zawsze twoje prace podobają, więc cieszę się, że poszło w 2 strony :P

Ten.
Ponoć, wchodząc między wrony, musisz krakać jak i one. Smutne to, bo przecież wiadomo, że większość wron wysławia się nader fatalnie...

Little Mermaid

Post autor: Little Mermaid »

Hmm...Tenshi, mogę tylko powiedzieć, że dziękuję za możliwość przeczytania tego opowiadania...

Piękna wrażliwość i dojrzałość w kwestii tematu starości. A anioł mnie zupełnie nie drażni.

Kwestie redaktorskie, omawiane wcześniej - wprawisz się na pewno. A IMHO najważniejsze - wyobraźnia i umiejętność tworzenia wciągających emocjonalnie mikroświatów - już masz.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Tenshi
Pćma
Posty: 201
Rejestracja: pn, 28 sty 2008 22:19
Płeć: Kobieta

Post autor: Tenshi »

No i znowu pozostaje mi tylko podziękować i się zarumienić ;)

pozdrawiam

Ten.
Ponoć, wchodząc między wrony, musisz krakać jak i one. Smutne to, bo przecież wiadomo, że większość wron wysławia się nader fatalnie...

Zablokowany