WT 6

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
KPiach
Mamun
Posty: 191
Rejestracja: śr, 18 sty 2006 20:27

Post autor: KPiach »

Nie dla nagród, Margo! Nie! To po prostu objaw osobliwego, grupowego masochizmu ;-)))
Iko, ja się mogę przemęczać, dyryguj, ja będę kamyki układał. Zbudujemy piękny kurhanik, to jest chciałem powiedzieć pomnik.
Myślenie nie boli! Myślenie nie boli! Myślenie... AUĆ! O, cholera! To boli!

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

Przytupałam z powrotem, zwabiona zapachem serka.
Tylko Nimfa mnie rozumie. Nic nie powiem. Bendem milczeć jak ten grób.
Dziękuję, chlip. :)
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Awatar użytkownika
mirael
Mamun
Posty: 175
Rejestracja: sob, 13 paź 2007 22:59

Post autor: mirael »

Małgorzata pisze: Mirael, w nagrodę zaraz przeczytam Twój tekst. :)))
Jestem strasznie zaszczycona... nieziemsko uradowana i w ogole i co ino i co jeszcze:P:P

Wiem że po komentarzach radość minie, ale póki jest... póki jest niech płonie:P
..::Reality Is Almost Always Wrong::..

Komu potrzebna jest inteligencja, świadomość i takie tam podobne?

Świeżynek

Post autor: Świeżynek »

W tej edycji postanowiłem dzielnie pokibicować. Niestety 10 dni to dla mnie za mało, żeby spłodzić/odleżeć/pociąć/odleżeć/przełamać się i wysłać tekst. Ika radziła, bym myślał nad tym co piszę, to myślę. Myślenie boli (KPiach też zauważył:) i zajmuje masę czasu, dlatego daruję sobie, a przede wszystkim komisji tekstu niedopracowanego (a taki by wyszedł). Poczekam na następne warsztaty. Bo będą, prawda? Będą, no!

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Och, będą, będą. Już zaplanowane są nawet częściowo. Znaczy, odpowiednio zaplanowana została jatka. Teraz trzeba tylko dograć szczegóły...

Biorąc pod uwagę te grupowe skłonności sado-masochistyczne Autorów, przygotowaliśmy coś naprawdę paskudnego. Oczywiście, nic Wam, Drodzy Autorzy, nie powiem. Musi być element zaskoczenia.

A na razie jesteśmy przy WT 6 i jest pięć tekstów. I wszystkie już przeczytałam. I czekam na następne. A Bebe drży, bo ją energia rozpiera, żeby Autorom rzeczonych tekstów urządzić przebieżkę w kółeczku, tzn. chciałam powiedzieć - komentarze napisać. I aż się boi, co Wam, Autorzy, zrobi. :P:P:P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
rubens
Fargi
Posty: 437
Rejestracja: sob, 23 lut 2008 00:00

Post autor: rubens »

Bosh, wysłałem. To będzie MA-SA-KRA. MA-SA-KRA mówię, MA-SA-KRA. No, ale czego się nie robi dla lyteratury, do kurki nędzy... :P
Niecierpliwy dostaje mniej.

Awatar użytkownika
Radioaktywny
Niegrzeszny Mag
Posty: 1706
Rejestracja: pn, 16 lip 2007 22:51

Post autor: Radioaktywny »

A mój tekst swoje leżakuje i ma lipne zakończenie, które nijak nie chce się zmienić. I zrobię coś bardzo masochistycznego - wyślę jutro ten tekst. Ach, już czuję te bicze tnące mi skórę:->
There are three types of people - those who can count and those who can't.
MARS!!!
W pomadkach siedzi szatan!

Awatar użytkownika
terebka
Dwelf
Posty: 562
Rejestracja: ndz, 13 lip 2008 23:56

Post autor: terebka »

No i wysłałem. Według moich obliczeń 2976 znaków. Teraz wypinam zadek pod bicz Ich Wysokości Wilkomentatorów

Mighty Baz

Post autor: Mighty Baz »

Też wysłałem. Życzę miłego czytania :))

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Terebki tekst - przeczytany. Wszystkie wcześniejsze też. Ale i tak spiętrzenie będzie dopiero jutro... :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Maximus
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 606
Rejestracja: sob, 20 sty 2007 17:24

Post autor: Maximus »

A, cholera, może się jednak zabiorę za te warsztaty i coś naskrobię...
Cokolwiek to było, mea maximus culpa.

Xiri
Nexus 6
Posty: 3388
Rejestracja: śr, 27 gru 2006 15:45

Post autor: Xiri »

Dołączam do kibiców Teano (Tino się czyta Twą ksywkę? Już dawno miałam się zapytać). Luzem napiszesz w 15 minut i masz 2 dni na leżenie i korektę. Może to być przecież nawet 1000 znaków! Jest pułap, ale nie ma minimum.
Małgorzata pisze:E, tam, machnij miniaturę, Teano - zdążysz.
Xiri - zastanów się, czy obronisz narratora płci żeńskiej. Interpretacja - kluczowe słowo w każdym podejściu do tematu warsztatów.
Już nie trzeba. Wyszedł facet. Cholerne ryzyko z tym tekstem, ale chyba zaryzykuję.

Kurcze, ciekawi mnie Wasza interpretacja. Aż miło będzie prace poczytać.

/E: Uważam jak Małgorzata - na co komu jakieś ankiety.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Maximus pisze:A, cholera, może się jednak zabiorę za te warsztaty i coś naskrobię...
Tak! W końcu, skoro w jedną noc można było napisać piosenkę romantyczną, to można też naskrobać coś na WT!

Xiri! A widzisz! :P:P:P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Nath
Fargi
Posty: 332
Rejestracja: śr, 03 paź 2007 15:55

Post autor: Nath »

Miałem nie brać udziału, gdyż mam ostatnio bardzo mało czasu. Ale zobaczyłem temat warsztatów... i mnie naszła vena :)
W jeden wieczór naskrobałem tekst. Sam jestem ciekaw jak zostanie odebrany, bo napisałem go w dość eksperymentalnej, jak na moje pisarskie zwyczaje, formie.

Do zobaczenia przy rozszarpywaniu :)

Pozdrawiam!
Ika: Poczuł, że umiera i zapewne doszedł do wniosku, że nie da się złapać tym metroseksualistom ze skrzydełkami. Nie widział swojej przyszłości w chórze.

Awatar użytkownika
Maximus
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 606
Rejestracja: sob, 20 sty 2007 17:24

Post autor: Maximus »

Margo: He, naskrobać to mogę, a nawet już naskrobałem - jeno co ja na to poradzę, że toto takie lipne? ;) Bo tu wszyscy, jak widzę, na oryginalność się silą, to ja już nie wiem, w którą stronę iść, żeby po podobnych skojarzeniach nie poleźć ;-)
To znacznie lepiej siedzieć tylko i czekać, aż inni napiszą, a potem zmasakrować rezultaty ich dzieł, niż dobrowolnie wystawiać się na podobną rzeź :) Bo ja to daaawno udziału w WT nie brałem. Naprawdę dawno. Już nie pamiętam, jak to jest napisać zły tekst - ale zapewne sobie przypomnę, jak przeczytacie ten :)
Mam nadzieję, że jeszcze coś mi do łba wpadnie. Gdyby nie ta gorączka i ból głowy od zapchanych zatok... :P
Cokolwiek to było, mea maximus culpa.

Zablokowany