VII A EDYCJA WARSZTATÓW TEMATYCZNYCH

Moderator: RedAktorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Z całą pewnością rozwiązanie VIIB nastąpi po nowym roku, jednak ogłoszenie drugiej części - planujemy jeszcze w tym roku.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
emigrant
Pćma
Posty: 224
Rejestracja: wt, 11 lis 2008 20:26

Post autor: emigrant »

Dobra, sorry, szukałem i nie znalazłem, więc się zapytuję ( i to w dodatku niniejszym) czy te prace trzeba wysyłać Bebe na PW, czy na maila(którego nie znalazłem, ale który może gdzieś tam jest)?

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

PW
A są w mejlach opcje - wyłącz BBCODE?
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Teano
Kadet Pirx
Posty: 1309
Rejestracja: wt, 05 cze 2007 19:05

Post autor: Teano »

Małgorzata pisze:Z całą pewnością rozwiązanie VIIB nastąpi po nowym roku, jednak ogłoszenie drugiej części - planujemy jeszcze w tym roku.
A nie da się później?
Cholerka, chciałam wziąć udział w tej edycji, a jak to zrobić, skoro w VIIB najprawdopodobniej nie będę mogła z przyczyn niezależnych?
Czy wRedNacze oraz pozostali użyszkodnicy nie obchodzą świąt, nie muszą pastować podług, piec ciast, lepić uszek, malować pisanek etc, że tak się odwołam do uczuć jakichśtam? (Nie żebym ja akurat w tym czasie pastowała czy piekła, będę żerować na rodzinie, jako "gość w dom, Bóg wie po co?" ale próbuję to wykorzystać jako argument, coby korzyść osobistą odnieść i jednak w VIIB udział wziąć. A co za tym idzie i w VIIA)
Ja wiem, że wrednacze uczuc nie posiadają, ale posiadają te, no, rodziny chyba jakieś. I te rodziny są wyposażone w oczekiwania względem wRednaczy? Albo chociaż starą sąsiadkę (tu argument poniżej pasa, granie na uczuciach hipotetycznej sąsiadki-staruszki), która nie przeżyje świat bez wypastowanej podłogi.
Mordor walnął maczugą Orbana w łysy czerep. Po chwili poczuł to samo.
Umowa sporządzona została w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,
po jednym dla każdej ze stron.

� Dżirdżis

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Jeśli o mnie chodzi, to ja mam po prostu przyjść :P
Sorry, argument nietrafion.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Rodziny są. I rodziny są służebne wobec Misji. Rodziny rozumieją i nie żądają, by sprawami przyziemnymi się zajmowali RedAktorzy - pieczenie ciast, lepienie pierogów i polerowanie podłóg jest zatem udziałem rodzin i zaprzyjaźnionych maluczkich, którzy RedAktorom zapewniają byt należny, żeby RedAktorzy mieli czas i siły na Misję. :P

A Święta? Święta, Święta - i po Świętach.

Interwał za duży się robi, Teano. Umrzemy z nudów, jeżeli będziemy czekać trzy tygodnie. Mogę obiecać, że część II będzie ogłoszona przed Świętami, a zakończona po nowym roku (pewnie z tydzień po nowym roku).
So many wankers - so little time...

mixer

Post autor: mixer »

Małgorzata pisze:1. krótki myślnik (-) jako wyraz, ale nie liczy długiego myślnika (–) jako wyrazu, polecam zatem używać tego ostatniego.
Czyli ten myślnik, od którego zaczyna się każdy dialog jest liczony jako wyraz?

Awatar użytkownika
Teano
Kadet Pirx
Posty: 1309
Rejestracja: wt, 05 cze 2007 19:05

Post autor: Teano »

Małgorzata pisze: Interwał za duży się robi, Teano. Umrzemy z nudów, jeżeli będziemy czekać trzy tygodnie. Mogę obiecać, że część II będzie ogłoszona przed Świętami, a zakończona po nowym roku (pewnie z tydzień po nowym roku).
Zakończona, tzn deadline nadsyłania tekstów VIIB będzie po Nowym roku, tak?

Pasuje :) Wchodzę w to.
Mordor walnął maczugą Orbana w łysy czerep. Po chwili poczuł to samo.
Umowa sporządzona została w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach,
po jednym dla każdej ze stron.

� Dżirdżis

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Teano pisze:Zakończona, tzn deadline nadsyłania tekstów VIIB będzie po Nowym roku, tak?
Tak. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Metallic
Kadet Pirx
Posty: 1276
Rejestracja: sob, 22 mar 2008 21:17
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Metallic »

Ja tylko pragnę się upewnić: jedyne zastrzeżenia Wuadzy co do interpretacji i ujęcia tematu, to ta powaga i patos?
"...handlarz starym książkami odkrywa, że jego zarośnięte chwastami, najzwyklejsze w świecie podwórko jest znacznie dłuższe, niż się wydaje - w istocie sięga ono aż do samych bram piekieł."

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Utwór ma być na temat i ma być poważny LUB patetyczny.
Niedopełnienie warunku skaże go na byt pod krechą. :P
So many wankers - so little time...

Maja

Post autor: Maja »

pytanie techniczne: w Wordzie jest jakaś funkcja liczenia SŁÓW czy z palca trzeba? :)

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Narzędzia -> Statystyka wyrazów.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Ellaine
Klapaucjusz
Posty: 2372
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 22:07
Płeć: Kobieta

Post autor: Ellaine »

Czyżbyście chcieli oduczyć Ałtorów patosu rzucając patosowe tematy? Tak tylko pytam. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie czwarty punkt. Ale temat mi się podoba, i tak coś napiszę tylko, że nie na warsztaty :) [rzecz w tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie załapię się na drugą część edycji :) mimo, że nie mam innych tekstów zamieszczonych na forum poza paroma na WT (no tak ze dwa do trzech :D ), więc nie byłoby co wyrzucać ]

Ale żeby nie było, że narzekam...
mixer pisze:
Małgorzata pisze:1. krótki myślnik (-) jako wyraz, ale nie liczy długiego myślnika (–) jako wyrazu, polecam zatem używać tego ostatniego.
Czyli ten myślnik, od którego zaczyna się każdy dialog jest liczony jako wyraz?
Mixer, tak właśnie ten krótki od którego zaczyna się dialog liczony jest jako wyraz. Czyli albo nie robić dialogów, albo od liczby jaką podaje Ci word odjąć liczbę użytych krótkich myślników.
Piękne kłamstwo? Uwaga! To już twórczość - S. J. Lec
Cudnie, fajnie i gites - gdy definitywnie odwalę kitę - J. Nohavica
Rękopis znaleziony w pękniętym wazonie

mixer

Post autor: mixer »

Ale czemu mam je odejmować? Skoro word je liczy, to chyba dobrze.

Zablokowany