Babski wywiad, czyli plotki i ploteczki

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Się wiekiem nie tłumaczę. Zresztą nie od parady używam nicku "Młodzik" bo choć od czterech lat grafmanuję (na razie tak da się to nazwać), to nadal uważam ze jestem takim literackim młodzikiem. Dalej, wszystkie kopy przyjąłem, wstałem i nie tylko nie zrezygnowałem, ale postanowiłem się zemścić tekstem innym, lepszym (przynajmniej za taki będę go uważał gdy tu wyląduje XD). Owy tekst jest gotowy, tzn. był gotowy nim wstawiłem ten nieszczęsny "Babski wywiad", ale po krytyce się nad nim zastanowiłem i uznałem że w jakis 80% będę musiał go napisać od nowa (logiki brak). Jak się z nim uporam to tu wrócę! I jeszcze raz za wszystko dzięki^^

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

Max jakiś czas temu powiedział mi, że Terminem "grafomana" określa się kogoś kto chce przekonać cały świat o swoim geniuszu. Tu może też skupmy się na terminie "in spe" albo "wannabe".
ps.
offtop.
Właśnie "leżakuje" jeden tekst.
Zamiast opowiadania fantastycznego wyszła mi psychologiczno-flilozoficzna bajka z elementami fantastyki, bo chciałem napisać "o czymś"...
Szkoda mi uśmiercać, bo się przyłożyłem, to potrzymam jeszcze jakiś czas i poprawie (jest bardzo przegadany).

Awatar użytkownika
flamenco108
ZakuŻony Terminator
Posty: 2229
Rejestracja: śr, 29 mar 2006 00:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: flamenco108 »

A ja chciałem tylko zaznaczyć, bo chyba mi umknęło, a zarzuciłeś mi niesłusznie: otóż, wyobraź sobie, przeczytałem cały Twój tekst. I za ten zarzut, że nie odrobiłem lekcji, zanim zacząłem się czepiać, oczekuję przeprosin.
To raczej Tobie nie chciało się czytać moich uwag, bo jedną ze złośliwości, jakie Ci zasoliłem było, że chyba sam nie przeczytałeś swojego tekstu. Nie mówiłem wtedy o sobie.
Nondum lingua suum, dextra peregit opus.

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Flamenco wybacz w takim razie. Komentarz do ostatniego cytatu jaki wstawiłeś odebrałem tak, że już nie byłeś w stanie dalej się męczyć z moim tekstem (coś tam wpisałeś, że dalej nie wyrabiasz, widać odnosiło się to do dalszego pisania komentarza). Więc przepraszam jeszcze raz (wiem, że zdania nie powinno sie zaczynać od "więc" XD)

Lasekziom
Kadet Pirx
Posty: 1215
Rejestracja: ndz, 21 wrz 2008 12:49

Post autor: Lasekziom »

To pisz: "Przepraszam więc po raz kolejny."
Nawet ładniej brzmi.:P

Awatar użytkownika
Młodzik
Yilanè
Posty: 3687
Rejestracja: wt, 10 cze 2008 14:48
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Młodzik »

Hmm... lubię czasami pisać po polskiemu XD.
Heh pamiętam jak w 1 liceum na dyktandzie wytknąłem sorce że nie zaczyna sie zdania od "a więc". Mam szczęscie, że mnie lubi, bo dziś nie byłbym wśród żywych XD.

ODPOWIEDZ