F&SF w wersji polskiej

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Toudi

Post autor: Toudi »

Kochani, w związku ze zmianą domeny naszego amerykańskiego licencjodawcy (obecnie oficjalny adres internetowy pisma w USA to www.fandsf.com), my również postanowiliśmy dokonać takiej zmiany. Od dziś polska edycja F&SF funkcjonuje w sieci pod adresem www.fandsf.pl. Zmianie ulegają też wszystkie adresy redakcyjne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tymi zmianami.
A sam Magazyn już Wkrótce powinien być. Na pewno do 25 lutego bo wtedy Do polski przyjeżdża Jeffrey Ford

Toudi

Post autor: Toudi »

Koszt rocznej prenumeraty mieści się w cenie jednej książki w twardej oprawie!

Jak opłacić roczną prenumeratę?
Przelewem w banku lub na poczcie

Powergraph Sp. z o.o.
ul. Cegłowska 16/2
01-803 Warszawa
13 1020 1097 0000 7502 0193 5147

Prosimy o wpłacanie odpowiednich kwot na podane wyżej konto oraz o podawanie na przelewie dokładnych danych imiennych i adresowych z dopiskiem:
F&SF Edycja Polska – prenumerata rok 2010

Warunki prenumeraty:

* koszt prenumeraty wynosi 49 PLN;
* prenumeratę można zamówić do 30 kwietnia 2010 r.;
* roczna prenumerata kwartalnika F&SF Edycja Polska nie obejmuje publikowanego raz do roku wydania specjalnego;
* reklamacje należy zgłaszać w ciągu dwóch miesięcy;
* koszty manipulacyjne związane z dokonaniem wpłaty w banku lub na poczcie ponosi zamawiający;
* koszt wysyłki ponosi wydawca.

Pierwszych 50 prenumeratorów otrzyma w prezencie książkę wydawnictwa POWERGRAPH

Pytania dotyczące prenumeraty: prenumerata@powergraph.pl, tel.: 22 834 18 25 (pon.-pt. 10-15)
Cena Przyzwoita a biorąc pod uwagę książkę i dostawę do domu powiedział bym że śmiesznie niska. Ja już wykupiłem ! Teraz wasza kolej

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Dziękuję serdecznie za informację! Zaprenumeruję sobie. :)))
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Eeee, ale kto to widział, żeby prenumerata nie obejmowała wydania specjalnego? Po to płacę abonament, żeby już się nie musieć po kioskach szlajać i szukać...
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Może wydanie specjalne trzeba zamówić osobno?

A w ogóle na stronie polskiej nie ma danych o tej prenumeracie. Dlaczego? Właśnie chciałam doczytać, czy można wydanie specjalne dodatkowo zamówić... :(((
So many wankers - so little time...

mc
Sepulka
Posty: 96
Rejestracja: czw, 31 maja 2007 15:38

Post autor: mc »

Ze stroną mieliśmy "mały" przestój ze względu na finiszowanie z magazynem, ale jak już opadnie bitewny pył i FSF trafi do sprzedaży, rzecz powinna ruszyć normalnym trybem. :] Niemniej, rzecz jasna, pardon.

Tym samym najlepiej w sprawie prenumeraty i przyległości kontaktować się bezpośrednio przez: prenumerata@powergraph.pl albo tel.: 22 834 18 25 (pon.-pt. 10-15).

Znaczy, heh, niewiele pomogłem...

Toudi

Post autor: Toudi »

W najbliższym czasie odbędą się dwa spotkania literackie pod patronatem kwartalnika literackiego F&SF, na których zaprezentowany zostanie pierwszy numer polskiej edycji pisma. W obu weźmie udział redakcja oraz autor numeru ? Jeffrey Ford.

Pierwsze odbędzie się w czwartek, 25 lutego w Warszawie w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski o godz. 18:00. Po nim wszystkich serdecznie zapraszamy na część nieoficjalną do Paradox Cafe  (ul. Jezierskiego 3/5). Wcześniej tego dnia, o godz. 14:00, Jeffrey Ford weźmie udział w czacie na Wirtualnej Polsce.

Drugie odbędzie się w piątek, 26 lutego w Krakowie w pubie Lokator (ul. Krakowska 27) o godz. 17:00.
Nie wiem czy to w 100 % odpowiedni temat, jak by co niech mnie Mod okrzyczy )

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

A czemu ma krzyczeć? Miejsce dobre, w temacie... :P
Chociaż szkoda, że w Twierdzy nie będzie spotkania.

Mc, głupio mi, że pytania muszę zadawać przez e-mail, skoro mogłabym doczytać => pewnie oczywiste są i w ogóle. No, ale jak nie ma strony, to czuję się usprawiedliwiona, że wysłałam maila. :)))
So many wankers - so little time...

mc
Sepulka
Posty: 96
Rejestracja: czw, 31 maja 2007 15:38

Post autor: mc »

Mailuj bez skrupułów, zdecydowanie :]

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Chyba pierwszy raz coś zaprenumerowałam... Chyba że katalog KKKK się liczy. ;)
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Cordeliane
Wynalazca KNS
Posty: 2630
Rejestracja: ndz, 16 sie 2009 19:23

Post autor: Cordeliane »

Moja pierwsza najwłaśniejsza prenumerata na nowy najwłaśniejszy adres domowy! Poczułam się dorosła... ;)
Light travels faster than sound. That's why some people appear bright until they speak.

niepco

Post autor: niepco »

Pierwszy numer w połowie przeczytany i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Jestem pewien że kwartalnik będzie się cieszył dużym powodzeniem.

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

Zet-zet: zarobię i zaprenumeruję, a co!
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Niepco, a nabyłe/aś bezpośrednio - jeśli tak, to podziel się info gdzie, ludziom się przyda - czy prenumerata już przyszła?
E:
Maaaamy. Pan listonosz przyniósł pakę, a w niej F&SF i "Nowe idzie" - jesteśmy w gronie pierwszych 50 prenumeratorów znaczy. :D
Jeśli kogoś interesuje - cena okładkowa F&SF - 14,99.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

shimazu

Post autor: shimazu »

Wie ktoś może, gdzie można kupić F&SF bez zamawiania prenumeraty? W gdańskich Empikach i Kolporterach nie ma...

ODPOWIEDZ