Rekrutacja

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Nie napisałem, ale napiszę jak znajdzie się 100 ciekawych.

Właściwie to jeden już jest, bo PDW obiecuje mi, że jak się odkuje finansowo to powtórzymy eksperyment z "Bo kombinerki..." na większą skalę.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Przewodas pisze:Nie napisałem, ale napiszę jak znajdzie się 100 ciekawych.
Okropnym minimalistą jesteś.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Teraz jest może 10 osób, z którymi mogę sensownie podyskutować o tym co napisałem. Chcę żeby ich było 100, czyli nastawiam się na wzrost o 1000% To jest minimalizm?!

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Tak. Książki są po to, by je czytać. Czytelnik, który chce dyskutować, to już prawie filolog. A filolog zazwyczaj ma jakieś odchylenia - wiem coś o tym z własnego doświadczenia:-). Czytelnika, któremu się nie chce dyskutować, absolutnie nie można uznać za takiego, który nie zrozumiał. Na kilku takich, którzy przeczytali, zawsze się znajdzie jeden, który dogłębnie przemyślał, ale niekoniecznie kłapie dziobem. A poza tym - nie wystarczy, że przeczytał z przyjemnością? Jeśli to dla Ciebie nic nie znaczy...
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Awatar użytkownika
inatheblue
Cylon
Posty: 1013
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 16:37

Post autor: inatheblue »

900%.
10 = 100% z 10.
100 = 1000% z 10.
Wzrost z 10 do 100 = 10+90.
900%.

Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Takie dziwne, że chcę uciec od czytelników którzy potrafią gadać tylko o duperelach?

Awatar użytkownika
eses
Psztymulec
Posty: 984
Rejestracja: sob, 01 paź 2005 19:59

Post autor: eses »

Za dodatkową opłatą nasz statkowy trubadur umili Wam rejs nie śpiewając już przeboju?
BB + PnL = 66,6%...
I więcej w formie książki nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Przewodas pisze:Chcesz po prostu przeczytać elitarną książkę za darmo, nie ma głupich!
Ani myślę. Chcę po prostu zabezpieczyć swoją inwestycję.
Przewodas pisze:Skoro uważasz, że nie potrafię ci zrobić dobrze (jako pisarz) to się do mnie nie łaś czytelniczo.
Przez moment mi nie przyszło do głowy. Jestem ciekawa, jaki produkt mogę kupić za 500 zł, ale nie aż tak ciekawa, by się zniżyć do czynności, jaką mi obraźliwie imputujesz.

Znaczy, straciłeś potencjalnego klienta nr 11.
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
Bebe
Avalokiteśvara
Posty: 4592
Rejestracja: sob, 25 lut 2006 13:00

Post autor: Bebe »

No ja bym nie dała pięciu stów za powtórkę z Ramzesa. :D
NMSP
Z życia chomika niewiele wynika, życie chomika jest krótkie
Wciąż mu ponura matka natura miesza trociny ze smutkiem
Ale są chwile, że drobiazg byle umacnia wartość chomika
Wtedy zwierzyna łapki napina i krzyczy ze swego słoika

Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Małgorzato, Sama się przekonaj albo przejdź na judaizm i zawracaj głowę rabinowi, a nie mnie.

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Przewodas pisze:Takie dziwne, że chcę uciec od czytelników którzy potrafią gadać tylko o duperelach?
Oczekujesz, że jedynym problemem zaprzątającym ich umysły będą Twoje teksty? Każdy człowiek jakąś część życia poświęca duperelom. Powiedziałbym, ze większą niż problemowi sensu życia, pochodzeniu Ducha Świętego od Ojca i Syna, wyższości coca-coli naszej nad nie-naszą, teorii nieoznaczoności, tudzież tekstom niejakiego Konrada T. Lewandowskiego.
A dzieł wywołujących burzę mózgów było w historii niewiele - i niekoniecznie jest to wina czytelników.
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

Przewodas
Pćma
Posty: 294
Rejestracja: śr, 28 maja 2008 15:56

Post autor: Przewodas »

Oczekuję, że ich umysły w ogóle będą w stanie zająć się jakimkolwiek problemem. Trudno o burzę mózgów gdy w czaszkach lany beton.

Gdyby ktoś serio interesował się sensem życia miałbym już mnóstwo uwag do mojej "Pochwały Herezji".

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Przewodas pisze:Małgorzato, Sama się przekonaj albo przejdź na judaizm i zawracaj głowę rabinowi, a nie mnie.
To Ty chciałeś sprzedać książkę za 500 zł. To nie ma nic wspólnego z wiarą, to zwykła transakcja handlowa.

Nie obrażaj mnie tylko dlatego, że nie potrafisz mnie przekonać o wartości swojego potencjalnego utworu.
<wzruszenie ramion>

I jak wspomniała Bebe - gwarancje jednak są potrzebne. :P
So many wankers - so little time...

Awatar użytkownika
eses
Psztymulec
Posty: 984
Rejestracja: sob, 01 paź 2005 19:59

Post autor: eses »

Przewodas pisze:Gdyby ktoś serio interesował się sensem życia miałbym już mnóstwo uwag do mojej "Pochwały Herezji".
Może gdybyś wydal ją w wydawnictwie, które zapewniłoby Ci reklamę i porządną dystrybucję dzieła, a nie tylko zapłaciło Ci (?) tyle, ile zażądałeś, występowałbyś teraz w telewizji i prowadził program publicystyczno-filozoficzny, a nie zawracał sobie głowę kilkunastoma czytelnikami na niszowym fantastycznym forum?

("Pochwałę herezji" mam na półce, bo wydawca mnie wtedy lubił i dał mi ją za darmo, ale nie czuję się na tyle kompetentny, by dyskutować z doktorem filozofii)
BB + PnL = 66,6%...
I więcej w formie książki nie będzie ;)

Awatar użytkownika
Alfi
Inkluzja Ultymatywna
Posty: 19993
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 10:29

Post autor: Alfi »

Przewodas pisze: Oczekuję, że ich umysły w ogóle będą w stanie zająć się jakimkolwiek problemem. Trudno o burzę mózgów gdy w czaszkach lany beton.
Pozostaje mi polecić Ci lekturę Ośmiu twarzy mistrza Foltyna Karela Čapka.
Przewodas pisze: Gdyby ktoś serio interesował się sensem życia miałbym już mnóstwo uwag do mojej "Pochwały Herezji".
Raczej powinieneś się cieszyć, że ich nie ma.
I to tyle na ten temat. Na więcej nie pozwala mi - tiepier' ja skażu po-francuzski - savoir-vivre;-).
Le drame de notre temps, c’est que la bêtise se soit mise à penser. (Jean Cocteau)
Hadapi dengan senyuman.

ODPOWIEDZ