"Czas Fantastyki"

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Tak jest, jestem za, wtedy w końcu i do mnie kiedyś trafi.

A w ogóle skąd ta pewność, ze niby co? Ja mikroskopowy a on wielką paszczę posiada?!
Prowokator!
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Tam od razu pewność - ale nawet w Fox News nadawali do Saddama: "Resistance is futile!"
Borg cię pewnikiem zasymiluje, nieszczęsny Wirusie. Ja tylko uronię łezkę... a i odetchnę jakby z ulgą, bo to mi ułatwi wysyłkę (jego adres już mam :D ).
W ogóle krygują się wszyscy niemożebnie, jakby w lęku, że prześlę za zaliczeniem pocztowym czy co. Borg może poświadczyć, że to nie tak - trzymam się ustalonych warunków. Ale jak nie, to nie... sniff... nie będzie wolnego miejsca na półce...
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

TJT...fufufu...już dobrze jest. Dobrze...
Do wójta nie pójdziem, możem sobie przesyłać....i tak dalej. Następnemu chętnemu mogę dołączyć gratisa w postaci kotka :)
Ja tylko chcę przeczytać, nie muszę posiąść.

ALE JA ZGŁOSIŁAM SIĘ PIERWSZA i nie zasłaniaj mi się tu adresem. To żaden problem jest!
Lafcadio, kotek gratis? :).....dwa kotki?....trzy?.....bo wiesz, mam zapasy, mogę jeszcze.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Mogę zaproponować kompromis, który zadowoli wszystkich :) Pytanie do Tetriksa i Eboli: macie skaner? ;] Bo mnie kilka artykułów z każdego numeru jedynie interesuje :)

edit:
Borg może poświadczyć, że to nie tak - trzymam się ustalonych warunków.
Poświadczam ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Jesteśmy biednym wirusem, chlip, nie mamy.
To zróbmy tak, Ty sobie poczytasz, potem ja a potem jak kto chce to też.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Do skanera najwcześniej dam się radę dorwać 4 maja. Co będzie wymagało założenia kumplowi headlocka i wepchnięcia go pod biurko. A to świeżo upieczony ojciec jest. I co, mam maleństwo osierocić? Borg, może faktycznie po prostu wyślę ci tę prasssę, a ty dokonasz skanizacji i prześlesz dalej? Tylko decyduj się szybko, bo najpewniej do popołudnia 3.05 nie będę miał dostępu do netu...
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

No, ja mam tu coś co kiedyś funkcjonowało jako skaner. Jeśli jeszcze działa... Dobra, Niezamężny, ślij to mnie, ja przeczytam (może przeskanuje co mnie interesuje) i prześle dalej.
Skandal, Borg poszedł na kompromis ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

To mój talent do NEGOCJACJI zapewne :)
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Kwapiszon

Post autor: Kwapiszon »

Lafcadio pisze:Mogę zaproponować kompromis, który zadowoli wszystkich :) Pytanie do Tetriksa i Eboli: macie skaner? ;] Bo mnie kilka artykułów z każdego numeru jedynie interesuje :)
....
A które dokładnie ....

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Kwapiszon pisze:
Lafcadio pisze:Mogę zaproponować kompromis, który zadowoli wszystkich :) Pytanie do Tetriksa i Eboli: macie skaner? ;] Bo mnie kilka artykułów z każdego numeru jedynie interesuje :)
....
A które dokładnie ....
Z najnowszego:
Szkice: "Komunia herezji i ortodoksji" KTLa, "Trascendential fiction" Klementowskiego
Rozmowy obie
Felietony wszystkie
SF na świecie: też całe

Hmm, wyszło więcej niż kilka. Spisu treści poprzedniego numeru coś nie znalazłem, więc nie podam. Ale też coś było :)
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Gustaw G. Garuga
Psztymulec
Posty: 940
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 11:02
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Gustaw G. Garuga »

Z najnowszego numeru skanować, nieładnie, nieładnie... To jeno 8 zł, a sumienie pozostanie czyste...

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Jeszcze nic nie zrobiłem ;] A i tak sobie przeczytam, bo Tetriks mi wysyła :) Jakbym miał kasę to może bym nawet i zaprenumerował... ale tak bardzo kasą nie śmierdzę, niestety.
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Gustaw G. Garuga pisze:Z najnowszego numeru skanować, nieładnie, nieładnie... To jeno 8 zł, a sumienie pozostanie czyste...
TJT już zapłacił, podwójnie :) może z tym zrobić co zechce.
Ofiarować na przykład.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Gustaw G. Garuga
Psztymulec
Posty: 940
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 11:02
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Gustaw G. Garuga »

tjt pisał "dwa ostatnie numery mam podwójne". Jeśli to obejmuje i ten najnowszy, to niech będzie, że dla Lafcadia kupił drugi, ale jeśli nie, to się robi średnio miło. A Redakcja niedawno tak ładnie prosiła, żeby kupować, bo (to już między wierszami) cienko przędą.

Awatar użytkownika
Małgorzata
Gadulissima
Posty: 14598
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 09:11

Post autor: Małgorzata »

Gustaw G. Garuga pisze: A Redakcja niedawno tak ładnie prosiła, żeby kupować, bo (to już między wierszami) cienko przędą.
<mściwość mode/on> I dobrze im tak, bo zasłużyli sobie <mściwość mode/off>
So many wankers - so little time...

ODPOWIEDZ