Ile można... czyli kolejny portal fantastyczny powstał

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Swoją drogą, to temat był dyskutowany rok i miesiąc temu... więc jeśli już, to "czepialiście się". ;>
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Meduz pisze:A swoją drogą to nowy portal bardziej przypomina sklepik pt. mydło i powidło. ;-D
Już nie taki nowy ;] A mi do dziś brakuje wywiadów ;]
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

Awatar użytkownika
Meduz
Cylon
Posty: 1106
Rejestracja: ndz, 19 lis 2006 21:59

Post autor: Meduz »

Sorry, nie patrzyłem na datę "poczęcia" postu;-)
A przy okazji to wypadało by chyba jakieś życzenia przesłać Paradoksowi, bo roczek im minął;-)
Meduz Kamiennooki

- Lepiej się spytaj, co to daje?
- A co zabiera?

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Ja mam życzenia, bardzo przewidywalne, ale zawsze: życzę Paradoksowi więcej wywiadów :P
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

ae

Post autor: ae »

Droga Millenium Fantom!

Nie wiem, może rzeczywiście powinienem, bo jak ostatnio coś robiłem dla Fahrenheita, to nie miał jeszcze forum.
Forumokieta? W bestiariuszu pod "P" jak "Potworki językowe"? W każdym razie zajrzałem tam i rzeczywiście, punkt 4 "Nowi ... proszeni ... przywitanie się i krótkie przedstawienie w miejscu specjalnie po to stworzonym – łowisku." Klik - "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje". No to chyba jakiś martwy przepis :).
Ja nie odgrzebałem starego topicu, tylko przypadkiem na niego wlazłem. Jak już się zarejestrowałem i napisałem dwa słowa, zobaczyłem datę... no to skomentowałem. To raczej może taka uwaga na stronie, więc chyba jeszcze nie masło maślane, ale OK. przyjmuję uwagę.

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Falcon, nie Fantom.
A Łowisko, mimo że link chwilowo nie działa, dalej istnieje. W Forum o forum (opinie, uwagi, propozycje oraz powitania). Ale szczerze przyznam, że jestem zadowolona. Forumokietę przeczytałeś, oby więcej takich użytkowników...
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

ae

Post autor: ae »

O rany. Teraz to już przepraszam. Oczywiście, że Sokół Milenium, a nie Duch Milenium.
Pewnie, że więcej takich użytkowników. Jakby ich było więcej, to i F. wychodziłby częściej :)

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

No tak, wiedziałam, że porządki na forum to ZUO. Teraz link działa.
Niestety ae muszę Cię zmartwić. Częstotliwość ukazywania się periodyku nie jest uzależniona od tego ilu użytkowników zapozna się z forumokietą. A szkoda <rozmarzona tonie w wizji, w której uzbrojony moderator stojący przy wejściu, mierzy w nowego użytkownika z kałacha, szepcząc przy tym czule: czytaj, czytaj, czytaj.>
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

ae

Post autor: ae »

Ależ zdaję sobie sprawę. Więcej użytkowników takich jak ja, a nie czytających zasady etykiety forum... link działa, powiadasz...

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

A to co innego :)
FTSL
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Achika
Ośmioł
Posty: 609
Rejestracja: pt, 22 sie 2008 09:23

Post autor: Achika »

Lafcadio pisze:
Meduz pisze:A swoją drogą to nowy portal bardziej przypomina sklepik pt. mydło i powidło. ;-D
Już nie taki nowy ;] A mi do dziś brakuje wywiadów ;]
Z Komudą ostatnio zamieścili.

A zobaczcie to:
http://paradoks.net.pl/read/10783
"Nowe zasady recenzowania książek". Lektura, hm, pouczająca.

;-D

Ktoś tu pytał, czy Paradoks jest związany z organizatorami lubelskiego Polconu. Jest. (piszę teraz, bo dopiero co znalazłam ten wątek).
Było pokolenie X, teraz jest pokolenie Ctrl + X.

Awatar użytkownika
Orson
Ośmioł
Posty: 686
Rejestracja: ndz, 05 kwie 2009 18:55

Post autor: Orson »

I niech powstaje jak najwięcej. Im większa konkurencja, tym większa mobilność. Im większa mobilność, tym większa kreatywność.
Powstał, stoi. Jak będzie stabilny to wytrzyma, słaby, to upadnie. Proste prawo dżungli. Próbować zawsze warto.
,,Mówię po hiszpańsku do Boga, po włosku do kobiet, po francusku do mężczyzn, a po niemiecku do mojego konia" Karol V Obieżyświat

tygryswpaski

Post autor: tygryswpaski »

Ebola pisze: A szkoda <rozmarzona tonie w wizji, w której uzbrojony moderator stojący przy wejściu, mierzy w nowego użytkownika z kałacha, szepcząc przy tym czule: czytaj, czytaj, czytaj.>
Moze zamiast Ebola zmienic nick na RAMBO-LA??!! :D

Awatar użytkownika
Laris
Psztymulec
Posty: 916
Rejestracja: czw, 11 gru 2008 18:25

Post autor: Laris »

Orson pisze:I niech powstaje jak najwięcej. Im większa konkurencja, tym większa mobilność. Im większa mobilność, tym większa kreatywność.
Powstał, stoi. Jak będzie stabilny to wytrzyma, słaby, to upadnie. Proste prawo dżungli. Próbować zawsze warto.
Tak przy okazji, to Polter stoi od dobrych trzech lat i ku upadkowi się nie chyli. :P
A fakt, portal pomocnym wielce się okazał w wielu sprawach (jak choćby mapy do Warhammera i inne pomocne w sesjach drobiażdżki), jednak żywię doń swoistą niechęć, której powodów nie podam. ^^
Najmniej pamiętam zajęcia w szkole,
bo żaden z nas się tam nie nadawał.
Awantura - Pokolenie nienawiści

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Polter stoi od 2002 albo 2003 roku.
I zależy, co bierzemy pod uwagę mówiąc o "upadku"? Jeśli ilość wejść, to faktycznie, trzyma się świetnie. Jeśli jednak mówić o braku profesjonalizmu i tworzeniu tekstów przez użytkowników, a nie przez redakcję (właściwie nie ma tam żadnej redakcji, bo przecież nie można tak nazwać tych, którzy załatwiają patronaty i czuwają, żeby dany tekst poszedł do Książek, czy Konwentów), to upadek nastąpił już jakiś czas temu.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

ODPOWIEDZ