Ile można... czyli kolejny portal fantastyczny powstał

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Radek

Post autor: Radek »

http://urko.polter.pl/,blog.html

Pierwszy lepszy polter blog. Ja, nie przecze - zdjecia panienek fajne.
W sam raz na naszą-klasę....

Ale moze ja mam dziwne skojarzenia?:/

Awatar użytkownika
malakh
Pćma
Posty: 293
Rejestracja: śr, 14 lis 2007 22:17

Post autor: malakh »

Radek pisze:Rheged, był kiedyś naczelnym sub-portalu na Poltergeiscie... kiedy jeszcze w pampuszki robiles Drogi malakhu. To jak na moj gust Coś jednak o serwisie wie.
Serio? A ile lat temu był członkiem redakcji? I od ilu lat nie ma wglądu w jej funkcjonowanie?
Radek pisze:I jak na moj gust uzyl tez dosc konkretnych argumentow
Ale nie merytorycznych, bo wyssanych z palca. Równie dobrze mógłbym pluć jadem na Esensję, bo zdarzyło mi się u nich dwa, czy trzy teksty opublikować, a redakcja strasznie się wlekła. Pytanie tylko - czy na podstawie własnych domysłów mogę wygłaszać sądy na temat funkcjonowania całej redakcji?[/quote]

Co do tonu, fakt, że mnie poniosło... ale trudno zachować spokój, czytając takie słowa:
Rheged pisze:W kupie to jest tylko smród. Niech się sami tym kadzą.
Niemniej, za ton przepraszam.
Ika pisze:Dyskusji z zarzutami nie podejmowałeś :).
Oko coś chyba niedowidzi;p
bo przecież redakcji nie ma, korektorzy to moi wyimaginowani przyjaciele, a ja najwyraźniej ślepy jestem, bo w dziale książkowym teksty kogoś spoza redakcji widuję raz na ruski rok (99% to teksty redaktorów, bądź stałych współpracowników, jak chociażby Rafał Śliwiak)
Pierwszy lepszy polter blog.
A co ma funkcja blogów do poziomu teksów i redakcji? o_O

Awatar użytkownika
nosiwoda
Lord Ultor
Posty: 4541
Rejestracja: pn, 20 cze 2005 15:07
Płeć: Mężczyzna

Post autor: nosiwoda »

malakh pisze:Równie dobrze mógłbym pluć jadem na Esensję, bo zdarzyło mi się u nich dwa, czy trzy teksty opublikować, a redakcja strasznie się wlekła. Pytanie tylko - czy na podstawie własnych domysłów mogę wygłaszać sądy na temat funkcjonowania całej redakcji?
Możesz. Ale musisz się liczyć z (wirtualnym) kopniakiem ode moi :P
"Having sons means (among other things) that we can buy things "for" those sons that we might not purchase for ourselves" - Tycho z PA

Awatar użytkownika
malakh
Pćma
Posty: 293
Rejestracja: śr, 14 lis 2007 22:17

Post autor: malakh »

nosiwoda pisze:Możesz. Ale musisz się liczyć z (wirtualnym) kopniakiem ode moi :P
To był tylko przykład, nosiwodo. Robić tego nie mam zamiaru, bo - zważywszy na fakt, iż wglądu do redakcji nie mam - sensu wielkiego by to nie miało.

M.S.
Sepulka
Posty: 81
Rejestracja: wt, 16 cze 2009 14:01
Płeć: Mężczyzna

Post autor: M.S. »

Pierwszy lepszy polter blog. Ja, nie przecze - zdjecia panienek fajne.
W sam raz na naszą-klasę....
Blogi to tylko dodatek do serwisu, jeden z jego elementów, bynajmniej nie najważniejszy. Żaden z kilkunastu działów Poltera nie opiera się na blogach, ale na pracy redakcji i współpracowników.

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Kto chce popcorn?
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Mła. Wymienię się na gazowane pićko.
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Ja też. Wymienię na cukierki.
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Malakhu, Oko widzi, bo od tego jest :P
Recenzja dotyczyła "Nikta" Madzikowego, ktoś z dyskutantów poproszony o argumenty i przykłady podał takowe, łącznie z cytatami z Twojej recki, a Ty odpowiedziałeś w stylu: wiedziałem, ze nie będzie argumentów tylko nieuzasadnione ataki, w takim tonie dyskutować nie będę.
Przyznaję, że od tamtego czasu uważam to za Twój modus operandi.
I od razu zaznaczam nie twierdzę, że tamten ktoś miał rację (nie chce mi się szukać), odnoszę się do Twojej reakcji li tylko. Próbujesz dyskredytować dyskutanta, który ma poglądy odmienne od Twoich. Teraz też.

EDIT: Widownia się lepiej zabiera do roboty!
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
malakh
Pćma
Posty: 293
Rejestracja: śr, 14 lis 2007 22:17

Post autor: malakh »

Wydaje mi się, Iko, że mylisz pojęcia. Rheged nie tyle wyraził swoje poglądy, co podał nieprawdziwe informacje dotyczące funkcjonowania Poltera.

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

Ooo, jakie słitaśne portal-drama. To ja się dorzucę, żeby dać asumpt nosiwodzie: Paweł Sasko musi odejść!

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Jeśli chodzi o redakcję działu Książki, to przykładów niekompetencji można by mnożyć. Począwszy od dyskusji Senmary z kimśtam w artykule o polskiej fantastyce (gdzie trylogia husycka Sapkowskiego nie została zaliczona do fantastyki, bo tam jest "raczej więcej historii" - parafraza, jednak oddająca sens argumentacji), do wywiadów tejże stylizowanych na luzacką rozmowę (szczególnie śmiesznie wyglądało to z Piekarą oraz Twardochem).

Tak się składa, że Rheged był naczelnym Kaeru Earthdawn dawno temu i po prawdzie na forum redakcyjne od dawna wstępu już nie ma, jednak zna się osobiście ze Starliftem, który do niedawna był naczelnym Poltera. W rozmowach wychodziły ciekawe rzeczy o Polterze.

A jeśli chodzi o blogi - w tym momencie to główna część serwisu. Tam jest najwięcej tekstów, tam są przemycane nowinki, tam toczy się życie Poltera. Tym bardziej, że reklamujecie kawałki z blogów w swoim newsletterze.

Odnośnie reagowania na krytykę przez redakcję Poltera mówić nic nie muszę. Wystarczy wejść i przeczytać jakiekolwiek komentarze pod artykułem, w którym są merytoryczne błędy.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Wehrmacht

Post autor: Wehrmacht »

Jeśli jednak mówić o braku profesjonalizmu i tworzeniu tekstów przez użytkowników, a nie przez redakcję (właściwie nie ma tam żadnej redakcji, bo przecież nie można tak nazwać tych, którzy załatwiają patronaty i czuwają, żeby dany tekst poszedł do Książek, czy Konwentów),
Bzdura totalna. Odkąd pracuję w serwisie, ŻADEN artykuł nie przeszedł bez redakcji - nie tylko w dziale książkowym (a widzę, co się tam dzieje). Teksty z kolei pisze - niespodzianka! - redakcja.
Pierwszy lepszy polter blog. Ja, nie przecze - zdjecia panienek fajne.
W sam raz na naszą-klasę....
Masz rację! To nie redakcja wystawia teksty na blogi, one wychodzą od użytkowników! Nie redagujemy ich też! Zatem to, co jedna osoba wrzuciła na SWOJEGO bloga, kreuje wizerunek CAŁEGO serwisu. Nieźle.

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Aha - co do tego, że atakuję. Oczywiście, że atakuję, bo do Was kulturalnie nie można. Bo i tak nie jesteście w stanie polemizować, a jedynie traktować uwagi zdegustowanych użytkowników, jako atak.

I to, że o Polterze piszę tutaj oznacza, że na Polterze nie da się pisać o Polterze. A to, że mało kto z Was wchodzi na FF, to generalnie Wasza sprawa, nie moja. Ja mogę pisać, gdzie tylko zechcę.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Trolliszcze
Psztymulec
Posty: 996
Rejestracja: pn, 07 maja 2007 01:43

Post autor: Trolliszcze »

Wehrmacht i jego dziadkowie proszeni są o witanie się w wątku do tego przeznaczonym, bo chamstwa nie zniese!

EDIT:

I Mr M.S. takoż. Przypominamy, że Panowie nie są u siebie.

ODPOWIEDZ