Najważniejsza Nagroda - Second Edition

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Najważniejsza Nagroda - Second Edition

Post autor: Ika »

Redakcja Periodyku Sieciowego FAHRENHEIT – pod naciskiem opinii światowej oraz kół opiniotwórczych i innych zbliżonych – informuje, zapowiada i ostrzega, że począwszy od roku 2006, wybieramy corocznie

*** Laureata Nagrody FAHRENHEITA ***


Nagroda przyznawana będzie przede wszystkim w kategorii Literatura, bez rozbijania na powieść, nowelę, opowiadanie, formy krótkie, zwięzłe, polskie i inne. Jedynym kryterium pozwalającym danemu utworowi wystartować w wyścigu do nagrody, jest powstanie tegoż utworu i publikacja na papierze lub w Sieci. Zwrotu „przede wszystkim” użyto powyżej nie bez kozery.

Nagroda przyznawana będzie przez Redakcję Periodyku Sieciowego FAHRENHEIT w składzie jak w stopce redakcyjnej na Dzień Przyznawania. Nominacje do nagrody nadsyłać mogą czytelnicy w dowolnej formie, nawet na banknotach. Redakcja obiecuje, że podczas głosowania i walki o określenie Laureata, nominacje te będą brane pod uwagę.

Pozostałe szczegóły i informacje o sposobie nominowania przez Członków Redakcji oraz o samym głosowaniu objęte są, były i będą tajemnicą, a wszelkie ewentualne przecieki należy z góry uważać za mylne, tendencyjne i nieprawdziwe, ponieważ przecieków z łona Redakcji być nie może i nie będzie.

Nagroda przyznana zostanie wręczona Laureatowi na pierwszym konwencie, jaki stanie się Jego i Redakcji udziałem. W najgorszym scenariuszu zostanie przesłana-przekazana, a wdzięczny Laureat sam ją sobie wręczy.

Nagroda przyznana, a raczej jej postać, również jest objęta tajemnicą, ale w tym przypadku tylko do czasu, czyli do chwili ogłoszenia wyników lub jej wręczenia. Od tej chwili o samym jądrze Nagrody, czyli o tym, co będzie wręczane, można już będzie mówić.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Re: Najważniejsza Nagroda - Second Edition

Post autor: Cień Lenia »

Ika pisze:publikacja na papierze lub w Sieci.
Na Zakużonej Planecie też?;p

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Ty mnie nadeptywasz na odcisk! Moja irytacja zaczyna mieć kolor rózowy. Zamierzam zacząć Cię prześladować!

Wypisz nominację, a potem porozmawiamy.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Dehydrogenaza
Pćma
Posty: 250
Rejestracja: wt, 19 wrz 2006 12:44

Post autor: Dehydrogenaza »

Nominacje do nagrody nadsyłać mogą czytelnicy w dowolnej formie, nawet na banknotach.
Zwłaszcza na banknotach :))))
FTSL

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

OjZet, a to on był Twórcą Regulaminu w przedstawionej formie, jest gentelmanem!
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Ika pisze:Wypisz nominację, a potem porozmawiamy.
Nominuję "Nekromantę z następnej wioski" autorstwa niejakiego MK, 'wspieranego' przez Colemana ^^

Swoją drogą dopiero teraz zauważyłem, że mam wspólne inicjały z tamtym Grafomanem oO

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

CL?
Poza tym nominacje wysyła się na adres redakcji :P
Najchętniej SEKRETARZA REDAKCJI :D
A nie się pisze na forum, Drogi Przyjacielu O Swobodnym Podejściu Do Alfabetu :P:P:P
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Ika pisze:CL?
Prawie :PP
A nie się pisze na forum, Drogi Przyjacielu O Swobodnym Podejściu Do Alfabetu :P:P:P
Ke pasa?

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Cień Lenia pisze:
Ika pisze:Wypisz nominację, a potem porozmawiamy.
Nominuję "Nekromantę z następnej wioski" autorstwa niejakiego MK, 'wspieranego' przez Colemana ^^
Ja też :PP Taką literatÓrę trzeba cenić :P
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Ika
Oko
Posty: 4256
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:26

Post autor: Ika »

Poszli, Niesubordynowane Jedne Stwory!
Nominacje pocztą, a nie byle jak i gdzie popadnie.
I zdecydujcie się KOGO nominujecie. Autora tekstu, czy komentarzy. Nagroda jedna jest.
Im mniej zębów tym większa swoboda języka

Awatar użytkownika
Cień Lenia
Zwis Redakcyjny
Posty: 1344
Rejestracja: sob, 28 paź 2006 20:03

Post autor: Cień Lenia »

Ale to - w pewnym sensie - duet. Komentarz Colemana nie byłby tak piękny, gdyby nie byki... A ten tekst bez komentarza, to jak żołnierz bez karabinu!

Awatar użytkownika
Varelse
Dwelf
Posty: 511
Rejestracja: czw, 13 lip 2006 11:12

Post autor: Varelse »

Dokłądnie. Tekst i komentarze to jedna całosć, a Colemana i MK powinno się traktować jako spółkę autorską (nie wiem czy ten pierwszy by się ucieszył, ale cóż).
Ale tak naprawdę nie miałbym nic przeciwko umieraniu, gdyby nie następowała po nim śmierć - Thomas Nagel


Szczury z Princeton, Nowa Fantastyka 9/2009

ODPOWIEDZ