Moje Forum jest mojsze - Wars wita Was

czyli wszystko o periodykach, które nie są Fahrenheitem

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Dzejes, to co napisałem jest jasne jak słońce, wyjaśniać nic nie muszę. A tłumaczyć się tym bardziej, nie? No, to skoro tak, to ja sobie odmaszeruję, co by krwi nie napsuć nikomu niepotrzebnie.
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

Awatar użytkownika
dzejes
Pćma
Posty: 275
Rejestracja: czw, 29 gru 2005 19:24

Post autor: dzejes »

No więc właśnie nie jest. Po pierwsze czynisz jakieś niesprecyzowane zarzuty, po drugie robisz to tu, nie na właściwym forum. Zobacz jak napisała Elam - jasno, tam gdzie trzeba.

Oczywiście nie musisz się tłumaczyć przed nikim.
Matko literatko!

Draken

Post autor: Draken »

mogę coś powiedzieć?

powiem

to jest tak, że będąc częścią danego "środowiska" nie zauważa się jakie ma zady i walety

czasami staram się spojrzeć na forum NF z dystansu i ze wzgledu na to iż ostatnio mniej się udzielam zaczynam też dostrzegać tam pewne objawy "niezdrowe"

nie ma organizmów 100% zdrowych. A mi akurat choroba NF nie szkodzi, a SFFiH szkodzi (na nerwy mi szkodzi). Tu pewnie też jest jakaś (się o tym nasłuchałem) ale ponieważ ograniczam się (na razie) do tego tylko działu, więc nie odczuwam.

A SFFiH... czasami zaglądam, ale udzielać się nie będę

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Draken pisze:Tu pewnie też jest jakaś (się o tym nasłuchałem) ale ponieważ ograniczam się (na razie) do tego tylko działu, więc nie odczuwam.
No jak tak mogłeś przerwać w najlepszym momencie! Dawaj ploty, dawaj zasłyszane opinie! Daisuki nano wa, himawari nota ne - mawiali starożytni Japończycy, co można przełożyć na swojskie - Co nas nie zabije to nas wzmocni! :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Draken

Post autor: Draken »

ale to offtop będzie... i mnie pobiją moderatory

Coby offtopa nie było:
Co do okładki SFFiH to w sumie o tyle lepiej niż z dawnymi filmowymi okładkami NF, ze nie jest to plakat, a po prostu grafika wziąta z filmu. Nie wali tytułem po oczyskach. Uczciwie trzeba przyznać, ze jest to pewien plus.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Draken pisze:ale to offtop będzie... i mnie pobiją moderatory
Nie pękaj! Morderator Cię ochroni. A jak uzna to za uzasadnione to wydzieli temat do nowego wątku. A wtedy to dopiero będzie - wtedy dopiero nasi przeciwnicy (są tacy?) utwierdzą się w przekonaniu o panującym tu Układzie i towarzystwowzajemnejadoracyjności.

Znaczy będzie kupa śmiechu i zabawy :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Draken

Post autor: Draken »

No dobra, nie zauważyłem statusu.

No to podobno gremialnie pastwicie się nad wybranymi autorami, redaktor Szmidt jest pod specjalną ochroną, i w ogóle TWA do bólu. Ale jak juz mówiłem na razie ze względu na ograniczony czas pewnie nie odczuję. (jeżeli to prawda)

Coś tam jeszcze było, ale nie chce wrócić na powierzchnię świadomości...

Awatar użytkownika
taki jeden tetrix
Niezamężny
Posty: 2048
Rejestracja: pt, 10 cze 2005 20:16

Post autor: taki jeden tetrix »

Draken pisze:[...]redaktor Szmidt jest pod specjalną ochroną[...]
NMSP
FTSL, oczywiście, też.
"Anyone who's proud of their country is either a thug or just hasn't read enough history yet" (Richard Morgan, Black Man)
"Jak ktoś chce sypiać ze skunksami, niech nie płacze, że mu dzieci śmierdzą" (Etgar Keret)

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Tylko tyle... Jestem zdecydowanie zdegustowany ;)

Myślałem, że chociaż agenturalną przeszłość mi wywloką... Jak by nie było byłem przez dwa lata Iszym sekretarzem Komunistycznej Partii Internatu i Dojeżdżających. A tu tylko takie niskokalibrowe pukawki wytoczono.

Nie honor to z takimi walczyć :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Khem, czy Forum SFFH, Forum NF, TWA to tytuły opowiadań w ostatnim numerze SF z literkami?
W mordę! Robert, sprzedali mi braka. W moim egzemplarzu takich opek nie ma!

wpis moderatora:
Ebola: Jeśli koniecznie musicie dyskutować o wyższości forum nad forum to sobie może załóżcie temat, co?!
A, Ty Kiwaczku i tak jesteś podejrzany. Siadł i wstydził się.
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

Wszystko pod kontrolą O Złowrogi Wirusie!

Przecież napisałem, że jak się offtop rozwinie to go wydzielę :D
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Niegodnie się zachowujecie, ludziska. Niegodne rzeczy w tym wątku wywlekacie. Wszyscyśmy fani fantastyki i na tym powinniśmy się skupiać. Fora winny darzyć się sympatią, skoro zajmują się tym samym - każde od innej strony. A uogólnienia względem klimatu panującego na innych forach są zwyczajnie bzdurne, niesmaczne, ociekają jadem i są dla wielu krzywdzące. Po co to wszystko? Niech każdy bawi się w takiej piaskownicy, w jakiej czuje się najlepiej. Można bawić się też we wszystkich po trochu. Jaki jest cel plucia do innych piaskownic? Wstydźcie się.

Awatar użytkownika
kiwaczek
szuwarowo-bagienny
Posty: 5629
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 21:54

Post autor: kiwaczek »

O Dabliu!

Wskaż proszę przykłady takiego opluwania! Wyśmiewanie się z tego typu wojen to jeszcze nie opluwanie.

Ja się nie mam czego wstydzić. Inne foruma mnie nie interesują. A skoro nie interesują to się nie wypowiadam. Takie mam proste zasady.

Wiem, że swoje apele o wstydzie kierujesz do tych co sie wstydzić powinni, ale w takim razie nie generalizuj, tylko z grubej rury dawaj. Indywidualnie. Konkretnie.
I'm the Zgredai Master!
Join us young apprentice!
Jestem z pokolenia 4PiP i jestem z tego dumny!

Draken

Post autor: Draken »

@ nosiwoda - chodzi mi o to, że nie wali mi tytuł po oczach, owszem obrazek może i jest z plakatu, ale nie występuje jako plakat, czyli reklama, tak jak to miało onegdaj miejsce w NF
(o mój bobie! bronię SFFiH!!! niebo spada nam na głowy!!!! kuniec świata paniedziejku....)

@ reszta - jaka wyższość? jakie plucie? przecież spokojnie mówię, że mi sie zabawa w piaskownicy SFFiH nie podoba, to i się w niej nie bawię. A że jednak coś do powiedzenia o piśmie SFFiH mam, to piszę tutaj, bo tutaj redaktor Szmidt zagląda, a czy na forum NF zagląda to nie wiem. A że sensem wypowiadania się o stanie pisma nie jest samo tylko plaplanie dla plaplania, tylko chęć by pismo było coraz lepsze, to chciałbym by moja część "głosu ludu" do redaktora Szmidta jednak docierała. Więc tu a nie tam, czy też tam.

Awatar użytkownika
Rheged
Stalker
Posty: 1886
Rejestracja: pt, 16 wrz 2005 14:35

Post autor: Rheged »

Ja po prostu zdziwiłem się wypowiedzią Elam i wrzuciłem swoje zdanie. To, że na jakieś forum spoglądam z sympatią, a na inne nie, jest naturalne. Komentować też mogę, bo niby czemu nie. Nawet zgryźliwie, jeśli uznam za stosowne. Mi tam po prostu klimat nie odpowiada, co wyrzekłem wszem i wobec. No, ale nie musi. W końcu to forum nie dla mnie. I tyle. Rzekłem.

EDITH: no i wydzielili topic, kiedy ja już nie mam nic do powiedzenia ;). No i jak to tak, no? ;)
Emil 'Rheged' Strzeszewski
Pipe of the rising sun, Sympathy for the pipe
Pipe of the storm, Born to be pipe

ODPOWIEDZ