HEROES wymiata z kapci

czyli osobno o serialach TV, koniecznie rozdzielnie i przeciwpołożnie

Moderator: RedAktorzy

Awatar użytkownika
Karola
Mormor
Posty: 2032
Rejestracja: śr, 08 cze 2005 23:07

Post autor: Karola »

Na razie nieufnie podchodzę, ale pomna słów Olafa, nie zrażam się jeszcze. Fajne, ale żeby lepszy od Lost czy PB? Nieeee...
Indiana Jones miał brata. Nieudacznika rodem z Hiszpanii. Imię brata nieudacznika brzmiało Misco. Misco Jones.

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Szczerze, to wg mnie PB bije na głowę, ale Lostów nie. Ten drugi jest, póki co, najlepszy. A Prison Break jest dobry, fakt, ale jakoś przestał mnie ekscytować. Tymczasem Heroes trzyma w napięciu :D
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Żona dziś obejrzała (mnie nie było w domu). Stwierdziła że nudne i tendencyjne. Woli BSG...

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

Dabliu pisze:Żona dziś obejrzała (mnie nie było w domu). Stwierdziła że nudne i tendencyjne. Woli BSG...
O tym właśnie mówiłem - pilot jest nudny i po nim odnosi się wrażenie, że cały serial to mizerny klon X-menów. Sam zarzuciłem oglądanie Herosów właśnie po pilocie.
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Albinos

Post autor: Albinos »

PO pierwszych dwóch odcinkach musiałam na nowo zdefiniować pojęcie ludzi, którzy latają bez spadochronów. Mam nadzieję, że naprawdę jakoś będzie się poprawiać z odcinka na odcinek, bo na razie się śmiertelnie znudziłam

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Zapraszamy na Łowisko.
Nie wypada wszak włazić do kogoś bez przywitania, prawda?
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
elam
Pćma
Posty: 237
Rejestracja: sob, 11 cze 2005 20:15

Post autor: elam »

ech, tylko to tlumaczenie ... zenada...

np. kiedy ta przestraszona dziewczynka powtarza : "please, don't hurt me..." , lektor czyta: "prosze, nie bij mnie". toc nawet ja romanistka wie, ze nalezaloby przetlumaczyc: "nie rob mi krzywdy".
noo, Sylar by ja zbil, oj zbilby, pewnie paskiem, co .... :/ grrr

zainteresowanych informuje, ze odcinki robia sie coraz ciekawsze. :)

i przypominam, ze w wikipedii mozna znalezc linki do komiksoiw, ktore stanowia swojego rodzaju uzupelnienie serialu - ich akcja rozgrywa sie miedzy kolejnymi odcinkami...
Wielu ludzi nie wie, co zrobic z czasem.
Czas nie ma z ludzmi takiego problemu...
____________________________________
"Agencja Dimoon - ten sie smieje kto umrze ostatni." - yyy...

Awatar użytkownika
podzjazdem
Dwelf
Posty: 505
Rejestracja: śr, 21 mar 2007 07:58

Post autor: podzjazdem »

Obejrzałem. I muszę przyznać, że z chęcią obejrzę kolejne odcinki.
Osusz skrzydła, bracie. Na mokrych od łez daleko nie zalecisz...

Nocta
Pćma
Posty: 254
Rejestracja: sob, 18 cze 2005 16:15

Post autor: Nocta »

Ja też obejrzałam i pierwszy odcinek mnie wyraźnie znudził. Z drugim było już trochę lepiej, ale nadal bez rewelacji. Zastanawiam się czy dać im szansę...
Pieniądz gorszy wypiera pieniądz lepszy.
M. Kopernik
W co wierzą debile?

Kkkara

Post autor: Kkkara »

Heroes nie wymiata z kapci. Przynajmniej mnie. Ale: wiele osób, z któych zdaniem się licze i gust mi sie pokrywa, stwierdziło, że będzie lepiej. Więc się trzymam i masochistycznie pooglądam jeszcze ze 2- 3 odcinki. Jeśli nic się nie zmieni, zarzucam oglądanie. I wracam do Rzymu, mam jeszcze do obejrzenia końcówkę 2 sezonu.

Awatar użytkownika
Dabliu
ZakuŻony Terminator
Posty: 3011
Rejestracja: wt, 22 sie 2006 20:22
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dabliu »

Kkkara pisze:wracam do Rzymu, mam jeszcze do obejrzenia końcówkę 2 sezonu.
Jest piękna :)

Awatar użytkownika
Olaf
Wujcio Cleritus
Posty: 744
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:44

Post autor: Olaf »

"Rzym" jest najlepszym serialem historycznym jaki kiedykolwiek stworzono. Jest dowodem na to, że można pokazać historię w bardzo ludzki, komercyjny (dla stacji) sposób. Czekam na kolejną produkcję HBO tyczącą się czwartej krucjaty.
Twardy, kruchy i pozbawiony życia. (by Dabliu)

Dziękuję wszystkim za pomoc mojemu menelowi! I proszę o kolejne datki:p

Awatar użytkownika
Ignatius Fireblade
Kameleon Super
Posty: 2575
Rejestracja: ndz, 09 kwie 2006 12:04

Post autor: Ignatius Fireblade »

Kurde, będe musiał rzucić okiem na ten cały Rzym XD (ciekawe, jak to zrobię... w sumie, są mapy)... Skoro wszyscy go tak zachwalają.

Dziś kolejne dwa odcinki Herosów... zobaczymy jak się akcja potoczy :] Szczerze, to nie mogę się doczekać!
- Na koniec zadam ci tylko jedno pytanie. Co ci wyryć na nagrobku?
- Napisz: "Nie ma lekarstwa na brak rozumu".
"Black Lagoon" #10 Calm down, two men PT2

Kkkara

Post autor: Kkkara »

Olaf pisze:"Rzym" jest najlepszym serialem historycznym jaki kiedykolwiek stworzono. Jest dowodem na to, że można pokazać historię w bardzo ludzki, komercyjny (dla stacji) sposób. Czekam na kolejną produkcję HBO tyczącą się czwartej krucjaty.
Pod tym się mogę podpisać wszystkimi czterema kończynami. Niestety, ostatnio nie starcza mi czasu, żeby spokojnie obejrzeć ostatnie 4 odcinki, a na oglądanie " po łebkach" nie mam ochoty.
Dosyć offtopu, jak słusznie zauważono, dziś kolejne dwa odcinki Herosów, i zobaczę, czy poświęcać czwartkowe wieczory TVP, czy niekoniecznie.

Awatar użytkownika
Lafcadio
Nexus 6
Posty: 3193
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 17:57

Post autor: Lafcadio »

Olaf pisze:"Rzym" jest najlepszym serialem historycznym jaki kiedykolwiek stworzono. Jest dowodem na to, że można pokazać historię w bardzo ludzki, komercyjny (dla stacji) sposób. Czekam na kolejną produkcję HBO tyczącą się czwartej krucjaty.
A robią coś takiego?
Ja mam śmiałość to panu powiedzieć, bo pan mi wie pan co pan mi może? Pan mi nic nie może. Bo ja jestem z wodociągów.

ODPOWIEDZ