Wielki Navajero, czyli Wróż prawdę ci powie

... albo i nie.

Moderator: RedAktorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Riv
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 1095
Rejestracja: śr, 12 kwie 2006 15:09
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Riv »

Navajero, to o spółgłoskach i samogłoskach, to dość ciekawa sprawa. Jak dotąd, jakby nie patrzyć - czy to zodiakalnie, czy numerologicznie, czy po chińskum, czy jeszcze inaczej - właściwie mi się sprawdzało. Ciekawe, czy w wewnętrzno-zewnętrznym opisie też bym siebie odnalazł :)[/code]

- Od dawna czekasz?
- OD ZAWSZE.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Riv pisze:Ciekawe, czy w wewnętrzno-zewnętrznym opisie też bym siebie odnalazł :)
Nie wiem, nie będę nawet próbował takiej pogłębionej analizy, bo nie chciałbym nikogo urazić, gdybym przypadkiem "trafił" :) Wstępny opis ( liczba imienia, nazwiska, urodzenia), wyznacza pewne tendencje i opisuje cechy charakteru. Te pogłębione techniki mają określić min. uzdolnienia w konkretnych dziedzinach, a nawet sposób postępowania w pewnych obszarach życia. Taka przynajmniej jest teoria :)

fealoce -> ja raczej nie oceniam ludzi po tym jakie mają rodzeństwo czy teściową :)

Edit;
Jedziemy dalej z tym koksem ( wg kolejności zgłoszeń ;) )
Hito

Imię;
1+5+5+1=12 1+2=3
Nazwisko;
4+1+3+8=16 1+6=7
Urodziny;
2+4+1+2+1+9+8+7=34 3+4=7

Mamy więc cyfry: 3,7,7
Hito podała jednak także drugie imię;
5+5+1=11 1+1=2
Dwójka to liczba dodatkowa.

Generalnie daje to osobowość o silnie rozbudzonej intuicji i wyobraźni, jednak jeszcze nie do końca ukształtowaną. Energiczna, utalentowana, przeważnie ma w życiu szczęście, jednak do rozwinięcia swoich talentów potrzebuje aplauzu i wskazówek. Ma tendencję do gwałtownego, z dnia na dzień zmieniania planów życiowych, pociąga ją to, co tajemnicze i magiczne.


Riv


Imię;
2+1+9+2+6+1+8=27 2+7=9
Nazwisko:
5+9+1+3+5+2=25 2+5=7
Liczba urodzin;
2+9+1+1+9+7+8=37 3+7=10 czyli 1

Osobowość rozwinięta intelektualnie, twórcza. Ma bujną wyobraźnię, obdarzona intuicją. Przeważnie zdyscyplinowana, przedsiębiorcza i niezależna. Trzyma się raczej na uboczu. Podatna na nastroje ( nawet depresyjne), czasem oddaje się bezproduktywnemu marzycielstwu.
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Hitokiri
Nexus 6
Posty: 3318
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006 15:59
Płeć: Kobieta

Post autor: Hitokiri »

Navajero pisze:Generalnie daje to osobowość o silnie rozbudzonej intuicji i wyobraźni, jednak jeszcze nie do końca ukształtowaną. Energiczna, utalentowana, przeważnie ma w życiu szczęście, jednak do rozwinięcia swoich talentów potrzebuje aplauzu i wskazówek. Ma tendencję do gwałtownego, z dnia na dzień zmieniania planów życiowych, pociąga ją to, co tajemnicze i magiczne.
No proszę, jak się wszystko zgadza...
Jeszcze raz dzięki :)
"Ale my nie będziemy teraz rozstrzygać, kto pracuje w burdelu, a kto na budowie"
"Ania, warzywa cię szukały!"

Wzrúsz Wirusa! Podarúj mú "ú" z kreską!

Awatar użytkownika
Riv
ZasłuRZony KoMendator
Posty: 1095
Rejestracja: śr, 12 kwie 2006 15:09
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Riv »

Dziękuję, Navajero :)
Dwa ostatnie zdania - przyznaję się bez bicia. Wcześniejsze... cóż, nie mi oceniać, bo nieobiektywnym ;) Ale opis mi się podoba :)

- Od dawna czekasz?
- OD ZAWSZE.

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Rudość

Imię;
5+5+1=11 1+1=2
Nazwisko;
8+1+9+2+4+1+5=30 czyli 3
Liczba urodzeniowa;
1+8+6+1+9+8+2=35 3+5=8

Mamy więc 2,3,8

Utalentowana, pracowita i zrównoważona, jest jednak nieco bierna i receptywna. Mimo zainteresowania osiągnięciem sukcesu/ karierą, nie angażuje się całkowicie w działania zmierzające do spełnienia marzeń. Podatna na wpływy. Obdarzona uczciwością, hartem ducha i radością życia.
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Navajero pisze:Obdarzona uczciwością, hartem ducha i radością życia.
Potwierdziwszy. Trzeba mieć hart ducha i radość życia, żeby wytrzymać z kłulikiem :-D
FTSL
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Rudość
Honorowa Ciocia Basi
Posty: 142
Rejestracja: pn, 03 lip 2006 19:59

Post autor: Rudość »

Navajero pisze:Utalentowana, pracowita i zrównoważona, jest jednak nieco bierna i receptywna. Mimo zainteresowania osiągnięciem sukcesu/ karierą, nie angażuje się całkowicie w działania zmierzające do spełnienia marzeń. Podatna na wpływy. Obdarzona uczciwością, hartem ducha i radością życia.
Że ja niby utalentowana? Reszta się zgadza, niestety. Harna, Ty pamiętaj, że masz mnie zmusić na DF :) Bo inaczej Navajero Alfiego ze stołka wszechwiedzącego zrzuci :D

EDIT: Dopiero zauważyłam, że mamy z Harną takie same numery, tyle że w innej kombinacji :) Ciekawe, czy to też ma jakieś znaczenie? Wieszczu?

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Saperka
Posty: 6212
Rejestracja: pn, 13 lut 2006 18:27

Post autor: Millenium Falcon »

Tak do moderatorstwa: może by wróżowi namiot... tfu, wątek założyć? Jak już go niedobrzy forumowicze wykorzystują, to niech stane w jednym szeregu z doktorem.

wpis moderatora:
Ebola: Prszszsz
ŻGC
Imoł Afroł Zgredai Padawan
Scissors, paper, rock, lizard, Spock. - Sheldon Cooper

Awatar użytkownika
Montserrat
Szczurka z naszego podwórka
Posty: 1923
Rejestracja: ndz, 17 gru 2006 11:43

Post autor: Montserrat »

A czy ja także mogę Wróżowi dane swe przesłać, co by o cechach mych ukrytych ciut więcej się dowiedzieć?
"After all, he said to himself, it's probably only insomnia. Many must have it."

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

Rudość pisze:Dopiero zauważyłam, że mamy z Harną takie same numery, tyle że w innej kombinacji :) Ciekawe, czy to też ma jakieś znaczenie? Wieszczu?
Oczywiście, że ma :) To i wiele innch spraw. Np. Marylin Monroe, miała w imieniu i nazwisku aż trzy piątki ( w sekwencjach liczb piątka to: niestałość w uczuciach, niepokój wewnętrzny, żywy erotyzm), za to żadnej szóstki ( życie domowe, harmonia, miłość).
Montserrat pisze:A czy ja także mogę Wróżowi dane swe przesłać, co by o cechach mych ukrytych ciut więcej się dowiedzieć?
Uhm, tylko będziesz musiała trochę poczekać, bo kolejka jest :)
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

O mein Kott.
Navajero, uszyje ci wysoki, spiczasty, czarny kapelusz.
I wyhaftuje na nim slowo 'Maggus'.
Chcesz?;)))
:D
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

Awatar użytkownika
Harna
Łurzowy Kłulik
Posty: 5588
Rejestracja: ndz, 05 mar 2006 17:14

Post autor: Harna »

Rudość pisze:Dopiero zauważyłam, że mamy z Harną takie same numery, tyle że w innej kombinacji :) Ciekawe, czy to też ma jakieś znaczenie? Wieszczu?
To się, moja Rudości, nazywa przeznaczenie. Obie urodzone osiemnastego, czyż to nie znak od niebios/piekłos? :-D
– Wszyscy chyba wiedzą, że kicający łurzowy kłulik to zapowiedź śmierci.
– Hmm, dla nas znaczy coś całkiem odmiennego – szczęśliwe potomstwo...
© Wojciech Świdziniewski, Kłopoty w Hamdirholm
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Ebola
Straszny Wirus
Posty: 12009
Rejestracja: czw, 07 lip 2005 18:35
Płeć: Nie znam

Post autor: Ebola »

Od piekłos. Zdecydowanie :P
Jedz szczaw i mirabelki, a będziesz, bracie, wielki!
FORUM FAHRENHEITA KOREĄ PÓŁNOCNĄ POLSKIEJ FANTASTYKI! (Przewodas)
Wzrúsz Wirúsa!

Awatar użytkownika
Navajero
Klapaucjusz
Posty: 2485
Rejestracja: pn, 04 lip 2005 15:02

Post autor: Navajero »

nimfa bagienna pisze:Navajero, uszyje ci wysoki, spiczasty, czarny kapelusz.I wyhaftuje na nim slowo 'Maggus'.
Chcesz?;))):D
Pewnie! :) Ale srebrnymi literami i gotykiem:P
"Panie, ten kto chce zarabiać na chleb pisząc książki, musi być pewny siebie jak książę, przebiegły jak dworzanin i odważny jak włamywacz."
dr Samuel Johnson

Awatar użytkownika
nimfa bagienna
Demon szybkości
Posty: 5779
Rejestracja: czw, 09 cze 2005 11:40
Płeć: Nie znam

Post autor: nimfa bagienna »

Bosssssko. Dostaniesz na urodziny;)
Mysle, ze tym samym przebije haftowana chusteczke Stefana;)
Tłumaczenie niechlujstwa językowego dysleksją jest jak szpanowanie małym fiutkiem.

ODPOWIEDZ